Προς το περιεχόμενο

Φορτιστής laptop Turbo-X Flexbook 360


bobo1704

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στην κοινότητα!!

Ψάχνω το μοντέλο του φορτιστή για το laptop Turbo-X Flexbook 360 DI-1106. Έχει χαθεί και δεν ξέρω το μοντέλο του για να αγοράσω άλλο. Στο Πλαίσιο είναι απλά στον κόσμο τους και δεν έχουν ιδέα, αλλά ούτε και φορτιστή!! Είναι 12V κι έχει πολύ λεπτό βύσμα. Μήπως έχει κάποιος το εν λόγω laptop να μου δώσει το μοντέλο του φορτιστή;

Ευχαριστώ πολύ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, bobo1704 είπε

Μήπως έχει κάποιος το εν λόγω laptop να μου δώσει το μοντέλο του φορτιστή;

Δεν το έχω, αλλά από κάτω δεν έχει κάποιο αυτοκόλλητο σαν αυτό με τα πρότυπα τροφοδοσίας;

 

εικόνα_2020-11-24_22-13-19.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Τέρης Α. είπε

Δεν το έχω, αλλά από κάτω δεν έχει κάποιο αυτοκόλλητο σαν αυτό με τα πρότυπα τροφοδοσίας;

εικόνα_2020-11-24_22-13-19.jpg

Καλά θα ήταν αν είχε φίλε μου, αλλά δεν έχει. 12V 10000mAh γράφει, όπου τα mAh είναι της μπαταρίας δυστυχώς. Τίποτα άλλο. Στην υποδοχή φόρτισης γράφει 12V και τίποτα άλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12v 3a ειναι το τροφοδοτικο.Επειδη το εργοστασιακο ηταν δειγμα απο μηκος καλωδιου πηρα ενα universal τροφοδοτικο 12v 3αμπερ πηρα και ενα σετ βυσματακια για να δω πιο ταιριαζει κ ολα κομπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωραία. Σας ευχαριστώ πάρα πολύ. Θα βρω άκρη τώρα!!!

Φίλε μου Gatilaras, μπορείς να μου πεις αν το βυσματάκι μπροστά έχει κόκκινο χρώμα;

Επεξ/σία από bobo1704
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Οχι μαυρο βυσμα ειναι.Μην δινεις τοσο σημασια στο χρωμα,εγω ενα βυσματακι που εφτιαξα για να εχω και εναν καβα στο αμαξι ειναι κιτρινο,απλα δες να κουμπωνει σωστα,οχι χαλαρα,οχι ομως και με πολυ δυναμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...