Προς το περιεχόμενο

METZ TV 55 4K 349euro 4 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ


tigergreg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

36 λεπτά πριν, miltgiorg είπε

https://www.skroutz.gr/s/23713492/Metz-43MUB7000-Smart-4K-UHD-43.html Αγορασα προσφατα αυτη. Η τβ ειναι Παρα πολυ καλη και η τιμη επισης εξαιρετικη. Εαν αγοραζα τβ παλι σε metz θα ηταν. ΑΑ και μην ξεχναμε τα 4 χρονια εγγυησης και το Android.

 Εχει Vesa για τον τοιχο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

συγκριτικα με την hisense 58a7100f

metz--55,android ,4 χρονια εγγυηση,dolby vision,edge led ips

hisense--58,οχι android,direct led VA

ημουν σχεδον ετοιμος για την metz αλλα σκαλωσα στο πανελ

δεν ειναι γενικα πιο σωστο το direst led?

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sotiriadisc είπε

Προς τους κατόχους, έχετε συνδέσει δίσκο με ταινίες / σειρές να πείτε εντυπώσεις ? Παίζει όλα τα φορμάτ ήχου και εικόνας;

Ειναι android, κατεβαζεις οτι γουσταρεις και παιζεις τα παντα, πχ VLC player

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, katcos είπε

 

Καμμια   σχεση.

Οι   τοσιμπα   φτιαχνονται   απο  την  βεστελ   στην  τουρκια.

9 ώρες πριν, tattooxxx είπε

ειναι αρκετα καλυτερη αυτη? με επιστροφη απο γερμανο βγαινει πιο φθηνα

η μετζ βεβαια ειναι ανδροιδ 

Οντως   βγαινει   οχι   μονο   φθηνοτερη   αλλα   με  τις   24  δοσεις   και   τα   μεταφορικα   ισον   ουτε   που  την  ακουσες.

Παρ   ολα   αυτα   διαλεξα   την   ΜΕΤΖ   για  τους   λογους   που   γραφτηκαν   παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με τη σελίδα στο εξωτερικό υπάρει νέο μοντέλο με android 10

https://www.skyworth.net/global/productlist/skyworth-suc7500.html

που δεν διατίθεται Ελλάδα. Τωρα για τα μοντέλα με πανελ IPS, εχουν subpixel RGB ή LG RGBW ?

Εαν κάποιος έχει μονέλο METZ 55" , που οπως λέει στη σελίδα εχει IPS,  μπορεί να δοκιμάσει με κάποιο τεστ ή μακρο φωτο στα πιξελ εαν ειναι RGB ή RGBW?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα μοντέλα mub8000 έχουν €50 παραπάνω αλλά έχουν ενσωματώσει soundbar κάτω από την οθόνη, αρα πρέπει να έχουν καλο ήχο. Στο Αμαζον Γερμανιας πάντως έχουν τουλάχιστον €100 παραπάνω από ότι εδω! Και καλες κριτικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έριξα και εγώ μια παραγγελία. Το αρνητικό με το κατάστημα είναι οτι εκτός αθηνων δεν ξέρουν πόσα είναι τα μεταφορικά και οτι θα τα πληρώσω μόλις έρθει η παραγγελία. Πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό και το θεωρώ άσχημο για μαγαζί το 2020

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, nagapit είπε

έριξα και εγώ μια παραγγελία. Το αρνητικό με το κατάστημα είναι οτι εκτός αθηνων δεν ξέρουν πόσα είναι τα μεταφορικά και οτι θα τα πληρώσω μόλις έρθει η παραγγελία. Πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό και το θεωρώ άσχημο για μαγαζί το 2020

Αν  εννοεις   το  homelove   πραγματι   εκτος   αττικης   δεν  στελνουν  μου   ειπαν.

Απευθυνσου   στην  αλυσιδα   που   γραφτηκε  παραπανω.

https://www.expert-hellas.gr/shop/metz-blue-55mub7000g-tileorasi-55-uhd-4k-android-tv-hotel-menu/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...