Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμη η εφαρμογή Cosmote TV για τηλεοράσεις LG


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Μια ερώτηση αν το εχει δει κανένας ..cosmote tv παίρνω αυτό το daily για 24 ώρες αθλητικά κανάλια 

έχω κατεβάσει την εφαρμογή στην lg και έχω δει αθλητικά για μια μέρα.... την επόμενη φορά που αγόρασα (από το σάιτ) το ίδιο πακέτο... η εφαρμογή μου είπε ότι έληξε το 24ωρο πακέτο μου (το προηγούμενο) και έμεινε εκεί χωρίς καμία άλλη επιλογή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, _mousias_ είπε

 

Μια ερώτηση αν το εχει δει κανένας ..cosmote tv παίρνω αυτό το daily για 24 ώρες αθλητικά κανάλια 

έχω κατεβάσει την εφαρμογή στην lg και έχω δει αθλητικά για μια μέρα.... την επόμενη φορά που αγόρασα (από το σάιτ) το ίδιο πακέτο... η εφαρμογή μου είπε ότι έληξε το 24ωρο πακέτο μου (το προηγούμενο) και έμεινε εκεί χωρίς καμία άλλη επιλογή 

Δοκίμασε να πάρεις τηλέφωνο την Cosmote 13888

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
18 ώρες πριν, alexistenakis είπε

Καλησπέρα και ευχαριστώ. LM6300. Έκδοση λογισμικού βρήκα 05.00.03

COSMOTE TV

δεν είναι η τηλεόραση σου στην λίστα. Θα κάνεις τον κόπο να πάρεις τηλέφωνο στην Cosmote.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα εμενα που ειναι στην λιστα η τηλεοραση μου  49sk7900pla        και πριν 2-3 εβδομαδες εκανα και αναβαθμιση γιατι δεν ειναι στο store της lg η εφαρμογη???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, alx255 είπε

καλησπερα εμενα που ειναι στην λιστα η τηλεοραση μου  49sk7900pla        και πριν 2-3 εβδομαδες εκανα και αναβαθμιση γιατι δεν ειναι στο store της lg η εφαρμογη???

καλημέρα , στην λίστα που έβαλα βρήκα την τηλεόραση σου. Κάνε ένα τηλέφωνο στην Cosmote 

Επεξ/σία από Jos3ph
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...