Προς το περιεχόμενο

[Cloud Storage] Asus WebStorage 1TB Plan, 14,90€ / έτος


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Billator είπε

Φίλε μου, δεν σε κατηγορώ να ξέρεις, αν δεις και στο Hotukdeals αν πατήσεις δεν βγαίνει η προσφορά και για αυτό ίσως βγήκε cold.
Και μόνο που έγραψες την προσφορά αρκεί, όποιος τον ενδιαφέρει μπορεί να το ψάξει και θα βγάλει άκρη.

Ναι, no worries, καταλαβαίνω το καλοπροαίρετο πνεύμα.

Ίσα ίσα και όταν κάνω λάθος χαίρομαι να το επισημαίνει κάποιος, ώστε να μην αγοράσει κάποιος άλλος κάτι που δεν ανταποκρίνεται στα όσα μπορεί να έχω γράψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Είχα πάρει ένα ρουτερ Asus. Και μου το εβγαλε σαν προσφορά 5€ τον χρόνο. Μου φανικε ωραία προσφορά και το πηρα. Πρωτη φορα εκλαψα τα 5€ που εδωσα. Απο ταχυτητες ποιο αργο και απο την καθυστεριση. Το δοκιμασα τον πρωτο μηνα μετα τελος. Καμια σχεση με Onedrive και google Drive. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Ravager είπε

Είχα πάρει ένα ρουτερ Asus. Και μου το εβγαλε σαν προσφορά 5€ τον χρόνο. Μου φανικε ωραία προσφορά και το πηρα. Πρωτη φορα εκλαψα τα 5€ που εδωσα. Απο ταχυτητες ποιο αργο και απο την καθυστεριση. Το δοκιμασα τον πρωτο μηνα μετα τελος. Καμια σχεση με Onedrive και google Drive. 

πλην AMAZON/MICROSOFT/GOOGLE/APPLE όλοι οι άλλοι είναι νανάκια σε υποδομές cloud

μην περιμένετε ταχύτητες στους άλλους , εδώ ολόκληρη CISCO με συνεχείς-μεγάλες επενδύσεις τα τελευταία χρόνια σε cloud-υποδομές και ακόμη και σήμερα τους βλέπει με τα κιάλια από τα χαμηλά τους "μεγάλους".

Επεξ/σία από jgeorgiou
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, keepgoin είπε

Νομίζω ήρθε ο καιρός που πρέπει να κάνουμε σιγά σιγά όλοι δικά μας cloud στο σπίτι. Αλλιώς πλήρωνε κάθε χρόνο .... (και έχεις και τα πράγματά σου κάπου αλλού)

Σιγά σιγά εδώ και χρόνια το έχω κάνει.Αλλά είχα αρχίσει πριν παρουσιαστούν τα σύννεφα.

Επεξ/σία από halastar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, katsapoli είπε

Αυτο βγαζει μονο

20201126_103609.jpg

  • Μπες στο link που δόθηκε παραπάνω.
  • Κάνε sign up.
  • Σε ένα άλλο παράθυρο κάνε refresh το tab της προσφοράς.

Υπάρχουν χρονικές στιγμές που "κολλάει", με υπομονή θα στο εμφανίσει.

Πέραν τούτου, ακόμα και εχω κανει register, είμαι ένα κλικ μακριά, πριν από την πληρωμή.. Αλλά θέλω ακόμα λίγο χρόνο να το σκεφτώ.

 

Επεξ/σία από Dr.MikeD
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...