Προς το περιεχόμενο

Ολλανδός δημοσιογράφος εισβάλλει στην ψηφιακή συνάντηση των Ευρωπαίων Υπ. Άμυνας


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όταν είσαι αρκετά ψώνιο ώστε να γίνεις πολιτικός αλλά στερείσαι νοημοσύνης και στοιχειωδών γνώσεων τεχνολογίας και υπολογιστών κάνεις tweet το password. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα ισχυει παντου.

οταν ψηφιζεις με γνωμονα το ρουσφετι τετοιους πολιτικους θα εχεις.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, gotthard είπε

Αυτοί σε στέλνουν στον πόλεμο

Αυτοί δεν ξέρουν τι γίνεται είναι όλοι περαστικοί.... 

Στον πόλεμο που να μη χρειαστεί ποτέ να γίνει θα πάνε όσοι έχουν ψυχή για τη σημαία 🇬🇷

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω ότι είναι στημένο και δάκτυλος των υπηρεσιών κατασκοπίας της νέας τάξης πραγμάτων, για να κάνουν σαφές ότι παρακολουθούν την κρυφή ατζέντα για παγκόσμια κυριαρχία των Ευρωπαίων.

Τραγέλαφος...
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, faitas είπε

αυτά συμβαίνουν όταν θεωρείς πως απειλεισαι από την ... Γερμανία το Βελγιο και την Γαλλία, και κάνεις καλά την δουλειά σου ενώ κοροϊδεύεις τους Έλληνες που δεν μπορούν ΜΟΝΟΙ τους να προστατεύσουν τα σύνορά τους από την Τουρκία!  

Από τη Γαλλία η Ολλανδία, γιατί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απο τις περιπτώσεις που εγώ θα έδινα βραβείο στον δημοσιογράφο και θα έριχνα τον υπουργό στο πηγάδι.

Είναι απο τις περιπτώσεις που εγώ θα έδινα βραβείο στον δημοσιογράφο και θα έριχνα τον υπουργό στο πηγάδι.

Είναι απο τις περιπτώσεις που εγώ θα έδινα βραβείο στον δημοσιογράφο και θα έριχνα τον υπουργό στο πηγάδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γέροι του παλιού κόσμου τι περιμένετε. Να ξέρουν από ασφάλεια. Ο,τι κουμπί τους έδειξαν αυτό πατάνε και με.κωδικο εύκολο γιατί είναι στα 60+.

Εδώ έχουμε και νέους σχετικά. Στην άλλη ήπειρο από δίπλα μας βγάλανε πρόεδρο 77 χρονών! Εκεί να δεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...