Προς το περιεχόμενο

[Tablet] Samsung Galaxy Tab A7 10.4" WiFi @ Amazon US από 170.17€ [ΤΕΛΟΣ]


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Gerara_ είπε

Μια απάντηση παρακαλώ για τέλη και δασμούς. Είναι ασφαλές ή θα κοστίσει τελικα πιο πολύ και απο 250€ που το εχουν οι εδώ αλυσίδες;

Σκέφτομαι να πάρω το ταμπλετ αλλα μου προξενεί εντύπωση που εδω και μερες ειναι διαθέσιμο μονο το ασήμι/λευκό.

το αμερικάνικο αμαζον θα σου προτείνει να προπληρώσεις το ελληνικό τελωνείο. Δες πόσα θα σου ζητήσει για σχετικά έξοδα 1 βήμα πριν την ολοκλήρωση της παραγγελίας. (συνήθως βάζουμε ένα φθηνό usb stick και πέφτουν τα σχετικά έξοδα)

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, jgeorgiou είπε

το αμερικάνικο αμαζον θα σου προτείνει να προπληρώσεις το ελληνικό τελωνείο. Δες πόσα θα σου ζητήσει για σχετικά έξοδα 1 βήμα πριν την ολοκλήρωση της παραγγελίας. (συνήθως βάζουμε ένα φθηνό usb stick και πέφτουν τα σχετικά έξοδα)

Αν εννοείς την τελική τιμή που εμφανίζεται στο τελευταίο βήμα να ενημερώσω τους ενδιαφερόμενους ότι είναι όσο γράφει ο τίτλος. Μαζί με την Micro SD που υπάρχει στην αρχική ανάρτηση.

Επεξ/σία από neosstoforum
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Αν εννοείς την τελική τιμή που εμφανίζεται στο τελευταίο βήμα να ενημερώσω τους ενδιαφερόμενους ότι είναι όσο γράφει ο τίτλος. Μαζί με την Micro SD που υπάρχει στην αρχική ανάρτηση.

σωστός , πληρέστατος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δευτέρα 23/11 αποστολή - Πέμπτη 26/11 βρισκόταν στην Κύπρο και χθες 7/12 παρέλαβα. Περισσότερες ημέρες καθυστέρησε στο τελωνείο και εντός Ελλάδος

Επεξ/σία από taygetos2000
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα μου δειχνει οτι εχει καθυστερησει στο τελωνειο στην Κύπρο.

Εχω tracking απο ARAMEX. Ξερουμε ποιος τα παραδίδει Ελλαδα?

Επεξ/σία από vadergr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, vadergr είπε

Εμενα μου δειχνει οτι εχει καθυστερησει στο τελωνειο στην Κύπρο.

Εχω tracking απο ARAMEX. Ξερουμε ποιος τα παραδίδει Ελλαδα?

Ελλαδα παραδιδει η Speedex. Οσοι αγορασατε το ταμπλετ, ποια θηκη επιλεξατε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται να ισχύει ακόμα η τιμή και μου βγαίνει 168EUR μαζί με τους φόρους και χωρίς SD. Ενδιαφέρομαι να το αγοράσω για ένα μαθητή δημοτικού. Θα είναι οκ λογικά; Ελληνικά μπορούμε να περάσουμε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, dstone είπε

Φαίνεται να ισχύει ακόμα η τιμή και μου βγαίνει 168EUR μαζί με τους φόρους και χωρίς SD. Ενδιαφέρομαι να το αγοράσω για ένα μαθητή δημοτικού. Θα είναι οκ λογικά; Ελληνικά μπορούμε να περάσουμε; 

Εγώ πάντως βλέπω διαθέσιμη μόνο την έκδοση 64GB και μαζί με ένα καλώδιο των 2.88$ προκύπτει 212.79€ τελική τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δυστυχώς έπρεπε να βιαστώ..μου το έιχε βγάλει στα 149,99 USD και όταν έκανα το τελευταίο κλικ τώρα χάθηκε. 
image.png.5ff279941828aa4e436480819c14d6a1.png

Επεξ/σία από dstone
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απο οτι φαίνεται παλι το κλεισαν.. Ηταν 149 πριν και τωρα μόνο πανω απο 150 και με αλλα μεταφορικα

Επεξ/σία από fragos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...