Προς το περιεχόμενο

NordVPN, 45€, 2 χρόνια @ stacksocial


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα από τα καλύτερα και πιο γνωστά VPNs, κάθε Black Friday έχει προσφορά.

Κωδικός BFSAVE40 στο checkout:

https://stacksocial.com/sales/nordvpn-2-yr-subscription-3

Μέχρι 6 συσκευές, μπορείτε να αγοράσετε πολλές φορές αλλά είναι ανεξάρτητες συνδρομές. Δε μπορείτε να προσθέσετε για να πάτε 4, 6 χρόνια κλπ

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Πολυ καλη προσφορα, δεν θα παρω ομως μιας και το NordVpn ειναι σαν το uDemy καθε μερα προσφορα εχουν.
Ειχα παρει τα  3 χρονια πανω κατω 80 ευρω αλλα ελληνικο Netflix απο εξωτερικο δεν βλεπεις, σε αντιθεση με το express VPN.

6 λεπτά πριν, sndev είπε

που τα βρισκεις..

ψαχνω να βρω βέβαια που βαζεις το serial number στο σιτε του nord vpn κ δε το βρισκω

Στο site του stacksocial το βαζεις, απο το λινκ του φιλου.

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, AgiosEfraim είπε

 

Στο site του stacksocial το βαζεις, απο το λινκ του φιλου.

το αγορασα κ εχω το serial number για το Nordvpn 

το serial αυτο το βαζω στο stacksosial k οχι στη σελιδα του Nordvpn? (δεν εννοώ το κουπόνι για την έκπτωση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν είχε οδηγίες για την εξαργύρωση στην επιβεβαίωση της αγοράς;

Δε το αγόρασα γιατί έχω VPN από το Norton και με καλύπτει. Αλλά δε θα είναι κάτι δύσκολο.

Όσον αφορά το stacksocial, είναι απόλυτα αξιόπιστο. Software και services discounts προσφέρει, δεν υπάρχει κάτι πονηρό.

Επεξ/σία από imvrios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μωρε εγω ειμαι ηδη στο nordvpn κ λήγει το Γενάρη

anyway το βρηκα για να μη ψάχνει κάνεις άλλος σα κ μενα είναι κάτω κάτω με μικρά γράμματα 🤣

βλακεία μου που δε δοκίμασα κ σε αυτό που εχω αν stackarei γτ κ εκεί το εχει το got coupon

@imvriosσε ευχαριστώ πολυ ! ειλικρινα πριν 3ς ωρες έψαχνα να βρω αν βγάλανε offer γτ είχα αγορά 3 years plan με 75 ευρώ τότε κ δεν είχε κατι αντίστοιχο κ το παράτησα να το ξαναδω για Χριστούγεννα 

 

image.png.ed9424a5f4ae9fc5ce580497e3b90bf5.png

Επεξ/σία από sndev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sndev είπε

μωρε εγω ειμαι ηδη στο nordvpn κ λήγει το Γενάρη

anyway το βρηκα για να μη ψάχνει κάνεις άλλος σα κ μενα είναι κάτω κάτω με μικρά γράμματα 🤣

βλακεία μου που δε δοκίμασα κ σε αυτό που εχω αν stackarei γτ κ εκεί το εχει το got coupon

@imvriosσε ευχαριστώ πολυ ! ειλικρινα πριν 3ς ωρες έψαχνα να βρω αν βγάλανε offer γτ είχα αγορά 3 years plan με 75 ευρώ τότε κ δεν είχε κατι αντίστοιχο κ το παράτησα να το ξαναδω για Χριστούγεννα 

image.png.ed9424a5f4ae9fc5ce580497e3b90bf5.png

άρα αγοράζουμε από το stacksocial το κουπόνι και κάνουμε μηδενικό checkout στο site της nord?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαζεις το κουπονι εκει στο got coupon κ από κάτω βγάζει αλλη μια επιλογη υπογραμμισμένη  με ακομα πιο μικρά γράμματα 🤣 

εκανα δεξι κλικ εκει κ ανοιξε νεο παραθυρο που ζηταγε να κανω account k να ξαναβάλω το κουπονι κ ολα οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sndev είπε

βαζεις το κουπονι εκει στο got coupon κ από κάτω βγάζει αλλη μια επιλογη υπογραμμισμένη  με ακομα πιο μικρά γράμματα 🤣 

εκανα δεξι κλικ εκει κ ανοιξε νεο παραθυρο που ζηταγε να κανω account k να ξαναβάλω το κουπονι κ ολα οκ

οκ ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο offtopic, αλλά για ποιό λόγο χρησιμοποιείτε VPN? Όντως ρωτάω, γιατί ψάχνω αν αξίζει η αγορά του. Για πρόσβαση σε geolocked content και ασφαλεια σε περίπτωση που κάποιος κάνει torrenting?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, computeras13 είπε

Το ανέβασαν στα €74.76 πλέον - κρίμα. Εξακολουθεί να είναι καλή τιμή αλλά όχι τόσο καλή όσο η αρχικά αναφερόμενη :)

Μόλις δοκίμασα το κουπόνι και λειτουργεί κανονικά. Ακόμα ισχύει η προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...