Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] XIAOMI MI 10T LITE 5G 64GB/6GB RAM - 218€ [ΤΕΛΟΣ]


vsk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, skar1983 είπε

Έκανα παραγγελία , γνωρίζει κανείς αν έχει μέσα fast charge φορτιστή;

Είτε ο μαμά είτε ο έξτρα 2pin που βάζει ο πωλητής  ;

Καλημέρα. Σας λειτουργεί ακόμη ο κωδικός έκπτωσης;;το 20%?

Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 306
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, spirospatra1 είπε

Καλημέρα. Σας λειτουργεί ακόμη ο κωδικός έκπτωσης;;το 20%?

Ευχαριστώ πολύ

Ναι κανονικά.

Από κινητό και eBay app.

Νομίζω μέχρι και τις 13.00 το μεσημέρι

Επεξ/σία από skar1983
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, johnnycer είπε
Μόνο εγώ τον φοβάμαι τον MOUSTAPHA MOUNDE TELECOM LIMITED;
Για θέμα εγγύησης το λέω, οτι αν δεν παραλάβετε θα πάρετε τα λεφτά σας μεσω Paypal ειναι σίγουρο.
Επίσης λέει για 1 χρόνο εγγύηση στο site του:

Δε το ξέρω τον κύριο αλλά πουλάει και στο Amazon και έχει 96% θετικές. Αν όμως το όνομα σου είναι Murphy μη ψωνίσεις γιατί σε αυτή την περίπτωση θα ανήκες δεδομένα στο 4%.

Legit φαίνεται. 

Επεξ/σία από imvrios
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, spirospatra1 είπε

Καλημέρα. Σας λειτουργεί ακόμη ο κωδικός έκπτωσης;;το 20%?

Ευχαριστώ πολύ

 

15 λεπτά πριν, skar1983 είπε

Ναι κανονικά.

Από κινητό και eBay app.

Νομίζω μέχρι και τις 13.00 το μεσημέρι

Εμένα σήμερα το πρωί δούλεψε κανονικά, αλλά η έκπτωση ήταν 10%, όχι 20%:

187.5 - 18.75 = 168.75 GBP

Επεξ/σία από karatzes
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, greekman93 είπε

Εθνική

Σίγουρα το 2% (3.79€) είναι σωστό. 

Το δεύτερο είναι σαν πήραν την τελική χρέωση και ξαναχρεωσαν επιπλέων 2% (3.87€).

Εγώ θα τους έπαιρνα τηλ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια σε σχεση με το Huawei Nova 5T και το Xiaomi Mi Note 10 Lite ειναι καλυτερο αυτο? Μου εσπασαν τα παιδια το κινητο (oneplus 3t) και πρεπει να βρω κατι αμεσα! Υ.Γ Κοιτουσα και ενα oneplu 6t μεταχειρισμενο σε παρομοια χρηματα αλλα νομιζω λογω παλαιοτητας να το αφησω..

Επεξ/σία από diaolosh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, diaolosh είπε

παιδια σε σχεση με το Huawei Nova 5T και το Xiaomi Mi Note 10 Lite ειναι καλυτερο αυτο? Μου εσπασαν τα παιδια το κινητο (oneplus 3t) και πρεπει να βρω κατι αμεσα! Υ.Γ Κοιτουσα και ενα oneplu 6t μεταχειρισμενο σε παρομοια χρηματα αλλα νομιζω λογω παλαιοτητας να το αφησω..

Αφενός δεν είναι σωστή η ερώτηση σου. Τι σε ενδιαφέρει εσένα να κάνεις με το κινητό σου; Και να αναφέρεις ειδικά αν χρησιμοποιείς πολύ mobile internet.

Αφετέρου, άμεσα λέγοντας; Αυτό θα κάνει 15 ημέρες, μπορεί και παραπάνω να έλθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, imvrios είπε

Αφενός δεν είναι σωστή η ερώτηση σου. Τι σε ενδιαφέρει εσένα να κάνεις με το κινητό σου; Και να αναφέρεις ειδικά αν χρησιμοποιείς πολύ mobile internet.

Αφετέρου, άμεσα λέγοντας; Αυτό θα κάνει 15 ημέρες, μπορεί και παραπάνω να έλθει.

Σωστα. Η χρηση μου πολλες φορες αντικαθιστα και τον υπολογιστη, απο εφαρμογες teamviewer, anydesk μεχρι και dropbox, εννοειται mail, youtube . Επισης κοιταω και την καμερα καθως πολλες φορες  χρησιμοποιω φωτος και video για να ανεβουν youtube  με επεξεργασια κτλ. Το "αμεσα" παει στο οτι υπο κανονικες συνθηκες θα ετοιμαζομουν να παρω καποια ναυαρχιδα πιο ακριβη αλλα τωρα ελεω καραντινας και αναγκαστικου upgrade παω και κατι , οσο πιο ικανοποιητικο γινεται μιας που δεν εχω παρακολουθησει τις εξελιξεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού θες και φωτογραφία, το Nova 5T.

Δε θα έχεις το 5G όμως που θα έχεις στο 10T lite και στο λέω μόνο και μόνο γιατί καταλαβαίνω ότι δεν αλλάζεις συχνά συσκευές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, imvrios είπε

Αφού θες και φωτογραφία, το Nova 5T.

Δε θα έχεις το 5G όμως που θα έχεις στο 10T lite και στο λέω μόνο και μόνο γιατί καταλαβαίνω ότι δεν αλλάζεις συχνά συσκευές.

Να εισαι καλα φιλε μου ! Ησουν κατατοπιστικοτατος!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, greekman93 είπε

Ευχαριστώ πολύ, αγόρασα κι εγώ χθες. Εκανα την αγορά απο το app του ebay, πήρε κανονικά τον κωδικό, πλήρωσα με paypal και ισοτιμία τράπεζας και χρεώθηκα 3 ποσά (189,62 – 3,87 – 3,79) σύνολο 197 όλα απο  PAYPAL *EBAY US. Το ένα από τα 2 μικροποσά να είναι η προμήθεια νομίσματος ( 2% της συναλλαγής), το άλλο ;

Μήπως χρεώνει ο πωλητής κάποιο fee για την συναλλαγή, ώστε να μειώσει το κόστος της προμήθειας του paypal για αυτόν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, imvrios είπε

Αφού θες και φωτογραφία, το Nova 5T.

Δε θα έχεις το 5G όμως που θα έχεις στο 10T lite και στο λέω μόνο και μόνο γιατί καταλαβαίνω ότι δεν αλλάζεις συχνά συσκευές.

Παντως ψαχνοντας (γιαυτο ποσταρα κι εδω) σε ολα τα συγκριτικα που εχω βαλει τα συγκεκριμενα Xiaomi (minote 10/ Mi 10Lite) παιρνουν υψηλοτερες βαθμολογιες σε σχεση με το παλιοτερο Huawei Nova 5T . Και ελεγα μηπως υπαρχει κατι αλλο που χανω εδω? Συγνωμη για την αγνοια απλα ειναι ενας τομεας που παρακολουθω μια στα 3-4 χρονια και χανω πολλα επεισοδια!

Επεξ/σία από diaolosh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...