Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά] JBL Live 650BTNC, 79,77€ @ Amazon Γερμανίας


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακουστικά με απλώς καλά reviews αλλά στην αρχική τους τιμή . Μόνο το techradar τα αξιολογεί ως πολύ καλά. Έχουν αξιοπρεπές noise cancellation με το μείον να είναι ότι δεν έχει να επιλέξεις επίπεδο. Το ενεργοποιείς ή το απενεργοποιείς.

Επίσης τα reviews λένε ότι είναι άνετα. Τα μαύρα είναι προσφορά στο Amazon στη τιμή του θέματος. Τα άλλα χρώματα έχουν ~100€ τιμή Γερμανίας (Ελλάδα περίπου 115€):

https://www.amazon.de/dp/B07N9DNJ62/

Ελλάδα είναι ακριβά, από 136€: https://www.skroutz.gr/s/18131295/JBL-Live-650BTNC-Black.html

idealo έχουν price match media markt και Amazon αλλιώς και στις άλλες χώρες γύρω στα 100€ κοστίζουν: https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/6559974_-live-650btnc-jbl-audio.html 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχω από τον Μάρτιο. Δυστυχώς τότε είχαν εντελώς άλλη τιμή. Αξίζουν χωρίς συζήτηση ακόμα και στην τιμή που τα είχα πάρει τότε. 

Εξαιρετικό ANC, πολύ άνετα, πολύ καλή αυτονομία, δεν απόσυνδέονται με τίποτα. Η εφαρμογή πολύ καλή για Android. 

Σκέφτομαι να τα αγοράσω ξανά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, pareklinon είπε

Αυτά ή τα Crystal Audio του διπλανού νήματος;

Αν και εχω παραγγείλει ηδη τα crystal audio, το ψιλομετανοιωσα οταν ειδα αυτο το νήμα κυριως λογω της εφσρμογης που τα crystal audio δεν έχουν. Αυτό σημαίνει ότι μπορεις να φερεις τον ήχο στα μετρα σου μεσω equalizer και έτοιμων presets, σε περίπτωση που η ηχητική υπογραφη του ακουστικου δεν ειναι στα γουστα σου,που ειναι και το πιο σημαντικό.

Κατα τα αλλα bluetooth 5 vs 4.2 υπέρ των κρυστσλ αλλα δεν ξερω κατα πόσο παιζει κάποιο ρολο. Και -20 ευρω βεβαια

Επεξ/σία από vag1989
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, vag1989 είπε

Αν και εχω παραγγείλει ηδη τα crystal audio, το ψιλομετανοιωσα οταν ειδα αυτο το νήμα κυριως λογω της εφσρμογης που τα crystal audio δεν έχουν. Αυτό σημαίνει ότι μπορεις να φερεις τον ήχο στα μετρα σου μεσω equalizer και έτοιμων presets, σε περίπτωση που η ηχητική υπογραφη του ακουστικου δεν ειναι στα γουστα σου,που ειναι και το πιο σημαντικό.

Κατα τα αλλα bluetooth 5 vs 4.2 υπέρ των κρυστσλ αλλα δεν ξερω κατα πόσο παιζει κάποιο ρολο. Και -20 ευρω βεβαια

Κι εγώ είχα ρίξει παραγγελία για τα crystal, πήρα τηλέφωνο και την ακύρωσα. Ταυτόχρονα τέλειωσε η προσφορά των JBL! Καλά να πάθω! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pareklinon είπε

Κι εγώ είχα ρίξει παραγγελία για τα crystal, πήρα τηλέφωνο και την ακύρωσα. Ταυτόχρονα τέλειωσε η προσφορά των JBL! Καλά να πάθω! :)

  υπαρχουν ακομα στο γερμανικο amazon .απλα αλλαζει η ημερομηνια του stock και αργει λιγο παραπανω η παραδοση

31 λεπτά πριν, jamaicapepe είπε

67,26€ στο BLACK FRIDAY του Γερμανικού MediaMarkt!

Στέλνει Ελλάδα?

Kopfhörer JBL LIVE 650 BTNC, Over-ear Kopfhörer Bluetooth Schwarz | MediaMarkt

δεν στελνει Ελλαδα αλλα και παλι απο το amazon εχουν ιδια τιμη .79,77 ευρω μου βγηκαν εμενα με τα μεταφορικα 

γενικα απο οτι καταλαβα 2 μερες που το κοιταω την μπαινοβγαζει συνεχεια την προσφορα το amazon.πρεπει να εισαι απο πανω συνεχεια να το κοιτας 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...