Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] XIAOMI MI 10T LITE 5G 64GB/6GB RAM - 218€ [ΤΕΛΟΣ]


vsk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 306
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

55 λεπτά πριν, nagapit είπε

27 Νοεμβρίου παραγγελία, 4 Δεκεμβρίου έχει φύγει απο Αγγλία και δυστυχώς μπλέξαμε με τα ΕΛΤΑ

Καταγραφή.PNG

Ακριβώς στην ίδια φάση βρίσκομαι κ εγώ κάλεσα στα ΕΛΤΑ μου είπανε δεν έχει έρθει κάτι ...στη συνέχεια Μίλησα με τον σέλλερ μου είπε αν δεν παραλάβω μέχρι Τετάρτη να τον ενημερώσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Sandre είπε

Ακριβώς στην ίδια φάση βρίσκομαι κ εγώ κάλεσα στα ΕΛΤΑ μου είπανε δεν έχει έρθει κάτι ...στη συνέχεια Μίλησα με τον σέλλερ μου είπε αν δεν παραλάβω μέχρι Τετάρτη να τον ενημερώσω

Γιναμε 3 στην ιδια φαση .

Edit ,μου μπηκε μια σφηνα οτι εχει δωσει ιδια tracking ,αλλα ειδα οτι τουλαχιστον διαφερουν οι ωρες αποστολης .

 

Επεξ/σία από takinio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, takinio είπε

Γιναμε 3 στην ιδια φαση .

Edit ,μου μπηκε μια σφηνα οτι εχει δωσει ιδια tracking ,αλλα ειδα οτι τουλαχιστον διαφερουν οι ωρες αποστολης .

 

Έχω παραγγείλει δυο κινητά για μένα και την σύντροφο. Έχουν διαφορετικά tracking αλλά και τα δυο έχουν κολλήσει στην ίδια φάση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα όπως γράφω και πιο πάνω στο site της Royal Mail μου γράφει εδώ και καιρό "unable to confirm the status of your item" ενώ στο 17track "Ο αριθμός σας δεν βρέθηκε αυτή τη στιγμή. Μπορεί να μην είναι στο σύστημα του μεταφορέα ακόμα. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά αργότερα" και είμαι σε αναμμένα κάρβουνα. Με καθησυχάζει το paypal και η άριστη αξιολόγησή του πωλητή. Είναι κανένας συμφορουμίτης σε παρόμοια κατάσταση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, marios_dlk είπε

για τα λεφτα του ειναι vfm πιστευω,προερχομενος απο mi 9 lite με amoled μονο τα μαυρα που ειχε υστερει και να συνηθισεις το μεγεθος.

το 5G σε κανα χρονο θα το αξιοποιησουμε...

Έχει amoled? Γιατί στα χαρακτηριστικά λέει 120hz lcd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, PrinceA5 είπε

Εμένα όπως γράφω και πιο πάνω στο site της Royal Mail μου γράφει εδώ και καιρό "unable to confirm the status of your item" ενώ στο 17track "Ο αριθμός σας δεν βρέθηκε αυτή τη στιγμή. Μπορεί να μην είναι στο σύστημα του μεταφορέα ακόμα. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά αργότερα" και είμαι σε αναμμένα κάρβουνα. Με καθησυχάζει το paypal και η άριστη αξιολόγησή του πωλητή. Είναι κανένας συμφορουμίτης σε παρόμοια κατάσταση;

Κάτι βρωμάει εδώ.

Αν δεν είχε κάτι να φοβηθεί ο πωλητής θα είχε δώσει σε όλους tracking number .

Μου λέει για 16 Δεκεμβρίου παράδοση οπότε θα ανοίξω case αν δεν παραλαβω κάτι μέχρι μεθαύριο, βλέπω δεν παρέλαβε κάνεις και δεν απαντάει σε μηνύματα μου.

Επεξ/σία από skar1983
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το δικό μου το έχει σαν απεσταλμένο από 2 Δεκεμβρίου, χωρίς να δώσει tracking number.

Μετά από τρία μηνύματα σήμερα απάντησε, πάλι χωρίς να δώσει tracking number :

Hi.

Sorry for not getting back to you earlier as we've been having troubles with our system.

We're checking the status of your order and should updating shortly.

Apologies for the delay.

Regards.

Team MMTELECOMUK

 

Επεξ/σία από giannakp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν  βοηθάει κάπως, έκανα και μια άλλη αγορά από Αγγλία και ειναι "φρακαρισμενη" στο ίδιο status εδ  και μέρες, οπότε είναι φυσιολογικό (Royal mail)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, giannakp είπε

Το δικό μου το έχει σαν απεσταλμένο από 2 Δεκεμβρίου, χωρίς να δώσει tracking number.

Μετά από τρία μηνύματα σήμερα απάντησε, πάλι χωρίς να δώσει tracking number :

Hi.

Sorry for not getting back to you earlier as we've been having troubles with our system.

We're checking the status of your order and should updating shortly.

Apologies for the delay.

Regards.

Team MMTELECOMUK

 

Μια από τα ίδια και σε μένα. Είχα στείλει τρία μυνήματα και με έγραφαν κανονικά. Σήμερα τους έστειλα και τέταρτο και τους απείλησα ότι θα ανοίξω case στο PayPal και μου απάντησαν αμέσως. Μου έδωσαν tn και το check αναφέρει όπως και των άλλων εδώ ότι έχει φύγει από Αγγλία στις 4/12. Μάλλον έχει κολλήσει γιατί τα ΕΛΤΑ δεν έχουν σκανάρει ακόμα τους σάκους.

Spoiler

LANGLEY HWDC, Item Leaving the UK

2020-12-04 01:24

LANGLEY HWDC, Item Received by Royal Mail

2020-12-03 19:56

Jubilee MC, Item Despatched to Heathrow Worldwide DC

2020-12-03 16:28

Sender preparing item

2020-12-03 14:39

Brixton Post Office [SW9 8FR], Accepted at Post Office.

 

Επεξ/σία από black66.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα που έχω Tracking από 1 Δεκεμβρίου δεν φαίνεται πουθενά.Η έβγαλε tracking χωρίς να στείλει κάτι ακόμα η το έστειλε και απλά γίνεται της Πόπης και εκεί αλλά και εδώ.

Το 16 Δεκεμβρίου που έβγαζε  σαν ημερομηνία παραλαβής δεν το πολύ πίστευα έτσι και αλλιώς αλλά να μην μπορώ να το δω κάπου δύο εβδομάδες μετά την "αποστολή" δεν μου φαίνεται καθόλου καλό.

Άλλες δύο μέρες και αν δεν φανεί κάπου dispute και τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εγώ μια απο τα ίδια παιδιά. Απο 4/12 κολλημένο στο Item Leaving UK.

Πιστεύω οτι έχει μπλοκάρει η ροή των δεμάτων εδώ στην μπανανία λόγω τεράστιου όγκου δεμάτων.

Δεν μοιάζει για απατεώνας ο συγκεκριμένος. 

Φαίνεται εντάξει, γρήγορα έστειλε, σε 2 μέρες η Royal το πήγε αεροδρόμιο, φθηνά μας το έδωσε, δωρεάν μεταφορικά.

Το φταίξιμο για μένα είναι εδώ.

Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή και αν καθυστερήσει καμιά βδομάδα, άνοιγμα case στο paypal και dispute.

Επεξ/σία από matrixxx
προσοχη στους χαρακτηρισμους
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...