Προς το περιεχόμενο

[ΚΑΡΕΚΛΑ] δρομέας reflex d 227€ [ΤΕΛΟΣ]


artlu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 511
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οπότε θεωρείτε ότι είναι καλύτερα το δίχτυ από την επένδυση ? Αν είναι μόνο για το θέμα ζέστης δεν έχω θέμα, τόσο καιρό είμαι με ύφασμα αλλά αν βολεύει και για κάτι άλλο αν ξέρει κανείς ας πει. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν όπως λένε τις φτιάχνουν κατά παραγγελία, δεν μπορούν να μας πουν ότι εξαντλήθηκε!

Τώρα για την επένδυση, νομίζω η οικονομική που λέει ότι έχει και +50% αντοχή αξίζει παραπάνω. 

Οι υπόλοιπες λένε χωρίς μεταλλικές χρωστικές ουσίες. Τώρα αυτό είναι καθαρά για περιβαλλοντική συνείδηση ή μήπως αν δεν το πάρεις αυτό θα σου βάψει τις τρίχες τις πλάτης??? 

Γενικά πάντως, νομίζω οι αρχικές τιμές ίσως είναι υπερβολικές αν κρίνω από κάτι πιο απλό:

https://eshop.dromeas.gr/ipopodia-grafeiou/21-υποπόδιο.html (αρχική τιμή 42,16... )

https://www.skroutz.gr/s/19468350/Υποπόδιο-Γραφείου-15695.html

Επεξ/σία από k_dinos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δικιά μου επιλογή με βαμμένη λευκή πεντάκτινη βάση, λευκή δερματίνη καθίσματος-μαξιλαράκι και μαύρο mesh βγαίνει στα 250,48€. 

Στην τιμή του τίτλου θα πρέπει να προστεθούν και τα μεταφορικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Η δικιά μου επιλογή με βαμμένη λευκή πεντάκτινη βάση, λευκή δερματίνη καθίσματος-μαξιλαράκι και μαύρο mesh βγαίνει στα 250,48€. 

Στην τιμή του τίτλου θα πρέπει να προστεθούν και τα μεταφορικά. 

Τα μεταφορικά δεν είναι υποχρεωτικά για όλους , εγώ επέλεξα παραλαβή από το κατάστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την πήρα και εγώ τελικά με επένδυση. Αν συνέχιζα να το σκέφτομαι θα τελείωνε η προσφορά 🤣

Μεταφορικά φαρμάκι βγήκαν 27ευρω. Πάλι καλά έκοψα τιμολόγιο και γλίτωσα ένα 50ρικο. Μίλησα με το support και μου είπαν και μένα ότι θέλει 20 ημερολογιακές μέρες + η μεταφορά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τονίσω για καθε ενδιαφερόμενο οτι παίζει μεγάλο ρόλο το ύψος της καρέκλας τέρμα χαμηλωμένη, ετσι ώστε να μην χρειάζεται υποπόδιο.

Η συγκεκριμένη ειναι 46 εκ ελάχιστο ύψος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Η δικιά μου επιλογή με βαμμένη λευκή πεντάκτινη βάση, λευκή δερματίνη καθίσματος-μαξιλαράκι και μαύρο mesh βγαίνει στα 250,48€. 

Στην τιμή του τίτλου θα πρέπει να προστεθούν και τα μεταφορικά. 

Το mesh είναι η υφασμάτινη επένδυση ή το απλό δίκτυ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, foler79 είπε

Το mesh είναι η υφασμάτινη επένδυση ή το απλό δίκτυ;

δίχτυ. 

1 ώρα πριν, glazos είπε

Τα μεταφορικά δεν είναι υποχρεωτικά για όλους , εγώ επέλεξα παραλαβή από το κατάστημα

Το γνωρίζω αλλά εκεί που βρίσκεται το κατάστημα στον παράδρομο της Κηφισίας είναι δύσκολο να βρεθεί πάρκινγκ κοντά στο κατάστημα για να μην κουβαλάς την καρέκλα μερικά τετράγωνα και δεν βλέπω να διαθέτει και parking πελατών.

Αν υπάρχει και δεν το βλέπω από το google ας μας επιβεβαιώσει κάποιος καθώς εννοείται ότι θα προτιμούσα να γλιτώσω το 20ευρο σε περίπτωση που την πάρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω φτάσει 3 φορές μέχρι το καλάθι και κάθε φορά δεν ολοκληρώνω την παραγγελία τελευταία στιγμή.

Ο λόγος? 44,64 € μεταφορικά για Χίο. Λες και θα τη στείλουν με ιδιωτική πτήση. Τελικά, αν και ήθελα να τη δοκιμάσω, θα μείνω με την ταπεινή Markus

Επεξ/σία από nikos16717
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.plaisio.gr/epipla/karekles/karekla-grafeiou-pofit-mauri_3052117

σε σχέση με την Pofit του Plasio, έχει κάποιος κάποια άποψη να μοιραστεί μαζί μας?

Επεξ/σία από grmako
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...