Προς το περιεχόμενο

[Gaming mouse] Corsair catar pro 20€ +3 μεταφορικά media markt [ΤΕΛΟΣ-ΑΛΛΟ ΠΡΟΙΟΝ]


Nik1239

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 178
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 λεπτά πριν, petran91 είπε

Έκανε μπαμ ρε παιδιά, στον τίτλο λέει Katar Pro, ενώ στην περιγραφή λέει "Απολαύστε ελαφρύ σχεδιασμό και απόδοση με το ποντίκι CORSAIR KATAR PRO WIRELESS".

Άλλο το PRO σκέτο, και άλλο το PRO Wireless, απλά έβαλαν λάθος περιγραφή και φωτογραφίες. Το τι μπορείτε να κάνετε από δω και πέρα δεν γνωρίζω καθώς στο κατάστημα τους φαίνεται να μην έχουν καν το Wireless για να απαιτήσετε εκείνο στην τιμή του απλού.

δεν ξερω αν εκανε μπαμ αυτο που λες ή αυτο που βλεπω εγω, αλλα προσωπικα θα απαιτησω το προϊον που παρηγγειλα, διαφορετικα θα φανε καταγγελια.

PS: Εχω πληρωσει με καρτα.

Untitled4.png

Untitled5.png

Επεξ/σία από Crus
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, petran91 είπε

Έκανε μπαμ ρε παιδιά, στον τίτλο λέει Katar Pro, ενώ στην περιγραφή λέει "Απολαύστε ελαφρύ σχεδιασμό και απόδοση με το ποντίκι CORSAIR KATAR PRO WIRELESS".

Άλλο το PRO σκέτο, και άλλο το PRO Wireless, απλά έβαλαν λάθος περιγραφή και φωτογραφίες. Το τι μπορείτε να κάνετε από δω και πέρα δεν γνωρίζω καθώς στο κατάστημα τους φαίνεται να μην έχουν καν το Wireless για να απαιτήσετε εκείνο στην τιμή του απλού.

No offence αλλά μπαμ θα έκανε αν το λάθος ήταν στο τίτλο...

Πιο εύκολο είναι να κάνεις λάθος στον τίτλο του προϊόντος (που είναι απλώς παράλειψη της λέξης wireless) και άλλο να έχεις κάνει λάθος σε ΟΛΗ τη περιγραφή, φωτογραφίες και χαρακτηριστικά...

Πιο πολύ για σκόπιμο "λάθος" μου μοιάζει εμένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

1 ώρα πριν, Ultron είπε

Ευχαριστούμε που θυσιάστηκες για αλλά 300 άτομα φιλε μου

 

1 ώρα πριν, greengroser είπε

ΗΡΩΑΣ....!!!σπαμ σαιζ αλερτ

Τωρα εκτος απο τους 300 του Λεωνιδα, θα ξερουμε και για τους 300 του Ναξιωτη. 🙂

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εφόσον δεν έχει καθόλου το κανονικό wireless, το καλύτερο που έχετε να κάνετε είναι να ζητήσετε να καλυφθεί η παραγγελία με ένα ποντίκι ίδιων χαρακτηριστικών. Αυτή συνηθίζεται να είναι η σωστή αξίωση σε τέτοιες περιπτώσεις.

Πχ. https://www.mediamarkt.gr/product/laptop-tablet-computing/aksesouar-gaming/gaming-pontikia/logitech-g305-/1334843

Επεξ/σία από DownUNDERground
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ήρθε και σε μένα ο courier για παράδοση...

Του ζήτησα αν μπορώ να ελέγξω το πακέτο πριν πληρώσω και υπογράψω και μου είπε δεν γίνεται και μου πρότεινε ευγενικά να στείλει email στη Media Markt να τους ζητήσει άδεια για έλεγχο του πακέτου κατα τη παράδοση...

Οπότε είμαι στην αναμονή... 

Πάλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απορω γιατι δεν εχουν ενα κανονικο support email οπως ολες οι σοβαρες εταιριες...
Θα δοκιμασω να τους καλεσω αυριο και να ακυρωσω την παραγγελια. 
Ευχαριστουμε το παλικαρι που εκανε share οτι προκειται για το wired version. 

Επεξ/σία από Σαϊνόμπι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Σαϊνόμπι είπε

Απορω γιατι δεν εχουν ενα κανονικο support email οπως ολες οι σοβαρες εταιριες...

Μήπως γιατί δεν κατατάσσεται σε αυτές;;;😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έχουν έρθει από εχθές το βράδυ 290 email επιβεβαίωσης παραγγελίας και ακόμα έρχονται ανά 3 λεπτά! 

Θα δω κάνα φορτηγο έξω από το σπίτι μου να ξεφορτωνει λογικά 

 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, AlexoudaS είπε

Μου έχουν έρθει από εχθές το βράδυ 290 email επιβεβαίωσης παραγγελίας και ακόμα έρχονται ανά 3 λεπτά! 

Θα δω κάνα φορτηγο έξω από το σπίτι μου να ξεφορτωνει λογικά 

πιθανόν αν σκεφτείς οτι εμένα μου ήρθανε 2 αποστολές ενώ ειχα κανει μονο μια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, Galaxy said:

Το έλεγξε κανεις άλλος ? Μίλησα με το μαγαζί και λεει μπορείς να το ανοιξεις πριν την παραλαβή .

Eφοσον μιλησες μαζι τους, δεν μπορουσαν να διευκρινησουν αν προκειται περι λαθους στην περιγραφη του προιοντος;

Θα σε εβγαζε απ'τον κοπο του να ανοιξεις το δεμα κατα την παραλαβη 😅

Επεξ/σία από Σαϊνόμπι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AlexoudaS είπε

Μου έχουν έρθει από εχθές το βράδυ 290 email επιβεβαίωσης παραγγελίας και ακόμα έρχονται ανά 3 λεπτά! 

Θα δω κάνα φορτηγο έξω από το σπίτι μου να ξεφορτωνει λογικά 

 

Έχω και γω το ίδιο θέμα. Παίρνω κάθε δύο λεπτά e-mail.

Είμαι στα 282.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...