Προς το περιεχόμενο

Coming 2 America (2021) - Πρίγκιπας Ζαμούντα 2, Eddie Murphy


qspock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βγηκε στα γνωστα μερη.

Edit

Μολις την ειδα.Καλυτερα δειτε την 1η ταινια παλι,η οποια οπως εχουμε ξαναπει παραμενει ταινιαρα ακομη και σημερα.Μονο η σκηνη στο barber shop γελασα.Δυστηχως φαινοταν απο τα trailer.Κριμα.

Επεξ/σία από dekulinkgr
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πραγματικα καμια σχεση με την πρωτη...

Τοσο μεγαλη διαφορα κανει τελικα ο σκηνοθετης?

Επεξ/σία από qspock
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, omghi2u είπε

saving grace της ταινιας (για το λιγο που ηταν σε αυτη) ο wesley snipes.

Το περπάτημα του όταν έμπαινε δεν ήταν φοβερό. Το απολάμβανε 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προσωπικα περασα ενα διωρο νοσταλγιας και καποιων κλασικων αστειων εντι μερφι. Μια χαρα κυλησε δεν βαρεθηκα. Αν εισαι φαν του ενα σιγουρα σου αρεσει και το δευτερο. Εγω το διασκεδασα και μαλιστα παιζουν και ΟΛΟΙ απο το πρωτο. Πολυ πλακα

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δειτε και αυτο:

Coming 2 America Has Biggest Streaming Movie Debut During Pandemic, According to Amazon
http://www.ign.com/articles/2021/03/09/coming-2-america-has-biggest-streaming-movie-debut-during-pandemic-beating-wonder-woman-1984-borat-2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, οκ. Γέλασα, πέρασα 2 ωραίες νοσταλγικές ώρες, ο Μέρφι ειναι ο κλασικός Μέρφι και ο Σνάιπς όλα τα λεφτά.

Σιγουρα δε μπορει να ειναι σα τη πρωτη αλλά ο λόγος ειναι η πλοκή και όχι οι ηθοποιοί.Υπήρξαν σκηνές πάντως που έκλαψα απ τα γέλια, άλλες αδιάφορες.

Πατάτα δε τη λες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν την εχω δει ακομη, αλλα διαβασα τις κριτικες. και εχει πεσει αγριο φτυαρι. δυστυχως εχει ολα τα προβληματα που εχουν τα σηκουελς αυτου του τυπου. κριμα. τωρα δεν εχω ορεξη ουτε για το νεο BHC.

Στις 7/3/2021 στις 8:44 ΠΜ, qspock είπε

Πραγματικα καμια σχεση με την πρωτη...

Τοσο μεγαλη διαφορα κανει τελικα ο σκηνοθετης?

o σκηνοθετης ναι. αυτος ειναι ο πραγματικος storyteller που θα απογειωσει η θα σκοτωσει μια ταινια. αλλα φανταζομαι κουμαντο σε ολο το creativity process εκανε ο Murphy, ενω ο σκηνοθετης απλως διεκπεραίωνε τις εντολες του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ ηταν, με οσα ειχα ακουσει περιμενα να δω κατι τραγικο αλλα δεν ειναι ετσι τα πραγματα.

εχει ανουσια musical κομματια και disney in africa στιγμες αλλα εχει κ διαφορες στιγμες που εχουν αρκετή πλακα. περασαμε οκ για σαββατοβραδο, γελασαμε σε διαφορα σημεια, thats it.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, KilliK είπε

δεν την εχω δει ακομη, αλλα διαβασα τις κριτικες. και εχει πεσει αγριο φτυαρι. δυστυχως εχει ολα τα προβληματα που εχουν τα σηκουελς αυτου του τυπου. κριμα. τωρα δεν εχω ορεξη ουτε για το νεο BHC.

o σκηνοθετης ναι. αυτος ειναι ο πραγματικος storyteller που θα απογειωσει η θα σκοτωσει μια ταινια. αλλα φανταζομαι κουμαντο σε ολο το creativity process εκανε ο Murphy, ενω ο σκηνοθετης απλως διεκπεραίωνε τις εντολες του.

Για αλλη μια φορα επιβεβαιωνεται το γεγονος πως η καλη εποχη του Εντι Μερφι ηταν στα 80s μεχρι και 90s. Μετα μονο μετριοτητες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, qspock είπε

Για αλλη μια φορα επιβεβαιωνεται το γεγονος πως η καλη εποχη του Εντι Μερφι ηταν στα 80s μεχρι και 90s. Μετα μονο μετριοτητες.

βασικα αν το κοιταξεις, απο 2000 κ μετα δεν εχει κανει κ πολλες ταινίες, στην ουσία μετα απο κατι αθλιοτητες τυπου Pluto Nash κ Norbit, δε πολυεκανε πραγματα. μαλιστα για 8 χρόνια δεν εκανε κ τιποτα, σταματησε ο ιδιος.
Πριν απο αυτη την διακοπη, μονο το Dreamgirls αξιζε. Αλλά μετα την διακοπη, το Dolemite που εκανε ειναι παρα πολυ ωραίο, το απολαυσα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...