Προς το περιεχόμενο

[Action Camera] GoPro HERO9 Black Bundle - 379.98€ @ https://gopro.com


polpapajim

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από το επίσημο site της GoPro https://gopro.com/en/us/  GoPro HERO9 Black Bundle -379.98€ 

https://www.skroutz.gr/s/24846551/GoPro-Hero9-Black.html?o=hero+9 από 424,90€ χωρίς το bundle και μεταφορίκα

https://www.bestprice.gr/item/2156268029/gopro-hero9-black.html?qid=3pWxIkcLe93_4a730&seq=1&qo=hero+9&from=search από 429 χωρίς το bundle με μεταφορίκα

image.png

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μπερδευτεί με αυτό και η τιμή φαίνεται πολύ καλή !!

1. Το " 1-year subscription to GoPro" συμπεριλαμβάνεται στην τιμή ;

2. Έχει παραγγείλει κανείς από Ελλάδα ; Από που έρχεται ; Μην έχουμε θέματα με τελωνεία !

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ultimamage είπε

Απο αμερικα θα ερθει?

Αν ναι δεν συμφέρει λογο τελωνείου

 

1 λεπτό πριν, insane74 είπε

Έχω μπερδευτεί με αυτό και η τιμή φαίνεται πολύ καλή !!

1. Το " 1-year subscription to GoPro" συμπεριλαμβάνεται στην τιμή ;

2. Έχει παραγγείλει κανείς από Ελλάδα ; Από που έρχεται ; Μην έχουμε θέματα με τελωνεία !

Πανω δεξια εχει επιλογη περιοχης/χωρας. Βαζετε ευρωπη/Ελλαδα και ερχεται κανονικα απο αποθηκες στην Ολλανδια, χωρις τελωνεια κλπ. Αγορασα το καλοκαιρι μεσω της σελιδας.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, insane74 είπε

Έχω μπερδευτεί με αυτό και η τιμή φαίνεται πολύ καλή !!

1. Το " 1-year subscription to GoPro" συμπεριλαμβάνεται στην τιμή ;

2. Έχει παραγγείλει κανείς από Ελλάδα ; Από που έρχεται ; Μην έχουμε θέματα με τελωνεία !

Ναι, το " 1-year subscription to GoPro" συμπεριλαμβάνεται στην τιμή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry κιόλας ! Μου φαίνεται too good to be true !

Με το subscription δωρεάν + extra gadgets + χωρίς τελωνείο + απο το official site και είναι τόσο φθηνότερη από τα Ελληνικά site ;

Ρε παιδιά μήπως ΄χάνουμε κάτι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, insane74 είπε

Sorry κιόλας ! Μου φαίνεται too good to be true !

Με το subscription δωρεάν + extra gadgets + χωρίς τελωνείο + απο το official site και είναι τόσο φθηνότερη από τα Ελληνικά site ;

Ρε παιδιά μήπως ΄χάνουμε κάτι ;

black friday ειναι φιλαρακι , προσφορα απο την μαμα εταιρεια και οχι Ελληνικη ψευτοπροσφορα.

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρακολουθώ μέρες τώρα και αναρωτιουνται πολλοί στο εξωτερικό για πιο λόγο στο ίδιο το site η κάμερα έχει 429 ενώ με το subscription πάει στα 380

Καταλήγουν στο ότι η εταιρία ποντάρει ότι ένα ποσοστο πελατών θα ικανοποιηθεί με την συνδρομή ανανεώνοντας την, κίνηση που μακροπροθεσμα θα αποφέρει περισσότερα στην εταιρια και σε χρήματα αλλά και σε πιστότητα πελατών με συνδρομή σε ετήσια βαση που είναι παράμετρος σημαντικότερη και των πωλήσεων την σήμερον ημερα.

Το κατανοώ γιατί άλλο εγώ που πήρα μια gopro hero 4 με 400 ευρώ και τους ξέχασα μετά και άλλο "εσύ" που την πήρες μεν 300 αλλά 5 χρόνια τώρα τους δίνεις συνδρομη

Σημαντική παράμετρος, αν ακυρώσεις στις πρώτες 14 μέρες θα σου χρεώσουν κανονικά την κάμερα. Μετά μπορείς να ακυρώσεις κανονικα(κάνεις δεν ξέρει τι σκεφτοντουσαν αλλά το γράφει ξεκάθαρα) 

Κάποιοι λένε ότι είναι ψιλά γράμματα και αν ακυρώσεις μέσα στη χρονιά θα σου χρεώσουν κανονικά την κάμερα οπότε ουσιαστικά σε "αναγκάζει" να αγοράσεις συνδρομή και δεύτερη χρονιά. Δεν το βλέπω να ισχύει αλλά και να ισχύει, απλά γυρνάς τη συνδρομή σε monthly payment και Αντε να προλάβουν του χρόνου να σου πάρουν αλλά 5€

Θα έκανα κίνηση, απλά το χέρι μου δεν πάει σε κάτι που με αυτά που ζούμε θα καταλήξει να χρησιμοποιηθεί ουσιαστικά καλοκαιρι

Και δεν είναι Black Friday. Με βάση τις απαντήσεις που βρήκα το συζητάνε καιρό τωρα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, nteminio είπε

black friday ειναι φιλαρακι , προσφορα απο την μαμα εταιρεια και οχι Ελληνικη ψευτοπροσφορα.

Σωστά φίλε.

Την έριξα την παραγγελία ! Με γεια μας !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουμπανη προσφορά αλλά υπάρχει από όταν βγήκε σχεδόν και όχι τώρα λόγω black Friday,αλλά προφανώς όποιος θέλει το τοπ τη παίρνει χωρίς δεύτερη σκέψη και ξενοιαζει!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα update από την παραγγελία που έβαλα εχθές :

Έρχεται με UPS από Ολλανδία, άρα χωρίς τελωνεία θεωρώ

Παραγγελία 25/11/2020 - Scheduled Delivery 01/12/2020

Για ερωτήσεις ενδοκοινοτικών / τιμολογίων κλπ

Πήρα τιμολόγιο για τα €329,99 της συσκευής (χωρίς τη συνδρομή) στα στοιχεία που έδωσα με ΦΠΑ 24%.

Εκδότης του τιμολογίου είναι η : 

GoPro, Inc.
3025 Clearview Way
San Mateo CA 94402

VAT/GST Reg No:
Greece VAT # EL996798876

Άρα έχει εκδώσει τιμολόγιο από Ελληνικό Α.Φ.Μ. και κανονικό ΦΠΑ

 

Το μόνο που δεν έχω σαφές στο μυαλό μου με σιγουριά είναι το πως ακυρώνω τη συνδρομή του δεύτερου χρόνου χωρία να τη χρεωθώ καθόλου.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...