Προς το περιεχόμενο

[Tablet] Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" (64GB) WiFi @ Amazon US 261.53€ [ΤΕΛΟΣ]


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να έχετε στα υπόψιν σας και το νέο tab a7. Ίδιας ανάλυσης οθόνη, παρόμοιες αποδόσεις επεξεργαστής (χειρότερο single καλύτερο multi), καλύτερος ήχος αλλά "μόνο" 3GB/32GB και χωρίς stylus.

Έχει παίξει και κάτω από 200 στο γερμανικό άμαζον, 220 στο ελλαδιστάν τώρα χωρίς να είναι "προσφορά". 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, hurin είπε

Κατά πολύ χειρότερα του προηγούμενου μοντέλου, κυρίως στην οθόνη. Περιμένω Bf για τα S5e.

Και εγω αυτό περιμένω, αλλά δύσκολο το βλέπω. Λες να το δούμε στα 300€; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Gerara_ είπε

Και εγω αυτό περιμένω, αλλά δύσκολο το βλέπω. Λες να το δούμε στα 300€; 

 

Από το ιστόρικο του skroutz φαίνεται ότι έχει πέσει μέχρι και στα 320€. Πιστεύω πως θα το βγάλουν οι μεγάλοι στα 299€, ενώ έξω θα παίξει και 250€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, hurin είπε

Από το ιστόρικο του skroutz φαίνεται ότι έχει πέσει μέχρι και στα 320€. Πιστεύω πως θα το βγάλουν οι μεγάλοι στα 299€, ενώ έξω θα παίξει και 250€.

Μακάρι αλλά δεν είμαι αισιόδοξος καθώς η ζήτηση για tablets είναι πιο υψηλή από ποτέ. Αν πάει στα 250€ θα ειναι super ευκαιρία. Θα ενημερώσω σε περίπτωση που βρω κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν εχω εμπειρία με αγορες απο ΗΠΑ. Αυτή είναι τελική τιμή ή θα με ψάχνουν απο το τελωνείο για να πληρώσω δασμούς; Θέλω να πάρω το Samsung Tablet A7 που το βλέπω τώρα στα 150$. Για βοηθήστε παρακαλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως βλέπω διαθεσιμότητα μόνο από τρίτους πωλητές (στα 310 δολ), που μαζί με δασμούς και μεταφορικά ανεβαίνει στα 411... Αν κάνω κάτι λάθος πείτε το μου...  Επίσης δεν βλέπω αυτό για την έκπτωση 30 δολ που αναφέρεται στο αρχικό post.

1675634252_.png.307e3b95a7ffa68be57e62e5d6ae95a2.png

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, karatzes είπε

Εγώ πάντως βλέπω διαθεσιμότητα μόνο από τρίτους πωλητές (στα 310 δολ), που μαζί με δασμούς και μεταφορικά ανεβαίνει στα 411... Αν κάνω κάτι λάθος πείτε το μου...  Επίσης δεν βλέπω αυτό για την έκπτωση 30 δολ που αναφέρεται στο αρχικό post.

1675634252_.png.307e3b95a7ffa68be57e62e5d6ae95a2.png

 

Δεν το δειχνει διαθεσιμο. Μπορει να ξαναστοκάρουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, karatzes είπε

Εγώ πάντως βλέπω διαθεσιμότητα μόνο από τρίτους πωλητές (στα 310 δολ), που μαζί με δασμούς και μεταφορικά ανεβαίνει στα 411... Αν κάνω κάτι λάθος πείτε το μου...  Επίσης δεν βλέπω αυτό για την έκπτωση 30 δολ που αναφέρεται στο αρχικό post.

1675634252_.png.307e3b95a7ffa68be57e62e5d6ae95a2.png

Έχει εξαντληθεί αυτό του θέματος. Αλλά υπάρχει η έκδοση με τα 128GB και με μια Micro SD πριν μερικές ώρες που τσεκαρα έβγαινε στα 319€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...