Προς το περιεχόμενο

[ANTIVIRUS] Kaspersky Internet Security 2020 - 3 devices 2 ετη - 10,50 ευρω


konstantin79

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 143
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Η γνωστή προσφορά από το saveonit  για 2 χρόνια  Kaspersky internet security 2022  για 3 συσκευές 9,70€.

https://www.saveonit.com.au/product/kaspersky-internet-security-3-device-2-yrs-win-mac-android

Αν κάποιος το προτιμήσει να δει και τα προηγούμενα ποστ  γιατί θέλει vpn

  • Like 2
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, konstantin79 είπε

Η γνωστή προσφορά από το saveonit  για 2 χρόνια  Kaspersky internet security 2022  για 3 συσκευές 9,70€.

https://www.saveonit.com.au/product/kaspersky-internet-security-3-device-2-yrs-win-mac-android

Αν κάποιος το προτιμήσει να δει και τα προηγούμενα ποστ  γιατί θέλει vpn

Μπραβο και εψαχνα καιρο την ιδια προσφορα . Αν τοτε νομιζω ηταν 3 χρονια ιδια τιμη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, konstantin79 είπε

Η γνωστή προσφορά από το saveonit  για 2 χρόνια  Kaspersky internet security 2022  για 3 συσκευές 9,70€.

Βάλε και 1,5$ έξτρα χρέωση για αγορές είτε με κάρτα είτε με ΡΡ…

Οπότε τελική σημερινή τιμή για το Kaspersky internet security στα 10.66 ευρώ.

Επίσης έχει και το Total security 2022 για 5 συσκευές και για 2 χρόνια σε τελική τιμή 14,54 ευρώ.

https://www.saveonit.com.au/product/kaspersky-total-security-5-device-2-year-email-key

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και έκανα αρχική αγορά από Ελλάδα προ ημερών, αν πάρω τώρα και αυτό μέσω αυστραλιανού vpn, θα μου προσθέσει 2 επιπλέον έτη;
Αν όχι, παίζει να πάρω τώρα τα κλειδιά και να τα ενεργοποιήσω σε ένα έτος από σήμερα;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο ρε παιδια, την περιμενα μερες αυτη την προσφορα, μιας και σε 2 βδομαδες λιγει η προσφορα που ειχα παρει παλι απο το save το 2020.

Εχω την εκδοση 2021. Πρεπει να κατεβασω την καινουρια ή κανει το update αυτοματα με τον καινουριο κωδικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, shot00 είπε

Εχω την εκδοση 2021. Πρεπει να κατεβασω την καινουρια ή κανει το update αυτοματα με τον καινουριο κωδικο?

Αφού έχεις  ενεργή συνδρομή, Δεν έπρεπε να έχει κάνει ήδη το update; Στο μπλοκάρει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, bower είπε

Αφού έχεις  ενεργή συνδρομή, Δεν έπρεπε να έχει κάνει ήδη το update; Στο μπλοκάρει;

Αυτο αναρωτιεμαι και εγω. Ενημερωση database κανει κανονικα αλλα η εφαρμογη ειναι ακομα στο 21.3.10.391. Δεν εχω καποια επιλογη για ενημερωση της εφαρμογης...και εχω ψαξει πολυ!!

Edit: με μια αναζητηση στον ιστο το 21.3.10.391 δειχνει και καλα πως ειναι το τελευταιο patch

 

Στιγμιότυπο οθόνης 2022-11-21 195341.png

Επεξ/σία από shot00
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, bower είπε

Μιας και έκανα αρχική αγορά από Ελλάδα προ ημερών, αν πάρω τώρα και αυτό μέσω αυστραλιανού vpn, θα μου προσθέσει 2 επιπλέον έτη;
Αν όχι, παίζει να πάρω τώρα τα κλειδιά και να τα ενεργοποιήσω σε ένα έτος από σήμερα;  

να απαντησω μονος μου στην ερωτηση μου. μου εβγαλε ότι μετά τη λήξη της τρέχουσας άδειας χρήσης θα ενεργοποιηθεί αυτόματα η νέα άδεια. thanks @konstantin79

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, bower είπε

να απαντησω μονος μου στην ερωτηση μου. μου εβγαλε ότι μετά τη λήξη της τρέχουσας άδειας χρήσης θα ενεργοποιηθεί αυτόματα η νέα άδεια. thanks @konstantin79

Καλημέρα!

Επειδή την πρώτη φορά είχα πάρει 2 κλειδιά (2ετη) όταν ήρθε η ώρα για να ενεργοποιηθεί το δεύτερο κλειδί παρόλο που έλεγε για αυτόματη ενεργοποίηση,  δεν έγινε. Ο λόγος είναι οτι θα πρέπει να το ενεργοποιήσεις με VPN λόγω Αυστραλίας. Οπότε έχε το κατα νου οταν θα λήγει, αν και θα σε ενημερώσει και το ίδιο το πρόγραμμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...