Προς το περιεχόμενο

[ΚΑΡΕΚΛΑ] δρομέας reflex d 227€ [ΤΕΛΟΣ]


artlu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα 

Διευθυντικη καρέκλα γραφείου ήταν στα 300κάτι στις εκπτώσεις 

 

Τιμή 227 από 378

https://eshop.dromeas.gr/dieythintikes-karekles-grafeiou/138-reflex-d.html

Αν την έχει κάποιος ας μας πει κ γνώμη 

  • Like 11
  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 511
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα,

Την έχω εγώ εδώ και ένα χρόνο. Η προηγούμενη μου ήταν sato και αυτή με βόλεψε μια χαρά. Οι ρυθμίσεις που έχει είναι άπειρες. Επίσης αυτό που κουνιέται η πλάτη δεξιά αριστερά είνα πολύ καλό

Την πήρα δίχτυα στην πλάτη και δερματίνη κάτω. Μπορώ να πω ότι το  δίχτυ είναι βολικό για το καλοκαίρι αλλά το χειμώνα (ειδικά εδώ πάνω που έχει κρύο) στην αρχή λίγο με παραξένεψε

Επίσης έχει ένα θεματάκι λίγο στο ένα μπράτσο (ψιλοκουνιέται) αλλά είναι τόσο λίγο που το συνήθισα

για το τέλος ένα θα σου πω.

Καλορίζικη! 😊

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

2 λεπτά πριν, agnostos13 είπε

Τη σκεφτόμουν αλλά λέω μήπως αξίζει περισσότερο η Markus του ΙΚΕΑ που έχει και 10 χρόνια εγγύηση...

καμια συγκριση απλα.μονο αν θες να πας σε πιο οικονομικη καρεκλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες υποστηριξη χαμηλά στην πλάτη . Έχω την markus και μπορώ να πώ ότι μόνο με ύφασμα η πλάτη χαμηλά δεν υποστηρίζεται σωστά γιατί είναι πολύ μαλακό το ύφασμα  .Ειδανικά θες ένα μηχανισμό σε αυτό το σημείο όπως έχουν κάποιες από το πλαίσιο η κάποιες στο skroutz

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντέχει το δίχτυ? φοβάμαι ότι μετά από λίγο καιρό θα χαλαρώσει, ή θα του φύγει κανένας πόντος!

Και φαντάζομαι ότι με την παραμικρή επαφή με τσιγάρο την κλαις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ η πλάτη, αλλά μήπως έχει κάτσει κάποιος σε αυτήν και στην Ergohuman να μας πει διαφορά στο κάθισμα (στο σημείο που καθόμαστε δηλαδή); Της δρομέας οπτικά δε φαίνεται και πολύ εργονομικό. Είναι μαλακό; Σκληρό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το δίχτυ μου φαίνεται μια χαρά (ένα χρόνο την έχω). Τώρα για τσιγάρο δεν ξέρω...

Η ergohuman είναι ακριβή από ότι βλέπω... αν φτάσεις σε αυτά τα λεφτά πάνε σε contessa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, cirrus είπε

Οκ η πλάτη, αλλά μήπως έχει κάτσει κάποιος σε αυτήν και στην Ergohuman να μας πει διαφορά στο κάθισμα (στο σημείο που καθόμαστε δηλαδή); Της δρομέας οπτικά δε φαίνεται και πολύ εργονομικό. Είναι μαλακό; Σκληρό;

ο επίσημος εισαγωγέας πάντως την έχει 549€ λόγω BF

https://ergoaction.gr/product/καρεκλα-γραφειου-ergohuman/

αλλά και πάλι πολλά μου φαίνονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, k_dinos είπε

Αντέχει το δίχτυ? φοβάμαι ότι μετά από λίγο καιρό θα χαλαρώσει, ή θα του φύγει κανένας πόντος!

Και φαντάζομαι ότι με την παραμικρή επαφή με τσιγάρο την κλαις....

Δεν παθαίνει τίποτα το δίχτυ. Και να πάθει αν δεν είναι δικιά σου υπαιτιότητα (τσιγάρο, αιχμηρό αντικείμενο) είσαι μέσα στην εγγύηση και θα στο αλλάξουν δωρεάν.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την έχω 3 χρόνια τώρα, πολύ βολική και στιβαρή κατασκευή. Το δίχτυ δεν έχει πάθει τίποτα  μέχρι τώρα ούτε το κάλλυμα δερματίνης. Καθημερινή χρήση 8-10 ώρες. Στα 307 ευρώ την είχα αγοράσει (με έκπτωση) το 2017, στα 227 είναι πιστεύω πολύ καλή τιμή. 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, artlu είπε

Με δρομέα τουλαχιστον στηριζεις ελληνικό προϊόν

Επειδή είμαι κάτοχος Action D και Reflect D καρέκλας, δεν είναι μόνο ότι στηρίζεις Ελληνικό προϊόν αλλά ότι παίρνεις ίσως ότι καλύτερο σε αυτά τα λεφτά. 

Η Markus των ΙΚΕΑ είναι πολύ κατώτερη δεν αξίζει ούτε σύγκριση με την Reflect D (ή την "φθηνότερη" Action D). Μακάρι να είχατε κάποια έκθεση κοντά σας ώστε να μπορέσετε να δοκιμάσετε της καρέκλες/προϊόντα του δρομέα.

  • Like 5
  • Thanks 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Billator είπε

Επειδή είμαι κάτοχος Action D και Reflect D καρέκλας, δεν είναι μόνο ότι στηρίζεις Ελληνικό προϊόν αλλά ότι παίρνεις ίσως ότι καλύτερο σε αυτά τα λεφτά. 

Η Markus των ΙΚΕΑ είναι πολύ κατώτερη δεν αξίζει ούτε σύγκριση με την Reflect D (ή την "φθηνότερη" Action D). Μακάρι να είχατε κάποια έκθεση κοντά σας ώστε να μπορέσετε να δοκιμάσετε της καρέκλες/προϊόντα του δρομέα.

Εχουμε αλλα ειναι κλειστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...