Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] XIAOMI MI 10T LITE 5G 64GB/6GB RAM - 218€ [ΤΕΛΟΣ]


vsk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έπεσε και από εμένα η παραγγελία, ελπίζω να πάνε όλα καλά και να έιναι η global version.

Επίσης όταν πηγαινα να πληρώσω με Paypal, και με την έκπτωση που έδινε το ebay, μου εβγαζε σε euro 169 pounds = 198€.

Επέλεξα να κάνει το συνάλγμα η τράπεζα. Δεν ξέρω αν θα βγει φθηνότερο, αλλα σ εσυναλάγματα που έιδα έλεγε 169 pounds = περιπου 190€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 306
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, geolits είπε

Έπεσε και από εμένα η παραγγελία, ελπίζω να πάνε όλα καλά και να έιναι η global version.

Επίσης όταν πηγαινα να πληρώσω με Paypal, και με την έκπτωση που έδινε το ebay, μου εβγαζε σε euro 169 pounds = 198€.

Επέλεξα να κάνει το συνάλγμα η τράπεζα. Δεν ξέρω αν θα βγει φθηνότερο, αλλα σ εσυναλάγματα που έιδα έλεγε 169 pounds = περιπου 190€.

188 ναι, 198 οχι :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, manousos82003 είπε

Ειναι Global με αγγλικο φορτιστη! Ειναι καλυτερο σε όλα απο το Poco X3 (εχει μεχρι και 5G για να καούν οσα εγκεφαλικά κυτταρα μας απεμειναν) "εκτος απο μπαταρια": 5000 το x3, 4800 αυτό!

Εννοείται το Mi10T lite!

Sorry άλλα στην περιγραφή λέει πως έχει ευρωπαϊκό φορτιστή!!!!

 

THIS ITEM COMES WITH EUROPEAN 2 PIN WALL CHARGER.

WE PROVIDE A FREE AULOLA UK CHARGER WITH DUAL CHARGING PORTS TO ALL UK BUYERS. THE BUYER WILL EITHER GET IT IN BLACK OR IN WHITE DEPENDING ON WHATEVER COLOUR IS AVAILABLE AT THE TIME OF PURCHASE.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, geolits είπε

Έπεσε και από εμένα η παραγγελία, ελπίζω να πάνε όλα καλά και να έιναι η global version.

Επίσης όταν πηγαινα να πληρώσω με Paypal, και με την έκπτωση που έδινε το ebay, μου εβγαζε σε euro 169 pounds = 198€.

Επέλεξα να κάνει το συνάλγμα η τράπεζα. Δεν ξέρω αν θα βγει φθηνότερο, αλλα σ εσυναλάγματα που έιδα έλεγε 169 pounds = περιπου 190€.

169 pounds = 188 ευρω + 10 για την μετατροπη σου κρατησε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, geolits είπε

Sorry άλλα στην περιγραφή λέει πως έχει ευρωπαϊκό φορτιστή!!!!

THIS ITEM COMES WITH EUROPEAN 2 PIN WALL CHARGER.

WE PROVIDE A FREE AULOLA UK CHARGER WITH DUAL CHARGING PORTS TO ALL UK BUYERS. THE BUYER WILL EITHER GET IT IN BLACK OR IN WHITE DEPENDING ON WHATEVER COLOUR IS AVAILABLE AT THE TIME OF PURCHASE.

Μπορει να δινουν δικο τους, τι να πω :) Σε κατι Unboxing του εξωτερικου ειναι με 3 pin...

Edit: To γραφει, δεν ειναι Xiaomi, ειναι δικος τους....

Επεξ/σία από manousos82003
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα και εγώ στα 169GBP.

Πάνω που θα πήγαινα στο Realme6 του Πλαισίου.

Σας ευχαριστώ πολύ όλους για την ενημέρωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο σας παιδιά!

Όταν ανέβασα την προσφορά δεν υπήρχε το κουπόνι του ebay και η τελική τιμή ήταν περίπου 218€ (αρκετά καλή ήδη). Εσείς το πήρατε σε πολύ καλύτερη τιμή. Πάντως πληροφοριακά το δικό μου το έστειλε χτες, από Λονδίνο με Royal Mail.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, geolits είπε

Έπεσε και από εμένα η παραγγελία, ελπίζω να πάνε όλα καλά και να έιναι η global version.

Επίσης όταν πηγαινα να πληρώσω με Paypal, και με την έκπτωση που έδινε το ebay, μου εβγαζε σε euro 169 pounds = 198€.

Επέλεξα να κάνει το συνάλγμα η τράπεζα. Δεν ξέρω αν θα βγει φθηνότερο, αλλα σ εσυναλάγματα που έιδα έλεγε 169 pounds = περιπου 190€.

 

9 ώρες πριν, Chrisfm94 είπε

169 pounds = 188 ευρω + 10 για την μετατροπη σου κρατησε.

Ευχαριστώ πολύ, αγόρασα κι εγώ χθες. Εκανα την αγορά απο το app του ebay, πήρε κανονικά τον κωδικό, πλήρωσα με paypal και ισοτιμία τράπεζας και χρεώθηκα 3 ποσά (189,62 – 3,87 – 3,79) σύνολο 197 όλα απο  PAYPAL *EBAY US. Το ένα από τα 2 μικροποσά να είναι η προμήθεια νομίσματος ( 2% της συναλλαγής), το άλλο ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, greekman93 είπε

Ευχαριστώ πολύ, αγόρασα κι εγώ χθες. Εκανα την αγορά απο το app του ebay, πήρε κανονικά τον κωδικό, πλήρωσα με paypal και ισοτιμία τράπεζας και χρεώθηκα 3 ποσά (189,62 – 3,87 – 3,79) σύνολο 197 όλα απο  PAYPAL *EBAY US. Το ένα από τα 2 μικροποσά να είναι η προμήθεια νομίσματος ( 2% της συναλλαγής), το άλλο ;

Τράπεζα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εγώ τον φοβάμαι τον MOUSTAPHA MOUNDE TELECOM LIMITED; 
Για θέμα εγγύησης το λέω, οτι αν δεν παραλάβετε θα πάρετε τα λεφτά σας μεσω Paypal ειναι σίγουρο.
Επίσης λέει για 1 χρόνο εγγύηση στο site του:
 
Spoiler

THE ITEM COMES WITH A YEAR WARRANTY

ANY FAULTY ITEM UNDER THE WARRANTY TERMS AND CONDITIONS IS TO BE RETURNED TO US, FOR REPAIR OR REPLACEMENT. THE REPAIRED ITEM OR ITS REPLACEMENT WILL BE SENT BACK TO THE BUYER WITHIN 15 DAYS FROM THE DATE IT WAS INITIALLY RETURNED TO US.
THE WARRANTY DOES NOT COVER ACCIDENTAL DAMAGE AND THE HARDWARE, AS WELL AS THE SOFTWARE, SHOULD NOT HAVE BEEN TAMPERED WITH.

Γαμώτο και στα 189 είναι πολύ τίμιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...