Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] XIAOMI MI 10T LITE 5G 64GB/6GB RAM - 218€ [ΤΕΛΟΣ]


vsk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 λεπτά πριν, skar1983 είπε

Ναι δεν βγάζει κάτι .

Μάλλον ο τύπος επειδή έστειλε πολλές παραγγελίες σε κάποιες δεν έβαλε τον αριθμό.

Δεν κάνουμε κάτι λάθος.

Ωραία οπότε πάνω κάτω πείτε εντυπώσεις όταν παραλάβετε για αν αναμένουμε και εμείς που θα μας έρθει kinder έκπληξη.

Του εστειλα μήνυμα για να μου δώσει αριθμό αποστολής αλλά δεν πήρα απάντηση από την Τρίτη πρωί

Δε νομίζω ότι απαντάει γενικότερα. Δες παραπάνω ποστ μου (δυστυχώς δε βλέπω αρίθμηση των ποστς, για να σου πω ακριβώς).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 306
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

@nagapit αυτό που δεν διαβάζετε τα 3 προηγούμενα πόστς πριν ποστάρετε με ξεπερνάει. Έχω βάλει σε spoiler όχι μια, αλλά δυο φωτό ακριβώς για να δείξω οτι δεν έχει tracking number, επειδή ήμουν σίγουρος οτι κάποιος θα πεί "duh, δεν κοιτάτε σωστά". Αλλά σωστά, γιατί να διαβάσεις τι λένε οι άλλοι. Τρελή βοήθεια να ανεβάσεις το 1200px ύψος σεντόνι screenshot να μας δείξεις οτι εσένα σου έβαλε tracking  number. Αν διάβαζες, θα έβλεπες οτι κανείς δεν αμφισβήτησε οτι έβαλε tracking number σε μερικούς, το θέμα είναι οτι σε μερικούς άλλους δεν έβαλε. Αν άρχιζαν ολοι να ποστάρουν άχρηστα screenshots σε μέγεθος wallpaper ξέρεις πως θα γινόταν το thread; Το κόκκινο φωτάκι θα του έλειπε.

Τα ίδια ισχύουν και για τον @Ηλίας_1988. Ούτε καν λέτε αν το πήρατε από το μαγαζί ή από το ebay δηλαδή. Ετσι να δώστε info μπας και βρεθεί ένα pattern (πχ από το μαγαζί βάζει tracking number, από το ebay οχι). Μισό μέτρο ποστς που όχι μόνο δεν βοηθάνε αλλά δυσκολεύουν τους άλλους.

  • Like 5
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν θελετε το σχολιο σας να βοηθησει και να προσφερει κατι στην κουβεντα, θα πρεπει να ειστε συγκεκριμενοι, πχ απο που αγορασατε αφου εχουν γινει αγορες απο 2 καταστηματα μεσα στο τοπικ. Μια εικονα σεντονι δεν προσφερει τιποτα αν δεν εχει την πιο απλη πληροφορια.

Μπηκαν σποιλερς στις giga-εικονες εβαλα το απαραιτητο Tag "ΤΕΛΟΣ" αφου οπως γραφουν καποιοι εχει τελειωσει η προσφορα και τελος ξεκλειδωσα το θεμα αφου το ειχαν κλειδωσει.

Μενει ανοικτο για αναφορα εξελιξης παραγγελιων με τις απαραιτητες πληροφοριες ωστε να βγαινει κατι χρησιμο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@matrixxx Ευχαριστούμε!

Απ΄ ό,τι βλέπω, στο ενδιάμεσο ο πωλητής παρέλαβε νέο στοκ, οπότε μάλλον πρέπει να ξανανοίξει το τόπικ, δηλαδή να φύγει το tag "ΤΕΛΟΣ".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Μόλις τώρα, vsk είπε

@matrixxx Ευχαριστούμε!

Απ΄ ό,τι βλέπω, στο ενδιάμεσο ο πωλητής παρέλαβε νέο στοκ, οπότε μάλλον πρέπει να ξανανοίξει το τόπικ, δηλαδή να φύγει το tag "ΤΕΛΟΣ".

Εγινε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Professor Xavier είπε

Αν σας βοηθάει κάπου τότε να σας ενημερώσω πως έγιναν δύο παραγγελίες από το ebay και στις δυο μου έδωσε Tracking number. 

Μια παραγγελία για μπλε χρώμα από eBay το Σάββατο πρωί και έγινε αποστολή χωρίς tracking την Τρίτη το πρωί.

Του έστειλα από την Τρίτη πρωί μήνυμα για αριθμό αποστολής και δεν έχω λάβει ακόμη απάντηση.

Επεξ/σία από skar1983
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε εμένα πάλι δεν έδωσε και δεν έχει απαντήσει σε σχετική ερώτηση. Είναι μάλλον ανάλογα με τις παύλες του.

1 λεπτό πριν, black66.gr είπε

 

 

Επεξ/σία από black66.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/11/2020 στις 10:55 ΠΜ, greekman93 είπε

 

Ευχαριστώ πολύ, αγόρασα κι εγώ χθες. Εκανα την αγορά απο το app του ebay, πήρε κανονικά τον κωδικό, πλήρωσα με paypal και ισοτιμία τράπεζας και χρεώθηκα 3 ποσά (189,62 – 3,87 – 3,79) σύνολο 197 όλα απο  PAYPAL *EBAY US. Το ένα από τα 2 μικροποσά να είναι η προμήθεια νομίσματος ( 2% της συναλλαγής), το άλλο ;

Update:

Μετά την εκκαθάριση απο τη τράπεζα, η τελική χρέωση είναι 189,62 + 3,79 προμήθεια. Επιστραφηκε το αλλο αδικαιολόγητο ποσο (3,87). Αρα τελική τιμη 193,41 με το κουπόνι. Not bad

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

 

Update:

Μετά την εκκαθάριση απο τη τράπεζα, η τελική χρέωση είναι 189,62 + 3,79 προμήθεια. Επιστραφηκε το αλλο αδικαιολόγητο ποσο (3,87). Αρα τελική τιμη 193,41 με το κουπόνι. Not bad

 

 

 

 

Και εμένα συναίβει το ίδιο με χρέωσαν αυτά τα ποσά στην αγορά που έκανα το προηγούμενο Σάββατο. Η extra χρέωση  έγινε από το paypal; και σε ποιον απευθυνθήκατε για την επιστροφή ; ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...