Προς το περιεχόμενο

Αξιζει το pluralsight για ετήσια συνδρομή;


rospy2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας,

Πριν λίγο είδα οτι έχει προσφορά στο Pluralsight -40% την ετήσια συνδρομή μέχρι τις 30 Νοέμβρη. Αξίζει να κάνει συνδρομή κάποιος ; Έχει κάποιος εμπειρία από το site; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω εγώ. Μας το είχε πάρει η εταιρεία μου για ένα χρόνο. Εμένα δεν μου άρεσε το μοντέλο του. Προτιμώ udemy που δίνεις 10 ευρώ και είναι lifetime τα μαθήματα. Επίσης το content είναι λιγότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

16 minutes ago, rospy2 said:

Καλησπέρα σας,

Πριν λίγο είδα οτι έχει προσφορά στο Pluralsight -40% την ετήσια συνδρομή μέχρι τις 30 Νοέμβρη. Αξίζει να κάνει συνδρομή κάποιος ; Έχει κάποιος εμπειρία από το site; 

Το αν αξίζει έχει να κάνει με το αν σου προσφέρει αυτά που ζητάς να μάθεις. Παλιά είχε δοκιμαστική περίοδο, δεν γνωρίζω αν την έχει ακόμη. Προσωπικά δεν το βλέπω και πολύ πλούσιο από θέματα. Σίγουρα στο game development δεν έχει πολύ υλικό εν συγκρίση με άλλα όπως το udemy και το skillshare αλλά φαίνεται να έχει ποιοτικότερο υλικό από αυτά. Πχ στο udemy πετυχαίνω δάσκαλους που φαίνεται να μην γνωρίζουν καλά το αντικείμενο τους, να είναι ερασιτέχνες.

Επεξ/σία από antbyron
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα τι θες,

Εμένα με έχει βολέψει απίστευτα που έχει paths με κάπως μαζεμένη την πληροφορία και δεν χρειάζεται να ψάχνω ένα ένα τα μαθήματα βλέποντας κριτικές κλπ. όπως στο udemy.

Μεγάλο + είναι ότι δεν έχω πετύχει μάθημα που να μην καταλαβαίνω τι λένε (π.χ. περίεργες προφορές ινδών που έχω πετύχει αλλού)

Επίσης έχει πάρα πολύ υλικό για .NET / Azure/ Microsoft Stack γενικά οπότε αν ασχολείσαι με αυτές τις τεχνολογίες έχει πράγματα να δεις και σε πολύ καλό επίπεδο.

Για άλλες τεχνολογίες έχω δει ότι έχει πράγματα αλλά δεν έχω ασχοληθεί για να ξέρω το επίπεδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...