Προς το περιεχόμενο

[Smartphones] Xiaomi Mi 10T 399€ (+60€ επιστροφή για κάρτες με επιστροφή Eurobank) @ Γερμανός


evakousk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.germanos.gr/product/telephony/mobile/smartphones-all/xiaomi-mi-10t-128gb/?productId=20399389

Αρχική τική 549€, όμως στο καλάθι αφαιρούνται 150€ (διορθώθηκε και περνάει πλέον η έκπτωση) και βγαίνει τελική τιμή 399€.

Επομένως θα έχουμε 60€ από επιστροφή Eurobank.

 

Skroutz από 452€ (χωρίς 2ετή εγγύηση από InfoQuest).

https://www.skroutz.gr/s/25367251/Xiaomi-Mi-10T-8GB-128GB-Lunar-Silver.html

Στα 399€ υπάρχει και στις άλλες μεγάλες αλυσίδες.

Επεξ/σία από evakousk
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα ένα vs το συγκεκριμένο με το 10t pro και μου έβγαλε ότι η μόνη διαφορά είναι τα mp της κυρίας κάμερας;;;

Αυτό έχει 64 και το pro 108;; Οντως η μόνη διαφορά αυτή είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω και άλλη 1 ερώτηση 

Εγώ θέλω να το κόψω τιμολόγιο εφόσον είμαι ελεύθερος επαγγελματίας, άρθρο 39α για ΦΠΑ κτλπ 

Πάτησα να κοπει τιμολόγιο και λέει ότι γίνεται μόνο από το κατάστημα.😕 Τι γίνεται τώρα; Είναι ανοιχτά τα καταστήματα αυτά ;

Λόγω δουλειάς δεν έχω χρόνο για τέτοια,να πάω από εκεί κτλπ. Κρίμα που δεν γίνεται ηλεκτρονικά να στείλω τα στοιχεία να κοπει τιμολόγιο με απαλλαγή ΦΠΑ να ξεμπερδευω γρήγορα και ευκολα χωρίς να πάω απο εκεί.

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Έχω και άλλη 1 ερώτηση 

Εγώ θέλω να το κόψω τιμολόγιο εφόσον είμαι ελεύθερος επαγγελματίας, άρθρο 39α για ΦΠΑ κτλπ 

Πάτησα να κοπει τιμολόγιο και λέει ότι γίνεται μόνο από το κατάστημα.😕 Τι γίνεται τώρα; Είναι ανοιχτά τα καταστήματα αυτά ;

Λόγω δουλειάς δεν έχω χρόνο για τέτοια,να πάω από εκεί κτλπ. Κρίμα που δεν γίνεται ηλεκτρονικά να στείλω τα στοιχεία να κοπει τιμολόγιο με απαλλαγή ΦΠΑ να ξεμπερδευω γρήγορα και ευκολα χωρίς να πάω απο εκεί.

Ναι ρε φίλε τι φάση και στα παμπλικ τα ίδια. Το πλαίσιο έχει απευθείας μπανερ αποφορολογησης 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 minutes ago, stelios18120 said:

Έχω και άλλη 1 ερώτηση 

Εγώ θέλω να το κόψω τιμολόγιο εφόσον είμαι ελεύθερος επαγγελματίας, άρθρο 39α για ΦΠΑ κτλπ 

Πάτησα να κοπει τιμολόγιο και λέει ότι γίνεται μόνο από το κατάστημα.😕 Τι γίνεται τώρα; Είναι ανοιχτά τα καταστήματα αυτά ;

Λόγω δουλειάς δεν έχω χρόνο για τέτοια,να πάω από εκεί κτλπ. Κρίμα που δεν γίνεται ηλεκτρονικά να στείλω τα στοιχεία να κοπει τιμολόγιο με απαλλαγή ΦΠΑ να ξεμπερδευω γρήγορα και ευκολα χωρίς να πάω απο εκεί.

πραγματικα κριμα,ουτε να τους τα τακτοποιησεις με μειλ δεν αφηνουν απ οτι βλεπω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, barman_ είπε

πραγματικα κριμα,ουτε να τους τα τακτοποιησεις με μειλ δεν αφηνουν απ οτι βλεπω...

Αυτό ακριβώς 👍

20 λεπτά πριν, costacurta είπε

Ναι ρε φίλε τι φάση και στα παμπλικ τα ίδια. Το πλαίσιο έχει απευθείας μπανερ αποφορολογησης 

Έτσι.

Είναι πολύ εκνευριστικο.

Μόνο το πλαίσιο όπως λες έχει το Μπάνερ.

Οι άλλοι θέλουν ταλαιπωρία.

Έχω p30 pro και έλεγα να πάω σε 10t pro αλλά δεν το βλέπω.

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αξιζει το κινητο (για το 10Τ Pro) για αλλαγη απο τωρινο τηλ 3-4ετιας;

Δεδομενου οτι παει στα 424 με επιστροφη, στα ιδια χρηματα αξιζει καποιο αλλο παραπανω;

Επεξ/σία από Ρεkλα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, barman_ είπε

δεν ξερω αν θα εδινα ενα κατοσταρικο εξτρα  για μια καλυτερη καμερα

περα απο αυτο ειναι και η διπλασια χωρητικοτητα που μιας και δεν παιρνουν καρτα μνημης, ειναι χρησιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, barman_ είπε

δεν ξερω αν θα εδινα ενα κατοσταρικο εξτρα  για μια καλυτερη καμερα

Είπαν τα παιδιά έχει εκτός από καλύτερη κάμερα και μερικά εξτραδακια ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...