Προς το περιεχόμενο

Waterpik WP-660 WaterFlosser 70,3€ Amazon.it [με μεταφορικά]


JLEE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το WaterPik wp-660 waterflosser έπειτα απο 3 χρόνια καθημερινής χρήσης με εγκατέληψε.

Το βρήκα και πάλι απο Amazon.it στα 70,3€ με μεταφορικά.

Σύνδεσμος: https://www.amazon.it/Waterpik-Wp-660Eu-Idropulsore-Professional-Bianco/dp/B073WGYSF9/

Υπάρχει σε μαύρο και σε μπλέ:

https://www.amazon.it/dp/B073WG78NP/

Ελλάδα από: 127€

Αξίζει να το αγοράσει κάποιος αν έχει χώρο και ρεύμα κοντά στο νιπτήρα.

Δεν σου αφαιρεί την πλάκα απλά σου καθαρίζει με πίεση το κενό ανάμεσα στα δόντια και σου κάνει τη ζωή πιο εύκολη!

(το είχα αγοράσει στα 60€ τότε απο αυτό το thread: )

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To amazon.it έχει και μία προωθητική ενέργια αν αγοράσεις μέσω εφαρμογής για πρώτη φορά.  Σου αφαιρεί 15 ευρώ. Μέσα στην εφαρμογή με το που μπαίνεις έχει ένα banner για να το πατήσεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ +1 για water flosser. Το καλύτερο νήμα για δόντια χωρίς κόπο.

 

Αλλά πολλά δεν είναι 70+. Έχω το αντίστοιχο waterpik (ίσως το ίδιο) από πέρυσι BF που το πήραμε 50e και άρχισε να χάνει νερά μετά από μερικούς μήνες από διάφορα σημεία. Δεν ξέρω αν θα το σύστηνα, άλλωστε rebranded κινέζος είναι.


Είδα το waterjet της Oral-B και το σκέφτομαι. Ας απαντήσει και κάποιος ειδήμονας.
 

Επεξ/σία από kamui
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειχα παρει κι εγω τοτε, και πραγματικα με εσωσε διπλα, μιας και ειχα μολις βαλει σιδερακια, και ο καθαρισμος των δοντιων ηταν θεμα δευτερολεπτων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, DirLan είπε

To amazon.it έχει και μία προωθητική ενέργια αν αγοράσεις μέσω εφαρμογής για πρώτη φορά.  Σου αφαιρεί 15 ευρώ. Μέσα στην εφαρμογή με το που μπαίνεις έχει ένα banner για να το πατήσεις. 

πρωτη φορα μεσω του ιταλικου αμαζον η γενικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, CCCR είπε

πρωτη φορα μεσω του ιταλικου αμαζον η γενικα?

Είναι αν χρησιμοποιείς για πρώτη φορά την εφαρμογή amazon στο κινητό. Αν έχεις κάνει παλιά login δεν θα το πάρει (έτσι το αναφέρει)

Μπορεί να έχεις πχ λογαριασμό στο amazon 10 χρόνια και να μην έχεις χρησιμοποιήσει ποτέ την mobile εφαρμογή. Αυτό θα το πάρει κανονικά. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, basilis_k6 είπε

κάνει την δουλεια του νήματος? εχω θέμα με τα δόντια και δεν μπορω το νήμα με τίποτα.

Δεν το αντικαθιστά ακριβώς όχι, αλλά εφόσον εσύ δεν έχεις τη δυνατότητα νήματος μάλλον έχεις έναν παραπάνω λόγο να το χρησιμοποιείς συμπληρωματικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
56 λεπτά πριν, DirLan είπε

Είναι αν χρησιμοποιείς για πρώτη φορά την εφαρμογή amazon στο κινητό. Αν έχεις κάνει παλιά login δεν θα το πάρει (έτσι το αναφέρει)

Μπορεί να έχεις πχ λογαριασμό στο amazon 10 χρόνια και να μην έχεις χρησιμοποιήσει ποτέ την mobile εφαρμογή. Αυτό θα το πάρει κανονικά. 

Το δοκίμασε κάποιος πρόσφατα;

Έκανα τώρα με νέο τηλέφωνο, νέο account, νέα κάρτα πληρωμής κλπ, εφαρμογή στα Ιταλικά, αλλά banner (ή έκπτωση) δε βγάζει...

Επεξ/σία από hpdra
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...