Προς το περιεχόμενο

NordVPN, 45€, 2 χρόνια @ stacksocial


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

44 λεπτά πριν, chisao είπε

Σου έχει βγάλει αυτό ?


image.png.cacadccfe6f7e8a18cbc09fc703d1698.png

Οχι. Επι τοπου μου εδωσε κωδικο και ακολουθησα το λινκ και εφτιαξα αψψοθντ στο nord και ενεργοποιηθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα αγορά από το stacksocial και μόλις μου γύρισαν πίσω τα χρηματα..

Πολύ περίεργο.

Στο stacksocial δείχνει κι εμένα το ίδιο:

 

Αναφορά σε κείμενο

We are currently acquiring your license for this product. Please check back soon.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, korgan είπε

Δεν καταλαβαινω το σχολιο σου, το ξερεις οτι εχει servers στην Ελλαδα το nordvpn, σωστα?

Πηγαινε εξωτερικο συνδεσου σε server στην Ελλαδα και πες μου αν βλεπεις ελληνικο Netflix.

Mε expressVPN βλεπεις με NordVPN δεν βλεπεις ελληνικο Netflix. Και ειναι προβλημα για καποιον που θελει τους ελληνικους υποτιτλους.
Βασικα δεν θα μπορεσεις να το καταλαβεις αν δεν ζεις πολυ καιρο το χρονο στο εξωτερικο, εκει καταλαβαινεις το προβλημα που το Netflix σε γυριζει στο περιεχόμενο της περιοχης που εισαι, ετσι πολλοι αγοραζουν τουρκικο Netflix και βλεπουν ελληνικους υποτιτλους γιατι το Netflix σε γυριζει το περιεχόμενο της περιοχης που εισαι (απο την ip). 

Επεξ/σία από AgiosEfraim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, AgiosEfraim είπε

Πηγαινε εξωτερικο συνδεσου σε server στην Ελλαδα και πες μου αν βλεπεις ελληνικο Netflix.

Mε expressVPN βλεπεις με NordVPN δεν βλεπεις ελληνικο Netflix. Και ειναι προβλημα για καποιον που θελει τους ελληνικους υποτιτλους.

 

Πας στα profiles, επιλεγεις το δικο σου, βαζεις τη γλωσσα στα Ελληνικα και ετσι εμφανιζεται επιλογη για ελληνικους υποτιτλους, μολις το κανα με nordvpn σε Ελλαδα αν και υποψιαζομαι οτι γινεται με οποιονδήποτε server.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, korgan είπε

Πας στα profiles, επιλεγεις το δικο σου, βαζεις τη γλωσσα στα Ελληνικα και ετσι εμφανιζεται επιλογη για ελληνικους υποτιτλους, μολις το κανα με nordvpn σε Ελλαδα αν και υποψιαζομαι οτι γινεται με οποιονδήποτε server.

Τζαμπα επιμενεις. Εισαι ηδη Ελλαδα.
Αν μου δωσεις το account σου θα σου δειξω οτι σε 24 ωρες εγω με το account σου θα βλεπω  γερμανικο περιεχομενο χωρις ελληνικους υποτιτλους παντου παρα μονο σε πολλα Netflix Originals. Αν συνδεθω με nordVPN σε ελληνικο server δεν θα εχω ελληνικο περιεχομενο. (Ενω δουλευει σωστα για Αμερικη πχ)

Επεξ/σία από AgiosEfraim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, AgiosEfraim είπε

Τζαμπα επιμενεις. Εισαι ηδη Ελλαδα.
Αν μου δωσεις το account σου θα σου δειξω οτι σε 24 ωρες εγω με το account σου θα βλεπω  γερμανικο περιεχομενο χωρις ελληνικους υποτιτλους παντου παρα μονο σε πολλα Netflix Originals. Αν συνδεθω με nordVPN σε ελληνικο server δεν θα εχω ελληνικο περιεχομενο. (Ενω δουλευει σωστα για Αμερικη πχ)

 

Ο σκοπος του VPN ειναι να σε "κρυβει" απο οποιαδηποτε site στο internet για να στο πω απλα, ακομα και στη Ζιμπαμπουε να ημουν το Netflix μπορει να δει μονο την IP του nordvpn η οποια φαινεται οτι ειναι Ελλαδα. Η πραγματικη μου τοποθεσια αρα ειναι ασχετη στη συζήτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, korgan είπε

Ο σκοπος του VPN ειναι να σε "κρυβει" απο οποιαδηποτε site στο internet για να στο πω απλα, ακομα και στη Ζιμπαμπουε να ημουν το Netflix μπορει να δει μονο την IP του nordvpn η οποια φαινεται οτι ειναι Ελλαδα. Η πραγματικη μου τοποθεσια αρα ειναι ασχετη στη συζήτηση.

Για τα παιδια που ειναι εξωτερικο και σκεφτονται το NordVPN για να βλεπουν ελληνικο Netflix.
Δεν δουλευει.
Για ολα τα αλλα η προσφορα ειναι πολυ καλη.

Επεξ/σία από AgiosEfraim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 25/11/2020 στις 1:38 ΜΜ, AgiosEfraim είπε

Για τα παιδια που ειναι εξωτερικο και σκεφτονται το NordVPN για να βλεπουν ελληνικο Netflix.
Δεν δουλευει.
Για ολα τα αλλα η προσφορα ειναι πολυ καλη.

 

Η πραγματικη τοποθεσια σου δεν εχει καμια σχεση αφου η δουλεια του VPN ειναι να σε κρυβει. Γιατι να παρεις VPN καν αν site σα το Netflix μπορουν να δουν την πραγματικη σου τοποθεσια και IP?

Επεξ/σία από korgan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, korgan είπε

Ρε αδερφε σου εξηγησα οτι το δοκιμασα και δουλευει, γιατι πρεπει να παραπληροφορεις τον κοσμο δηλαδη? Και παλι, η πραγματικη τοποθεσια σου δεν εχει καμια σχεση αφου η δουλεια του VPN ειναι να σε κρυβει. Γιατι να παρεις VPN καν αν site σα το Netflix μπορουν να δουν την πραγματικη σου τοποθεσια και IP?

Μαν μου, μενω Γερμανια, το ελληνικο μου Netflix εχει γυρισει σε γερμανικο περιεχόμενο και με το NordVPN δεν μπορω να δω ελληνικο περιεχομενο στο Netflix ενω με expressVPN μπορω.
Τα υπολοιπα ειναι θεωριες δικες σου. Δοκιμασες κατι και σου λεω οτι δεν ισχυει. 

Δες εδω https://support.nordvpn.com/General-info/SmartPlay/1047407532/How-to-securely-watch-Netflix-with-NordVPN.htm

Επεξ/σία από AgiosEfraim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, June είπε

Έκανα αγορά από το stacksocial και μόλις μου γύρισαν πίσω τα χρηματα..

Πολύ περίεργο.

Στο stacksocial δείχνει κι εμένα το ίδιο:

Το ίδιο μου έκανε και μένα και ξαναέκανα την παραγγελία και δούλεψε κανονικά με την μία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σταματήστε να γκρινιάζετε το θέμα ειναι το offer το οποίο είναι παρα πολύ καλο

για σας που γκρινιάζετε δουλεύει δεν δουλευει ψαχτείτε λιγο παραπανω.

https://fixthephoto.com/nordvpn-not-working-with-netflix.html

προσωπικά ολα αυτα που αναφέρετε οτι δεν παίζει εμμέναν λυθήκανε με το extension βημα 3. 

ο browser στέλνει κ άλλες πληροφορίες για τη τοποθεσία σας γιαυτο δε σας παίζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, chisao είπε

Το ίδιο μου έκανε και μένα και ξαναέκανα την παραγγελία και δούλεψε κανονικά με την μία

Μπα ξαναδοκίμασα, πληρωμή με paypal και πάλι το ίδιο μήνυμα έβγαλε.

Αναμένω αν θα μου ξαναγυρίσουν τα λεφτά πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, June είπε

Μπα ξαναδοκίμασα, πληρωμή με paypal και πάλι το ίδιο μήνυμα έβγαλε.

Αναμένω αν θα μου ξαναγυρίσουν τα λεφτά πάλι.

Αυτό που παρατήρησα στην πρώτη συναλλαγή ήταν ότι αν κατέβαζες το receipt στον τρόπο πληρωμής είχε N/A. Υποθέτω ότι έχουν φόρτο για αυτό γίνεται αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, chisao είπε

Αυτό που παρατήρησα στην πρώτη συναλλαγή ήταν ότι αν κατέβαζες το receipt στον τρόπο πληρωμής είχε N/A. Υποθέτω ότι έχουν φόρτο για αυτό γίνεται αυτό.

Τι φόρτο; Κι εγώ αγόρασα κάτι (άλλο) και όλα έγιναν άμεσα. Μήπως έχουν κάποιο θέμα με τον τρόπο πληρωμής; Κάποιο security check; Στείλε τους ένα μήνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...