Προς το περιεχόμενο

Secret Lab Gaming Chairs καπου 10-15% Εκπτωση


icenex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχει πλεον εκπτωση 70-75€ λογω BF αναλογως το μοντελο(419 το φθηνοτερο εκανε) που θα διαλεξεις στις καρεκλες secret lab.

https://secretlab.eu/

Προσωπικα τσιμπησα μια γιατι καιρο την ζαχαρωνα αλλα ολο την ανεβαλα λογω αλλων προτεραιοτητων και υποχρεωσεων.

Αντε καλες αγορες σε ολους.

edit.

Οι εκπτωσεις αφορουν μονο τα μοντελα omega k titan εξαιρειται το μοντελο titan xl.Οι τιμες που ειχαν οι καρεκλες πριν την εκπτωση φαινονται κανονικα στο site αλλα επειδη καποιος ρωτησε ας απαντησω.

Ενδεικτικα οι Titan επαιζαν 459(prime leather) και τωρα τις δινουν 389 και η σειρα omega απο 419 στα 349..Βεβαια εχει κ αλλα μοντελα που παιζουν και ενα 20αρικο πανω στις τιμες αυτες που εχουν τα σχεδια απο pro league ομαδες η απλα αν διαλεξετε υφασμα.

Επισης τα μεταφορικα ειναι free.

Επεξ/σία από icenex
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Strategos είπε

Μεταφορικά είχε? Η τιμές και με την έκπτωση είναι αντε γειά. 

Free Shipping με Fedex

Επεξ/σία από MessatsuRoku
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

75€ εκπτωση;

Δηλαδη ειχαν 200 και πηγαν 125;

Βαλε το ποσοστο ή δωσε 1-2 πραγματικες περιπτωσεις ΑΡΧΙΚΗ και ΤΕΛΙΚΗ τιμη. Για να μην γεμισουμε κλικ το μαγαζι αδικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, icenex είπε

Εχει πλεον εκπτωση 70-75€ λογω BF αναλογως το μοντελο που θα διαλεξεις στις καρεκλες secret lab.

https://secretlab.eu/

Προσωπικα τσιμπησα μια γιατι καιρο την ζαχαρωνα αλλα ολο την ανεβαλα λογω αλλων προτεραιοτητων και υποχρεωσεων.

Αντε καλες αγορες σε ολους.

Νομιζω εκανες την καλυτερη επιλογη, την εχω 2 χρονια τωρα, ειναι σαν ολοκαινουρια, να σημειωσω οτι καθε μερα την χρησιμοποιω τουλαχιστον ενα 3ωρο. Δεν κριτσαει τιποτα, δεν ελιωσε τιποτα!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρίν 1 χρόνο ακριβώς είχα πάρει την omega 2020 και μάλιστα με το softweave fabric(που είναι λίγο πιό ακριβή απ'την pu leather) στα 350€ τελική τιμή. τώρα βλέπω ότι έχει 369€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αγοράσει την omega, την υφασμάτινη έκδοση, πριν από ένα χρόνο.

Είναι πολύ ποιοτική, στιβαρή και δεν λιώνεις τόσο πολύ το καλοκαίρι (επειδή δεν είναι δερμάτινη ή δερματίνη).

Το κάθισμα είναι λίγο σκληρό και δεν βουλιάζεις μέσα. Το θετικό (του ότι είναι σκληρό), είναι ότι είναι ακριβώς στην ίδια κατάσταση με όταν την αγόρασα πριν από ένα χρόνο.

Κάθομαι πολλές ώρες (12+ ώρες) overwatch κτλ, όμως είμαι σχετικά ελαφρύς (1,70μ,  72 κιλά). Η κατάσταση της γενικότερα είναι ακριβώς η ίδια με όταν την αγόρασα.

Συν το ότι φαίνεται λίγο πιο "σοβαρή" και δεν μοιάζει με gaming τσίρκο.

Αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πηρα την υφασματινη TITAN στην αρχη της καραντινας. Απο τοτε τηλεργασια απο σπιτι, 10+ ωρες την μερα καθομαι και πραγματικα η καλυτερη αγορα.

Οποιος θελει να την παρει, οσο πιο αμεσα τοσο καλυτερα. Οταν εχουν τετοιες προσφορες (2 φορες τον χρονο) το αποθεμα τελειωνει και οι παραδοσεις αργουν για τους ατυχους

 

Ειμαι 186, 80 κιλα (φορ δε ρεκορντ)

Επεξ/σία από tz3s
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω 10 μήνες περίπου την Secretlab TITAN 2020 BLACK with Suede, απίστευτη καρέκλα, είχα κάποια προβλήματα (αστοχία υλικού από το εργοστάσιο) με την καρέκλα και μου έδειξαν πως έχουν και απίστευτο support, με λίγα λόγια ότι πληρώνεις παίρνεις. +++ από εμένα μέχρι ώρας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απο οτι καταλαβα οι τιμες τους εχουν ανεβει σε σχεση με τα παλιοτερα μοντελα επειδη εβαλαν αναβαθμισμενα υλικα και στα πλαστικα και στην δερματινη που χρησιμοποιουν ειναι καλυτερα απο οσα εχω διαβασει μετα απο ψαξιμο μεσα στο ιντερνετ.

42 λεπτά πριν, beez είπε

απο 349 ευρω. αξίζει κανενα μοντέλο στα 349?

https://secretlab.eu/collections/all?onsale=true

Αγοραζεις το μοντελο που σου αντιστοιχει αναλογως το υψος και το βαρος..

Εγω πχ ειμαι 1.82 103 κιλα ειμαι σχετικα ογκωδης οποτε πηγα στην titan για καποιον που ειναι κατω απο 1.80 συνισταται η omega που η τιμη της απο 419 παιζει στα 349.Εχει εργαλειο στην σελιδα τους οπου βαζεις υψος και βαρος και σου βγαζει ποιο μοντελο καρεκλας σου αντιστοιχει.

Εγω πηρα την Titan Stealth στα 389 οπως προειπα και οταν εκανα την παραγγελια μου εδειχνε οτι η παραδοση θα γινει μεχρι τις 23 δεκεμβρη η και νωριτερα και τωρα που μπηκα στο site τους γραφει μεχρι 30 δεκεμβρη μαλλον σκασανε αρκετες παραγγελιες.

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, icenex είπε

Απο οτι καταλαβα οι τιμες τους εχουν ανεβει σε σχεση με τα παλιοτερα μοντελα επειδη εβαλαν αναβαθμισμενα υλικα και στα πλαστικα και στην δερματινη που χρησιμοποιουν ειναι καλυτερα απο οσα εχω διαβασει μετα απο ψαξιμο μεσα στο ιντερνετ.

Αγοραζεις το μοντελο που σου αντιστοιχει αναλογως το υψος και το βαρος..

Εγω πχ ειμαι 1.82 103 κιλα ειμαι σχετικα ογκωδης οποτε πηγα στην titan για καποιον που ειναι κατω απο 1.80 συνισταται η omega που η τιμη της απο 419 παιζει στα 349.Εχει εργαλειο στην σελιδα τους οπου βαζεις υψος και βαρος και σου βγαζει ποιο μοντελο καρεκλας σου αντιστοιχει.

Εγω πηρα την Titan Stealth στα 389 οπως προειπα και οταν εκανα την παραγγελια μου εδειχνε οτι η παραδοση θα γινει μεχρι τις 23 δεκεμβρη η και νωριτερα και τωρα που μπηκα στο site τους γραφει μεχρι 30 δεκεμβρη μαλλον σκασανε αρκετες παραγγελιες.

Και εγώ χτύπησα την Omega Stealth στα 349 με παράδοση 9 Δεκ και νωρίτερα. Το θέμα είναι η παράδοση επηρεάζει και εμάς όταν αλλάζει ημερομηνία ή εμείς κατοχυρώνουμε την ημερομηνία που εμφανιζόταν όταν την αγοράσαμε ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω τον Chris N.S

Δυστυχώς οι τιμές είναι σταθερές εδώ και 1 χρόνο ίσως και πιο φουσκωμένες ώστε με την έκπτωση έρχεται στα ίδια. Δυστυχώς δε βλέπω προσφορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...