Προς το περιεχόμενο

[ANTIVIRUS] Kaspersky Internet Security 2020 - 3 devices 2 ετη - 10,50 ευρω


konstantin79

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 143
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

45 λεπτά πριν, hyperionthetitan είπε

Ενώ έχω κάνει όλα τα βηματα επιτυχημένα έχω το πιο ηλίθιο πρόβλημα. Δεν μου έρχεται email να κάνω verify το account μου. Περιμένω 3 ώρες σχεδόν και τίποτα. Το έχω πατήσει 10 φορές. Έχει κανείς παρόμιο θέμα; Έχω κοιτάξεθι και τα σπαμ.

Χρειάζεται ως και μια ημέρα λέει. 

Και εγώ ακόμη περιμένω  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω πάρει μια αντιστοιχη προσφορα απο αυστραλία για 5 συσκευες για 2 χρόνια που είχε βγάλει πριν κατι μήνες... μπορω να παρω και αυτή και να προστεθούν τα χρόνια στις 3 απο τις 5 πχ? το έχει κάνει κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, hyperionthetitan είπε

Ενώ έχω κάνει όλα τα βηματα επιτυχημένα έχω το πιο ηλίθιο πρόβλημα. Δεν μου έρχεται email να κάνω verify το account μου. Περιμένω 3 ώρες σχεδόν και τίποτα. Το έχω πατήσει 10 φορές. Έχει κανείς παρόμιο θέμα; Έχω κοιτάξεθι και τα σπαμ.

Εγώ που έβαλα αυστραλέζικη διεύθυνση ήρθε το mail σε δευτερόλεπτα και έγινε η ενεργοποίηση…

6 ώρες πριν, konstantin79 είπε

To γνωστο antivirus σε προσφορά από τo saveonit.com.au

https://www.saveonit.com.au/product/kaspersky-internet-security-2020-3-device-2-yrs-win-mac-and

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: Για την προσφορά απαιτείται VPN για ενεργοποίηση από Αυστραλία.

Αναλυτικές οδηγίες για ενεργοποίηση υπάρχουν στο αρχικό θέμα που είχε δημιουργήσει ο φίλος @isay

Ερώτηση.

Έγινε η δημιουργία του λογαριασμού και αμέσως η ενεργοποίηση του…

Έγινε και η αγορά… Απλά θέλω να ρωτήσω ότι ο κωδικός ενεργοποίησης είναι σε αυτό το κουτάκι ή όχι;

 

 

a.jpg

Επεξ/σία από andreas1gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Εγώ που έβαλα αυστραλέζικη διεύθυνση ήρθε το mail σε δευτερόλεπτα και έγινε η ενεργοποίηση…

Ερώτηση.

Έγινε η δημιουργία του λογαριασμού και αμέσως η ενεργοποίηση του…

Έγινε και η αγορά… Απλά θέλω να ρωτήσω ότι ο κωδικός ενεργοποίησης είναι σε αυτό το κουτάκι ή όχι;

a.jpg

οχι δεν είναι αυτό. Ο κωδικός είναι 20ψηφιος με παύλες ανα 5 ψηφία/γραμματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 26/11/2020 στις 4:39 ΜΜ, konstantin79 είπε

οχι δεν είναι αυτό. Ο κωδικός είναι 20ψηφιος με παύλες ανα 5 ψηφία/γραμματα

Αυτό που δεν κατάλαβα είναι γιατί για 3 pc πρέπει να ενεργοποιήσεις 3 φορές το VPN και να βάλεις 3 φορές το ίδιο κλειδί μέσα από την εφαρμογή και όχι 1 φορά στην κεντρική σελίδα λογαριασμού (έχοντας ενεργοποιήσει το VPN)…

Και μετα αφού θα είναι ενεργοποιημένο πας στο κάθε ένα pc και μπαίνοντας στον λογαριασμό να πατησεις απλά την «προστασία νέας συσκευής»…

1532130442_.png.dc47025529a8326823561753a1c416fa.png

Επεξ/σία από andreas1gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιγράφω από το παλιό ποστ

"Τα κλειδιά τα στέλνουν με email 3 φορές την ημέρα και μόνο τις εργάσιμες ημέρες και ώρες (Δηλαδή Δε-Πα 9-17 ώρα Αυστραλίας), οποτε αναλογα με την ώρα που θα βάλετε την παραγγελία, θα παραλάβετε εντος κάποιων ωρών και στη χειροτερη μετα απο 2 ημερες αν μεσολαβει ΣΚ. Να κοιτάτε και το spam folder του email σας, γιατί το δικό μου email πηγε εκει.  "

Τώρα στην Αυστραλία κοντεύουν μεσάνυχτα οπότε υπομονή ως αύριο που λογικά θα στείλουν τους κωδικούς ενεργοποίησης.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Αυτό που δεν κατάλαβα είναι γιατί για 3 pc πρέπει να ενεργοποιήσεις 3 φορές το VPN και να βάλεις 3 φορές το ίδιο κλειδί μέσα από την εφαρμογή και όχι 1 φορά στην κεντρική σελίδα λογαριασμού (έχοντας ενεργοποιήσει το VPN)…

Και μετα αφού θα είναι ενεργοποιημένο πας στο κάθε ένα pc και μπαίνοντας στον λογαριασμό να πτήσης απλά την «προστασία αυτής της συσκευής»…

1532130442_.png.dc47025529a8326823561753a1c416fa.png

κάθε συσκευή για να προστεθεί πρέπει να "αποδείξει" οτι είναι στην Αυστραλία καθώς το προϊόν είναι για μόνο για εκεί. φυσικά μετά την πρώτη ενεργοποίηση δεν χρειάζεται  ξανα vpn.

Το ίδιο φυσικά ισχύει πχ αν απεγκαταστήσεις από μια συσκευή το πρόγραμμα. για να το ενεργοποιήσεις την πρώτη φορά θελει και πάλι vpn

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, konstantin79 είπε

Φέτος περίμενα κάτι καλύτερο λόγω μαντρώματος αλλά τίποτα.

Ισα ισα που οι εταιρίες δεν εχω και δίπτερο ζορι στο να πουλησουν κατι, οποτε για πιο λογο βγαλουν καμια τρελη προσφορα; Οι εταιρίες μεταφορων ειναι γεματες απο προϊόντα τους και χωρις προσφορες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, splinterace είπε

Έχει και επιπλέον χρέωση (surcharge) 2% αν επιλεχτεί PayPal ως τρόπος πληρωμής (0.34 aud) . Ευχαριστώ ts! 

Οπότε η τελική τιμή είναι 10,50 ευρω + αυτό που λες (που βγαίνει περίπου 20 λεπτά;). Ή έχει και έξτρα χρέωση μετατροπής συναλλάγματος; Αν 0.34 είναι η χρέωση μετατροπής μέσω Paypal καταλαβαίνω πως συμφέρει να βάλουμε το Paypal να την κάνει αντί την Πειραιώς π.χ. Ξέρω πως συνήθως είναι καλύτερο να βάζουμε την τράπεζα να την κάνει αλλά κάποιος έγραψε στο περσινό thread πως η Πειραιώς "γδέρνει". Ας δώσει κάποιος που αγόρασε τα φώτα του περί προμήθειας/τελικής τιμής γιατί μπερδεύτηκα λίγο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, flick είπε

Οπότε η τελική τιμή είναι 10,50 ευρω + αυτό που λες (που βγαίνει περίπου 20 λεπτά;). Ή έχει και έξτρα χρέωση μετατροπής συναλλάγματος; Αν 0.34 είναι η χρέωση μετατροπής μέσω Paypal καταλαβαίνω πως συμφέρει να βάλουμε το Paypal να την κάνει αντί την Πειραιώς π.χ. Ξέρω πως συνήθως είναι καλύτερο να βάζουμε την τράπεζα να την κάνει αλλά κάποιος έγραψε στο περσινό thread πως η Πειραιώς "γδέρνει". Ας δώσει κάποιος που αγόρασε τα φώτα του περί προμήθειας/τελικής τιμής γιατί μπερδεύτηκα λίγο....

Πληρωμή με PayPal και κάρτα Revolut (με επισήμανση ότι να κάνει την μετατροπή συναλλάγματος η τράπεζα και όχι το PayPal). 

 

Screenshot_20201126_200044.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι 16,99 + 0,34 aud + μετατροπή paypal = 11,2€.

Συμφέρει αν η τράπεζα, για αγορά σε συνάλλαγμα, χρεώνει % της τιμής .

Άφησε το paypal να κάνει την αλλλαγή της ισοτιμίας αν η τράπεζα χρεώνει ένα σταθερό ποσό.

Προσωπικά, για τόσο μικρά ποσά πάντα αφήνω το paypal να κάνει τη μετατροπή και ας χάσω κάποια σεντς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Πληρωμή με PayPal και κάρτα Revolut (με επισήμανση ότι να κάνει την μετατροπή συναλλάγματος η τράπεζα και όχι το PayPal). 

 

Screenshot_20201126_200044.jpg

 

3 λεπτά πριν, gbouros είπε

Είναι 16,99 + 0,34 aud + μετατροπή paypal = 11,2€.

Συμφέρει αν η τράπεζα, για αγορά σε συνάλλαγμα, χρεώνει % της τιμής .

Άφησε το paypal να κάνει την αλλλαγή της ισοτιμίας αν η τράπεζα χρεώνει ένα σταθερό ποσό.

Προσωπικά, για τόσο μικρά ποσά πάντα αφήνω το paypal να κάνει τη μετατροπή και ας χάσω κάποια σεντς.

Ευχαριστώ παιδιά. Επειδή δεν έχω ψαχτεί να βγάλω Revolut και δεν θυμάμαι αν στο Paypal έχω Εθνική ή Πειραιώς μάλλον θα αφήσω το Paypal να την κάνει, αφού βγαίνει 11.2 ευρώ δεν είναι ότι χρεώνει και κανα φοβερό καπέλο, μια χαρά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...