Προς το περιεχόμενο

[Action Camera] GoPro HERO9 Black Bundle - 379.98€ @ https://gopro.com


polpapajim

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα, για να μπορεσεις να ακυρωσεις τη συνδρομη σου, μπαινεις στο λογαριασμο σου(αφου εχεις κανει register) πας στο subscription και εχει επιλογη cancel my sub. Αυτα ολα λιγο πριν συμπληρωθει ο πρωτος χρονος γιατι εχεις "επιλεξει" να χρεωνεσαι αυτοματα ετησιως για τη συνδρομη.

Επεξ/σία από constantinosjj
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα! Γνωρίζει κάποιος για πόσο ακόμα θα ισχύει αυτή η προσφορά; Διάβασα πιο πάνω πως υπάρχει ήδη κάποιο καιρό και ιδανικά θα ήθελα να την πάρω σε καμιά βδομάδα, μιας και τώρα περιμένω να χτυπήσω TV. 

Επεξ/σία από k_kouts
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...
37 λεπτά πριν, Vasilikipit είπε

Βρε παιδιά να ρωτήσω γίνεται μέσω GoPro.com να βάλω τη πιστωτική μου ή θέλει χρεωστική;😕

Καλημέρα εγω την πήρα με πιστωτική Diners και δεν είχα θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας που επανήλθε το θέμα, έχει ακυρώσει κανείς τη συνδρομή του? Έχουμε καθόλου εξελίξεις επί του θέματος? Την αγόρασα κι εγώ κάπου Δεκέμβριο και σκέφτομαι μπας και την ακυρώσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/7/2021 στις 11:40 ΜΜ, Dimoleon είπε

Μιας που επανήλθε το θέμα, έχει ακυρώσει κανείς τη συνδρομή του? Έχουμε καθόλου εξελίξεις επί του θέματος? Την αγόρασα κι εγώ κάπου Δεκέμβριο και σκέφτομαι μπας και την ακυρώσω..

Μπορείς να την ακυρώσεις και θα σου μείνει η συνδρομή που πλήρωσες μέχρι το τέλος του έτους, απλώς μετά δεν θα γίνει αυτόματη ανανέωση. Το έκανα κι εγώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...