Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] XIAOMI MI 10T LITE 5G 64GB/6GB RAM - 218€ [ΤΕΛΟΣ]


vsk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 306
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στον 7ο ουρανό αδέρφια. Μετά απο την αναχώρηση των κινητών απο την Αγγλία στις 4/12 σήμερα επιτέλους φάνηκαν στην Αθήνα. Λογικά μέχρι να ανεβούν Θεσσαλονίκη θα θέλουν ενα δεκαήμερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους και για μένα!! Έτοιμος ήμουν σήμερα να ανοίξω case στο eBay αλλά είπα να ξανά κοιτάξω αν έχει αλλάξει και εν τέλει μου έγραψε ότι έφτασε Αθήνα..

Your item has been received at ATHENS AIR MAIL UNIT (AMU), Greece. More information will be available as it travels through the network. 

Ηράκλειο είμαι, σίγουρα από το νέο έτος θα γίνει η παραλαβή δεν νομίζω νωρίτερα.. Εντύπωση μου προκαλεί ότι από Banggood παραγγειλα 2 διαφορετικά πράγματα 10 κ 11/12 κ τα παρέλαβα χθες.. Τόσο γρήγορα δεν έρχονται παραγγελίες από εσωτερικά της Ελλάδας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, mastixas είπε

 Σήμερα παρέλαβα κι εγώ, παραγγελία 28/11. Δεν το ανοίγω είναι δώρο. Σε δύο ημέρες πια.

Φίλε μπράβο τυχερός. Εγώ παραγγελία 27/11 κι ακόμα leaving uk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα και εγώ (παραγγελία 28/11). Από 18 του μηνός μάλιστα ήταν στο τοπικό ΕΛΤΑ αλλά εχτές με ειδοποίησαν!!!

Εξαιρετικό μηχάνημα, απλά δεν είχε ευρωπαϊκό αντάπτορα (μικρό το κακό)...

Καλές γιορτές (και παραλαβές) σε όλους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και καλορίζικο σε όσους παρελαβαν.

Άνοιξα για την ώρα eBay case για να μην έχω θέμα και μιας και είχα ότι χειρότερο σε επικοινωνία από online κατάστημα.

Εύχομαι να μην πάθει κάτι όταν και αν παραλάβω ,γιατί δεν θεωρώ επαγγελματικό να στέλνει το tracking number μέρες μετά από απειλητικά μηνύματα και πλήθος μηνυμάτων.

Οπότε δεν θέλω να σκεφτώ για εγγύηση.

Από Κίνα πως μου ήρθε άλλη παραγγελία για φίλο και κινητό που το έκανα παραγγελία 1 μέρα μετά μου φαίνεται απίστευτο.

Κίνα Ελλάδα πιο γρήγορα από Αγγλία Ελλάδα.

Καλές γιορτές σε όλους 

 

Screenshot_2020-12-24-11-43-01-448_yqtrack.app.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, skar1983 είπε

Καλημέρα και καλορίζικο σε όσους παρελαβαν.

Άνοιξα για την ώρα eBay case για να μην έχω θέμα και μιας και είχα ότι χειρότερο σε επικοινωνία από online κατάστημα.

Εύχομαι να μην πάθει κάτι όταν και αν παραλάβω ,γιατί δεν θεωρώ επαγγελματικό να στέλνει το tracking number μέρες μετά από απειλητικά μηνύματα και πλήθος μηνυμάτων.

Οπότε δεν θέλω να σκεφτώ για εγγύηση.

Από Κίνα πως μου ήρθε άλλη παραγγελία για φίλο και κινητό που το έκανα παραγγελία 1 μέρα μετά μου φαίνεται απίστευτο.

Κίνα Ελλάδα πιο γρήγορα από Αγγλία Ελλάδα.

Καλές γιορτές σε όλους 

 

Screenshot_2020-12-24-11-43-01-448_yqtrack.app.jpg

Καταρχήν εύχομαι να παραλάβεις εσύ και οι υπόλοιποι γρήγορα.

Είναι ξεκάθαρο ότι ήταν που ήταν εδώ η κατάσταση στα ΕΛΤΑ απαράδεκτη έγινε και στην Αγγλία της Πόπης με τόσο όγκο δεμάτων και την πληρώνουμε (εγώ ευτυχώς παρέλαβα 😁) εμείς και για τους δύο!!!

Για την εγγύηση κρατάω και εγώ μια επιφύλαξη γιατί και αυτό για τον επαγγελματισμό με τα tracking numbers(εμένα μου έστειλε στην αρχή άλλο το οποίο δεν υπήρχε καν) αλλά και το ότι δεν ξέρω πως δουλεύει στην Αγγλία το σύστημα με τις εγγυήσεις σε τέτοιου είδους πωλήσεις,αν θεωρείτε δηλαδή σαν επίσημης αντιπροσωπείας (δύσκολο).

Καλά Χριστούγεννα σε όλους!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρέλαβα και εγώ...χθες εμφανίστηκε Ελλάδα και σήμερα ήρθε επαρχία...πως έγινε αυτό και τόσο γρήγορα δεν ξέρω...το κινητό όλα καλα.Παρα πολύ καλο και ποιοτικό για τα 200ε που δώσαμε

Επεξ/σία από georsev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/12/2020 στις 3:07 ΜΜ, georsev είπε

Η ultra wide έχει διάφορα μόνο που το χ3 υπερτερεί

Στα υπολοιπα καλυτερο το Lite ?

 

ΥΓ. Kαλοριζικο σε οσους παραλαμβανουν !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στον 7ο ουρανό αδέρφια.... Άλλαξε κατάσταση σήμερα το απόγευμα και βγάζει πλέον  κλείσιμο από ΚΔ Αττικής.  Να υποθέσω θα έρθει του χρόνου  Σαλόνικα με αυτά που διαβάζω για τα ΕΛΤΑ...

Άντε να παραλάβουμε όλοι!!!!

Επεξ/σία από nevermore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...