Προς το περιεχόμενο

[ANTIVIRUS] Kaspersky Internet Security 2020 - 3 devices 2 ετη - 10,50 ευρω


konstantin79

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 143
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τίποτα ακόμα κανένας κωδικός από Παρασκευή.Καμια απάντηση στο Μάιλ που έστειλα,καμία παραγγελία στο λογαριασμό στο σιτε..18.15 τώρα εκεί οπότε να πάω για refund από paypal?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, northeast είπε

Τίποτα ακόμα κανένας κωδικός από Παρασκευή.Καμια απάντηση στο Μάιλ που έστειλα,καμία παραγγελία στο λογαριασμό στο σιτε..18.15 τώρα εκεί οπότε να πάω για refund από paypal?

στα spam κοίταξες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απο τα ιδια, εκανα λογαριασμο στο checkout ( μαλλον λαθος μου αφου διαβασα τον οδηγο μετα )

Εστειλα paypal, και ελαβα το πρωι απαντηση απο αυτους οτι ενω εχουν παρει τα λεφτα δεν εχουν λαβει την παραγγελια (?) , οποτε μου ειπαν σε απαντηση στο paypal αν θελω το προιον ή θελω refund.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παντως και εγω με διευθυνση αστραλιας ασχετα αν στο paypal εμφανιζοταν η ελληνικη διεθυνση πηρα των κωδικο πριν καν μου ερθει επιβεβαιωση παραγγελιας!Τοσο αυτοματοποιημενα και σε 1 λεπτο ειχα περασει ηδη την αδεια!Τωρα ισως για εσας αν εχουν απειρες παραγγελιες να αργουν να ελεγξουν ενα-ενα τι να πω αν γινεται χειροκινητα σε εσας!

Υ.Γ. Ευχαριστω τον ts για την προσφορα😅

Επεξ/σία από alexpaok14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, xSense είπε

Μια απο τα ιδια, εκανα λογαριασμο στο checkout ( μαλλον λαθος μου αφου διαβασα τον οδηγο μετα )

Εστειλα paypal, και ελαβα το πρωι απαντηση απο αυτους οτι ενω εχουν παρει τα λεφτα δεν εχουν λαβει την παραγγελια (?) , οποτε μου ειπαν σε απαντηση στο paypal αν θελω το προιον ή θελω refund.

Την επικοινωνία αν κατάλαβα την εκανες μεσω site paypal ?Γιατι εγω την εκανα μεσα απο το δικό τους site και τίποτα.Τους έστειλα και απο εξωτερικο μαιλ πριν λίγο.

Επεξ/σία από vickjim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vickjim είπε

Την επικοινωνία αν κατάλαβα την εκανες μεσω site paypal ?Γιατι εγω την εκανα μεσα απο το δικό τους site και τίποτα.Τους έστειλα και απο εξωτερικο μαιλ πριν λίγο.

Ναι μεσω paypal κατευθειαν για καθυστερηση παραλαβης. Απαντησε κατευθειαν εκει η εταιρια. Στα email που ειχα στειλει δεν ελαβα ουτε εγω κατι ακομη.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...