Προς το περιεχόμενο

[Keyboard] Corsair K68 RGB full size 79.9 [ΤΕΛΟΣ]


moredread

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για όποιον ψάχνει red MX cherry σε επώνυμο.

Corsair Keyboard K68 RGB Mx Red CH-9102010-GR

Manufacturer site: https://www.corsair.com/eu/en/Categories/Products/Gaming-Keyboards/K68-RGB-Mechanical-Gaming-Keyboard-—-CHERRY®-MX-Red-(GR)/p/CH-9102010-GR

[1] Msystem

[2] Concole club
[3] Ggalaxy

[4] MM

Ίδια τιμή και μέσω kotosovolos etc.

Pricematch απο 4 καταστήματα

 

Επεξ/σία από moredread
έχεις δίκιο Matrix
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Ουτε λινκ, ουτε μαγαζι. Βαλε καμια πληροφορια συναδελφε. Πρεπει να κλικαρουμε για να μαθουμε;

Έχεις δίκιο, δεν ήθελα να βάλω συγκεκριμένο κατάστημα για να μην θεωρηθεί προβολή/επιλογή μιας και έχουν όλα την ίδια τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 λεπτό πριν, moredread είπε

Έχεις δίκιο, δεν ήθελα να βάλω συγκεκριμένο κατάστημα για να μην θεωρηθεί προβολή/επιλογή μιας και έχουν όλα την ίδια τιμή.

Ολοι οι συνδεσμοι σου ειναι βρωμικοι απο σκρουτζ. Αυτο ηθελα να αποφευχθει, το να πανε ολοι μεσω σκρουτζ στο οποιο μαγαζι!! fix it.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς άποψη για το συγκεκριμένο; Κοιτάω αυτό, αλλα και το TKL  της  hyper x  με κόκκινους cherry  που δεν είναι σε προσφορά, ωστόσο βγαίνει κάπου εκεί μιας και σπανίως χρησιμοποιώ το αριθμητικό. Αν έχει κάποιος   εμπειρία με το συγκεκριμένο της corsair  θα με βοηθούσε πολύ. 

Ευχαριστώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο θα παραλάβω, θα σε ενημερώσω. Μεχρι τώρα είχα Coolermaster black Cherry MX (παλιά προσφορά), έσπασε ένα button (μηχανισμός), ήταν φανταστικό.

Αν δεν σου είναι απαραίτητο το numerical, δεν νομίζω να έχουν αισθητή διαφορά μιας και τα κουμπιά τα φτιάχνει η Cherry. Σημαντικό και το wrist support.

Τα υπόλοιπα είναι IP levels, RGB, φρου φρου και αρώματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Donalhioy είπε

λεει τιποτα αυτο γιατι το τσιμπησα αλλα δεν ειμαι και σιγουρος οτι εκανα καλη επιλογη

Εχω το Κ70 με cherry mx red απο το 2015 και ειναι σκυλι, τοτε ειχα δωσει 180€ αλλα πραγματικα αξιζει και το τελευταιο €

Το RGB ακομα δουλευει κανονικα, δεν μου εχει χαλασει κανενα switch και καθε φορα που το καθαριζω γινεται σαν καινουριο, δεν ειναι τυχαιο που το 2015 ειχα παρει pc και περιφερειακα και το πληκτρολογιο ειναι το μοναδικο που εχω κρατησει και ουτε που σκεφτομαι να του κανω αναβαθμιση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Giannis9700 είπε

Εχω το Κ70 με cherry mx red απο το 2015 και ειναι σκυλι, τοτε ειχα δωσει 180€ αλλα πραγματικα αξιζει και το τελευταιο €

ειχα παρει το blackwidow ultimate 2013...  αρχισε να μου κανει νερα πριν μερικες μερες...  

εν τελει θελει ανανεωση γιατι αρχιζουν τα κολληματα.. καποια χανονται καποια πατιουνται 2 φορες κτλ κτλ...   το τσιμπισα απο πλαισιο...  αντε να δουμε αν τελικα θα παραλαβω παροτι  ηρθε η επιβεβαιωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, sveltos είπε

Δε νομίζω να υπάρχει πουθενά πλέον με έκπτωση 

https://www.public.gr/product/corsair-k68-rgb-mx-red-gr-mihaniko-gaming-pliktrologio-mayro/prod8958035pp/

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Donalhioy είπε

ειχα παρει το blackwidow ultimate 2013...  αρχισε να μου κανει νερα πριν μερικες μερες...  

εν τελει θελει ανανεωση γιατι αρχιζουν τα κολληματα.. καποια χανονται καποια πατιουνται 2 φορες κτλ κτλ...   το τσιμπισα απο πλαισιο...  αντε να δουμε αν τελικα θα παραλαβω παροτι  ηρθε η επιβεβαιωση

Key chattering λέγεται αυτό το φαινόμενο. Συναντάται μόνο σε μηχανικά πληκτρολόγια των 100 ευρώ, των 70, των 170. Στα πληκτρολόγια μεμβράνης των 8 ευρώ, το χρησιμοποιείς 15 χρόνια και συνεχίζει να λειτουργεί.

Ώρες ώρες αναρωτιέμαι γιατί επιμένουμε στα μηχανικά.... (ναι, ξέρω τα πλεονεκτήματα, αλλά η αντοχή τους στο χρόνο είναι για κλάματα)

 

Επεξ/σία από taris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...