Προς το περιεχόμενο

[ΚΑΡΕΚΛΑ] δρομέας reflex d 227€ [ΤΕΛΟΣ]


artlu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σεπτέμβρη πήρα και εγώ την action D για να αναβαθμίσω την παλιά καρέκλα μου και είναι η μέρα με τη νύχτα. Στον δρομέα που τις δοκίμασα δεν μου φάνηκε τόσο μεγάλη η διαφορά μεταξύ τους. Τώρα σε πολύωρη χρήση πιθανώς και να υπάρχει διαφορά. Τέλος πάντων είμαι και εγώ πολύ ευχαριστημένος και στην προτείνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 511
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, nikos16717 είπε

Έχω φτάσει 3 φορές μέχρι το καλάθι και κάθε φορά δεν ολοκληρώνω την παραγγελία τελευταία στιγμή.

Ο λόγος? 44,64 € μεταφορικά για Χίο. Λες και θα τη στείλουν με ιδιωτική πτήση. Τελικά, αν και ήθελα να τη δοκιμάσω, θα μείνω με την ταπεινή Markus

και δεν τους κανεις ενα τηλεφωνο μπας και κανουν τπτ για τα μεταφορικα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, nikos16717 είπε

Έχω φτάσει 3 φορές μέχρι το καλάθι και κάθε φορά δεν ολοκληρώνω την παραγγελία τελευταία στιγμή.

Ο λόγος? 44,64 € μεταφορικά για Χίο. Λες και θα τη στείλουν με ιδιωτική πτήση. Τελικά, αν και ήθελα να τη δοκιμάσω, θα μείνω με την ταπεινή Markus

..με πρακτορείο δεν μπορούν να σταλεί? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα το ίδιο για Χανιά και παρόλο που υπάρχει υποκατάστημα στα Χανιά δεν μπορώ να την παραγγείλω και να παραλάβω από το κατάστημα αλλά ούτε το καταστημα έχει την ίδια τιμή με το site.  Μου πρότεινε η κυρία στο τηλ να μιλήσω με το κατάστημα Χανίων για την τιμή η οποία σε καμία περίπτωση δεν θα είναι -40%. Κοινως ακυρουμπα από μενα, 45€ μεταφορικά τα θεωρώ κοροϊδία...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τλκ αγγάρεψα ξεδελφο να παει να την παρει απο Αθηνα ( έδρα τους ) και να μου τη φερει οταν ερθει Χίο.

Περίπου πόσο κάνουν να τις ετοιμάσουν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

την κοιτάω και εγώ με φούλ δερμα βγαίνει 311 ευρώ. δεν ειναι άσχημα. βέβαια ειμαι 1,92 αλλα και στη υπάρχουσα καρέκλα δεν ακουμπάω πίσω το κεφάλι. για τα υλικά επένδυσης της βάσης υπάρχει η αντιστοιχία στις τεχνικές προδιαγραφές.π.χ. τυπος 3- χρώμα R2K1 το δεύτερο γραμμα αντιστοιχει στις τεχνικές προδιαγραφές. δεν ειναι σαφές αν θες να την παραγγειλεις με διχτυ πανω κάτω πως το κάνεις η αν δεν υπάρχει επιλογή για διχτυ κάτω και το NET αναφέρεται μονο στην πλάτη. ολα τα υφάσματα ειναι συνθετικά με πολυεστέρα, ειπώθηκε ποιο πάνω οτι θα ιδρώνεις αλλα πιστεύω χειρότερα θα είνα με τον πολυεστέρα.

Επεξ/σία από beez
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα ψαξει αρκετα το θεμα καρεκλας γραφειου και στο budget μεχρι 350ε η reflex d ειναι μονοδρομος. Πηγα και καθησα σχεδων σε ολες τις καρεκλες του ανταγωνισμου και μπορω να τις συγκρινω.Η Markus συγκριτικα με την reflex d  ειναι "λιγη". Δεν ξερω γιατι εχει τοσες καλες κριτικες η Markus  και για αυτο το λογο πηγα 3 φορες στο ΙΚΕΑ και εκατσα 10 λεπτα ρυθμιζοντας την και εψαχνα τον λογο που εχει αυτη την απηχηση. Πραγματικα ακομα το ψαχνω δεν ξερω γιατι ακομα την προτεινουν για καρεκλα γραφειου.

Πηγα 1 φορα σε καταστημα Δρομεα και σε 10 λεπτα καταλαβα γιατι την επιλεγουν τοσοι πολλοι. Αντιστοιχες ειναι και του πλαισιο αλλα πιο ακριβες...Πανω κατω με ιδιες ρυθμισεις με διχτακι εβγαιναν κοντα στα 400. Για τις καρεκλες gaming δεν πιστευω οτι αξιζουν λογο ογκου και ευελιξιας αλλα και ανεσης.  Ειμαι 1.77 και 80kg και η καρεκλα μου εφαρμοζει αψογα. Σε καποιον πολυ ψηλο και με παραπανω κιλα θα πρεπει να την δοκιμασει.

Τελικα την ειχα παρει σε προσφορα 280. Σε αυτη την τιμη του τιτλου δεν θα εχανα αλλο χρονο, με κλειστα ματια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια η σκετη reflex μονο το προσκεφαλο εχει διαφορα?απο 204 αρχιζσι αυτη.

Επισης η action απο 154  και η smart απο 180 με μπρατσα, εχετε αποψη; ειναι λιγο πιο οικονομικες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Dpan.9 είπε

Σεπτέμβρη πήρα και εγώ την action D για να αναβαθμίσω την παλιά καρέκλα μου και είναι η μέρα με τη νύχτα. Στον δρομέα που τις δοκίμασα δεν μου φάνηκε τόσο μεγάλη η διαφορά μεταξύ τους. Τώρα σε πολύωρη χρήση πιθανώς και να υπάρχει διαφορά. Τέλος πάντων είμαι και εγώ πολύ ευχαριστημένος και στην προτείνω.

Η action D έχει καταργηθεί;;; Δεν την βλέπω στο site!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι ανάμεσα σ αυτη του θεματος και αυτή https://www.autonomous.ai/office-chairs/ergonomic-chair?country=GR&lang=en-US .. κανείς καμία γνώμη? μου φαινονται παρόμοιες οπότε η δρομέας καερδίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Kαρέκλα reflex-d  μαζί με γραφείο oval 140x80cm ασορτί σε χρώματα, στα 296,86€ 

Μπορείς να το πεις και πολύ καλή ευκαιρία! :D 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, panoramix222000 είπε

Η action D έχει καταργηθεί;;; Δεν την βλέπω στο site!

Ίσως επειδή δεν την βγάζουν ποτέ σε προσφορά την συγκεκριμένη απλά την αφαίρεσαν από το Site για τα Blackfriday, ή μπορεί να κάνουν καμία αναβάθμιση στον σχεδιασμό της.

Επεξ/σία από Billator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά τσίμπησα και ένα κανάλι καλωδίων 100cm x 14cm x 6,5cm στα 12€ σε περίπτωση που δεν καθόταν καλά ένα του Ikea που έχω, σύνολο όλα μαζί στα 309€.

https://eshop.dromeas.gr/taktopοiisi-organosi-kalodion/27-κανάλι-καλωδίων.html

Ήθελα καιρό να αλλάξω και επιφάνεια και έκατσε καλά. Το συγκεκριμένο γραφείο σε 160x80 που θα ήταν το ιδανικό αν είχα παραπάνω χώρο βγαίνει στα 70,68€ , το 140x80 που πήρα βγαίνει στα 66,22€! 

https://eshop.dromeas.gr/grafeia-ipallilika/241-oval.html

Δείτε το αν θέλετε κάτι οικονομικό και απλό. Πιστεύω αξίζει. 

Σε σχέση με το ikea linmon που έχω τώρα είναι σίγουρα πιο ανθεκτικό και σταθερό (το linmon έχει αρχίζει και ζορίζεται με τόσο βάρος που έχω πάνω).

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...