Προς το περιεχόμενο

Logitech G903 Hero @ Amazon.de


giorgosmcg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βγαινει στα 80 ευρω με μεταφορικα.

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B07SF2F2LV/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

το πιο φτηνο αμεσα διαθεσιμο στο σκρουτζ αυτη τη στιγμη βγαινει στα 105

https://www.skroutz.gr/s/19442358/Logitech-G903-Lightspeed-Hero.html?from=catspan

Επεξ/σία από giorgosmcg
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι διαφορά έχει το German Version από EU; Γιατί για αυτό είναι η προσφορά.

Πολύ καλή προσφορά, αν και έχω τα Corsair Harpoon RGB Wireless και Sharkoon SGM3 στα 50 και 40 ευρώ αντίστοιχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Spyrus είπε

Τι διαφορά έχει το German Version από EU; Γιατί για αυτό είναι η προσφορά.

Πολύ καλή προσφορά, αν και έχω τα Corsair Harpoon RGB Wireless και Sharkoon SGM3 στα 50 και 40 ευρώ αντίστοιχα

Μονο στο κουτι απο οτι καταλαβα.θα γραφει γερμανικα εξωτερικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή στο μοντέλο G903 καθώς 9/10 βγάζουν πρόβλημα double clicking συνήθως μετά από 1 χρόνο χρήσης - googlαρετε το.

Μόλις χθες άλλαξα τους διακόπτες στο δικό μου, με OMRON Japan από OMRON China που φοράνε τα συγκεκριμένα.

Χρειάζεται γνώσεις από κόλλησεις με καλάι + ότι καταστρέφονται τα teflon pads για να κάνεις την αντικατάσταση οπότε πρέπει να αγοράσετε νέα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, tsakfot είπε

Προσοχή στο μοντέλο G903 καθώς 9/10 βγάζουν πρόβλημα double clicking συνήθως μετά από 1 χρόνο χρήσης - googlαρετε το.

Μόλις χθες άλλαξα τους διακόπτες στο δικό μου, με OMRON Japan από OMRON China που φοράνε τα συγκεκριμένα.

Χρειάζεται γνώσεις από κόλλησεις με καλάι + ότι καταστρέφονται τα teflon pads για να κάνεις την αντικατάσταση οπότε πρέπει να αγοράσετε νέα.

Απ'οτι διαβασα το συγκεκριμενο προβλημα εμφανιζεται σε ολα τα logitech με omron διακοπτες, κυριως οι περισσοτεροι που το αναφερουν τα ειχαν αγορασει μεσα στο 2019 και πριν. Ισως εχει φτιαξει πια, παντως το g903 ειναι το πρωτο που το εμφανισε σαν θεμα, αλλα γενικα μπορει να το εμφανισουν ολα. Με βαση την ερευνα αγορας που εκανα παντως, θα ελεγα 9/10 πως ειναι λιγο υπερβολικο ποσοστο.

Επεξ/σία από giorgosmcg
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το G903, αγορασμένο πριν σχεδόν 3 χρόνια και δυστυχώς σας το επιβεβαιώνω το θέμα.

Η σύσταση της Logitech ήταν να το φυσάω για 2-3 λεπτά με φυσητήρα για να φτιάχνει. Πράγματα φτιάχνει αλλά κάποιο διάστημα μετά εμφανίζεται ξανά το πρόβλημα.

Πολύ εκνευριστικό όταν εμφανίζεται.  Έχεις ghost clicks και η επιλογή με hold του πλήκτρου του ποντικιού δε λειτουργεί. Για να επιλέξεις κείμενο ή αρχεία σου σπάνε τα νεύρα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, giorgosmcg είπε

Απ'οτι διαβασα το συγκεκριμενο προβλημα εμφανιζεται σε ολα τα logitech με omron διακοπτες, κυριως οι περισσοτεροι που το αναφερουν τα ειχαν αγορασει μεσα στο 2019 και πριν. Ισως εχει φτιαξει πια, παντως το g903 ειναι το πρωτο που το εμφανισε σαν θεμα, αλλα γενικα μπορει να το εμφανισουν ολα.

Διαβάζω  πάντως περιπτώσεις που η Logitech το αντικατέστησε μέχρι και 3 φορές στον ίδιο άνθρωπο - γενικά από εγγύηση μεριά είστε καλυμμένοι!

Αλλά είναι σοβαρό fail για τα λεφτά που δίνεις..

Εγώ κοντεύω 3ετία και ενώ έχουν περάσει άπειρα ποντίκια πληκτρολόγια από τα χέρια μου - κανένα δεν με ικανοποίησε όσο το συγκεκριμένο. Το έβγαλα ξανά από το ντουλάπι καθώς μου είχε σπάσει τα νεύρα με το double clicking και παρήγγειλα διακόπτες & pads.

 Απίστευτο ποντίκι - μπαταρία που βγάζει εύκολα 20-30 ώρες χρήσης μέχρι την επόμενη φόρτιση (αν κάνεις disable τα leds) - πανάλαφρο αν αναλογιστείς ότι έχει ενσωματωμένη μπαταρία, wireless καθώς προσωπικά μισώ τα καλώδια και πολύ κοντά στο κόψιμο του κλασσικού deathadder.

Επίσης το software της είναι πολύ συμπαθητικό σε σχέση με Corsair - Razer etc.

Ότι άλλο θελετε ρωτήστε

2 λεπτά πριν, imvrios είπε

Έχω το G903, αγορασμένο πριν σχεδόν 3 χρόνια και δυστυχώς σας το επιβεβαιώνω το θέμα.

Η σύσταση της Logitech ήταν να το φυσάω για 2-3 λεπτά με φυσητήρα για να φτιάχνει. Πράγματα φτιάχνει αλλά κάποιο διάστημα μετά εμφανίζεται ξανά το πρόβλημα.

Πολύ εκνευριστικό όταν εμφανίζεται.  Έχεις ghost clicks και η επιλογή με hold του πλήκτρου του ποντικιού δε λειτουργεί. Για να επιλέξεις κείμενο ή αρχεία σου σπάνε τα νεύρα. 

Αν πιάνουν τα χέρια σου και έχεις κολλητήρι

https://www.amazon.com/gp/product/B0062WNDLI/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

7 ευρώ διακόπτες και κανά 4αρι ευρώ τα teflon pads

Αν εξαιρέσεις ότι είναι σπαστικό στο άνοιγμα καθώς έχει άπειρες βίδες και πλαστικά - τρείς εύκολες κολλήσεις είναι (σκέψου το έκανα εγώ που 9-10 φορές που πιάνω κολλητήρι η πλακέτα βγαίνει κάρβουνο 😛 )

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, tsakfot είπε

Διαβάζω  πάντως περιπτώσεις που η Logitech το αντικατέστησε μέχρι και 3 φορές στον ίδιο άνθρωπο - γενικά από εγγύηση μεριά είστε καλυμμένοι!

Αλλά είναι σοβαρό fail για τα λεφτά που δίνεις..

Εγώ κοντεύω 3ετία και ενώ έχουν περάσει άπειρα ποντίκια πληκτρολόγια από τα χέρια μου - κανένα δεν με ικανοποίησε όσο το συγκεκριμένο. Το έβγαλα ξανά από το ντουλάπι καθώς μου είχε σπάσει τα νεύρα με το double clicking και παρήγγειλα διακόπτες & pads.

 Απίστευτο ποντίκι - μπαταρία που βγάζει εύκολα 20-30 ώρες χρήσης μέχρι την επόμενη φόρτιση (αν κάνεις disable τα leds) - πανάλαφρο αν αναλογιστείς ότι έχει ενσωματωμένη μπαταρία, wireless καθώς προσωπικά μισώ τα καλώδια και πολύ κοντά στο κόψιμο του κλασσικού deathadder.

Επίσης το software της είναι πολύ συμπαθητικό σε σχέση με Corsair - Razer etc.

Ότι άλλο θελετε ρωτήστε

Αααα, εσυ λογικα εχεις το παλιο, χωρις τον Hero. Στο καινουργιο, οπως ισχυριζεται η Logitech εχεις 140 ωρες μπαταρια με τα LEDs αναμμενα. Περιμενω να το παραλαβω να τεσταρω παντως αν ειναι οπως τα λενε.

Επεξ/σία από giorgosmcg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, giorgosmcg είπε

Αααα, εσυ λογικα εχεις το παλιο, χωρις τον Hero. Στο καινουργιο, οπως ισχυριζεται η Logitech εχεις 140 ωρες μπαταρια με τα LEDs αναμμενα. Περιμενω να το παραλαβω να τεσταρω παντως αν ειναι οπως τα λενε.

Αυτό έχω αν βοηθάει κανέναν με την επιλογή του :)

IMG-1284.jpg

20 λεπτά πριν, giorgosmcg είπε

Απ'οτι διαβασα το συγκεκριμενο προβλημα εμφανιζεται σε ολα τα logitech με omron διακοπτες, κυριως οι περισσοτεροι που το αναφερουν τα ειχαν αγορασει μεσα στο 2019 και πριν. Ισως εχει φτιαξει πια, παντως το g903 ειναι το πρωτο που το εμφανισε σαν θεμα, αλλα γενικα μπορει να το εμφανισουν ολα. Με βαση την ερευνα αγορας που εκανα παντως, θα ελεγα 9/10 πως ειναι λιγο υπερβολικο ποσοστο.

Δες και το video :D

 

Μια ώρα και ένα τέταρτο γιατί fail-άρουν οι περισσότεροι φρέσκοι omron της logitech!

Ειλικρινά ο τύπος το τερμάτισε αλλά μάλλον έχει δίκιο σε αυτά που λέει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, tsakfot είπε

Διαβάζω  πάντως περιπτώσεις που η Logitech το αντικατέστησε μέχρι και 3 φορές στον ίδιο άνθρωπο - γενικά από εγγύηση μεριά είστε καλυμμένοι!

Αλλά είναι σοβαρό fail για τα λεφτά που δίνεις..

Εγώ κοντεύω 3ετία και ενώ έχουν περάσει άπειρα ποντίκια πληκτρολόγια από τα χέρια μου - κανένα δεν με ικανοποίησε όσο το συγκεκριμένο. Το έβγαλα ξανά από το ντουλάπι καθώς μου είχε σπάσει τα νεύρα με το double clicking και παρήγγειλα διακόπτες & pads.

 Απίστευτο ποντίκι - μπαταρία που βγάζει εύκολα 20-30 ώρες χρήσης μέχρι την επόμενη φόρτιση (αν κάνεις disable τα leds) - πανάλαφρο αν αναλογιστείς ότι έχει ενσωματωμένη μπαταρία, wireless καθώς προσωπικά μισώ τα καλώδια και πολύ κοντά στο κόψιμο του κλασσικού deathadder.

Επίσης το software της είναι πολύ συμπαθητικό σε σχέση με Corsair - Razer etc.

Ότι άλλο θελετε ρωτήστε

Αν πιάνουν τα χέρια σου και έχεις κολλητήρι

https://www.amazon.com/gp/product/B0062WNDLI/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

7 ευρώ διακόπτες και κανά 4αρι ευρώ τα teflon pads

Αν εξαιρέσεις ότι είναι σπαστικό στο άνοιγμα καθώς έχει άπειρες βίδες και πλαστικά - τρείς εύκολες κολλήσεις είναι (σκέψου το έκανα εγώ που 9-10 φορές που πιάνω κολλητήρι η πλακέτα βγαίνει κάρβουνο 😛 )

 

Επειδή αυτές τις μέρες είμαι σε διαδικασία RMA και έχω προσωπική εμπειρία τόσο με το support όσο και το τι γράφουν οι χρήστες στο Reddit...
Μάλλον πρέπει να ξεχάσουμε τη Logitech που ξέραμε:

1. To customer support μου έχει βγάλει στη κυριολεξία το λάδι. Επίσης δεν ξέρω καν αν διαβάζουν αυτά που γράφεις και απαντάνε full με canned replies... Καμία σχέση με το Customer Support που ξέραμε πριν χρόνια π.χ. Btw η γραμμή στα ελληνικά έχει κλείσει ουσιαστικά ε; Δοκίμασα να καλέσω, έχουν αυτοματοποιημένο σύστημα στα ελληνικά αλλά μετά από την αναμονή απάντησαν στα αγγλικά.

2. Το πρόβλημα με τα double clicks και τους φτηνούς διακόπτες της Omron παίζει πλέον σε όλα τα ποντίκια τους. Δηλαδή έχω δει πολλούς στο Reddit να λένε πως εμφάνισε θέμα μετά από 3 μήνες ας πούμε...

3. Το LGS δεν υποστηρίζει πλέον τα νέα τους ποντίκια και έχει αντικατασταθεί με το απαράδεκτο G HUB. Από τα πιο counter intuitive και buggy software που έχω συναντήσει. Απλά googlάρετε να δείτε πόσο το λατρεύουν οι χρήστες. Αν απλά βέβαια θέλετε να κάνετε βασική χρήση χωρίς macros κλπ. στα programmable buttons, αυτό δεν σας επηρεάζει.

Εγώ προσωπικά με αυτά που έχω περάσει τον τελευταίο καιρό ήταν η τελευταία φορά που τους έδωσα λεφτά, μόνο Corsair ή Razer από δω και πέρα, τουλάχιστον μέχρι να σταματήσουν να βάζουν αυτούς τους διακόπτες και να σε αναγκάζουν να χρησιμοποιήσεις το G-HUB (εκτός και αν το φτιάξουν).

Αυτή τουλάχιστον είναι Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ εικόνα ΤΗ ΔΕΔΟΜΕΝΗ χρονική στιγμή, όπως πάντα και στα πάντα your mileage may vary...

 

 

Επεξ/σία από flick
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, flick είπε

Επειδή αυτές τις μέρες είμαι σε διαδικασία RMA και έχω προσωπική εμπειρία τόσο με το support όσο και το τι γράφουν οι χρήστες στο Reddit...
Μάλλον πρέπει να ξεχάσουμε τη Logitech που ξέραμε:

1. To customer support μου έχει βγάλει στη κυριολεξία το λάδι. Επίσης δεν ξέρω καν αν διαβάζουν αυτά που γράφεις και απαντάνε full με canned replies... Καμία σχέση με το Customer Support που ξέραμε πριν χρόνια π.χ. Btw η γραμμή στα ελληνικά έχει κλείσει ουσιαστικά ε; Δοκίμασα να καλέσω, έχουν αυτοματοποιημένο σύστημα στα ελληνικά αλλά μετά από την αναμονή απάντησαν στα αγγλικά.

2. Το πρόβλημα με τα double clicks και τους φτηνούς διακόπτες της Omron παίζει πλέον σε όλα τα ποντίκια τους. Δηλαδή έχω δει πολλούς στο Reddit να λένε πως εμφάνισε θέμα μετά από 3 μήνες ας πούμε...

3. Το LGS δεν υποστηρίζει πλέον τα νέα τους ποντίκια και έχει αντικατασταθεί με το απαράδεκτο G HUB. Από τα πιο counter intuitive και buggy software που έχω συναντήσει. Απλά googlάρετε να δείτε πόσο το λατρεύουν οι χρήστες. Αν απλά βέβαια θέλετε να κάνετε βασική χρήση χωρίς macros κλπ. στα programmable buttons, αυτό δεν σας επηρεάζει.

Εγώ προσωπικά με αυτά που έχω περάσει τον τελευταίο καιρό ήταν η τελευταία φορά που τους έδωσα λεφτά, μόνο Corsair ή Razer από δω και πέρα....

Αν χάλασε και το support της τότε... μακρυά και αγαπημένοι.. Δεν έχω πρόσφατη πείρα.

Πάντως εγώ για την απλή χρήση που κάνω δλδ. κανένα CAD - gaming όχι σε τπτ competitive , το software της είναι αρκετά εύκολο και κατανοητό.

Corsair εγγύηση το support της αλλά τραγικό το software της & razer τουλάχιστο σε 2 deathadder & κάτι kraken ακουστικά πολύ κακή ποιότητα πλαστικών και δερμάτινα μαξιλαράκια..

δύσκολη η φάση επιλογής περιφερειακών πάντως πλέον

μόνο το support μένει και εκεί μόνο απο Corsair έχω θετικότατες εμπειρίες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tsakfot είπε

Αν χάλασε και το support της τότε... μακρυά και αγαπημένοι.. Δεν έχω πρόσφατη πείρα.

Πάντως εγώ για την απλή χρήση που κάνω δλδ. κανένα CAD - gaming όχι σε τπτ competitive , το software της είναι αρκετά εύκολο και κατανοητό.

Corsair εγγύηση το support της αλλά τραγικό το software της & razer τουλάχιστο σε 2 deathadder & κάτι kraken ακουστικά πολύ κακή ποιότητα πλαστικών και δερμάτινα μαξιλαράκια..

δύσκολη η φάση επιλογής περιφερειακών πάντως πλέον

μόνο το support μένει και εκεί μόνο απο Corsair έχω θετικότατες εμπειρίες

 

Για να λέμε και του στραβού το δίκαιο, υποψιάζομαι πως ένας από τους λόγους που έχει χαλάσει το support της, είναι το ότι όπως όλα τα ωραία πράγματα, γινότανε συχνά θύμα από επιτήδειους που το εκμεταλλεύτηκαν... Γι αυτό και, ανά περίπτωση φυσικά, έχω διαβάσει πως μερικές φορές ζητάνε μέχρι και να βιντεοσκοπήσεις να καταστρέφεις το προϊόν για να σου στείλουν άλλο...
Αυτό βέβαια δεν έχει σχέση με τα canned replies που έλεγα πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ουτε το g900 που ειχα  ουτε το g903 που εχω αυτη την στιγμη μου εχουν εμφανισει προβληματα με double clicks.Γενικα απο  το g903 εχω λατρεψει την μπαταρια του.Απλα ξεχνας ποτε το φορτισες.

Το μονο logitech Ποντικι που εχω θεματα με double clicks ειναι το g600 μετα απο 5+ χρονια χρησης.Σιγουρα υπαρχουν τα θεματα με τα double clicks αλλα νομιζω οτι παιζουν σε ολες τις εταιριες με τους omron china.

Επεξ/σία από 1.3power
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@flick Φίλε για το support τους δε θα συμφωνήσω με βάση δική μου πρόσφατη εμπειρία. Χωρίς να λέω ότι εσύ λες ψέμματα για τη δική σου. Υπάρχει και το σενάριο να είμαστε στο μεταίχμιο μιας αλλαγής και τα πράγματα ακόμα να είναι συγκεχυμένα και ανάλογα που θα πέσεις.

Για τα άλλα (hardware κομμάτια, software) δε θα διαφωνήσω ότι ίσως παίζει θέμα πλέον.

Πάντως εγώ ακόμα παραμένω πιστός με τα μέχρι τώρα δεδομένα. Αν αλλάξει κάτι θα δείξει φυσικά. Ανοιχτοί σε όλα είμαστε. Μακριά τα fan boys από εμάς. Το συμφέρον μας σαν καταναλωτές πρέπει να κοιτάμε.

Επεξ/σία από DownUNDERground
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

@flick Φίλε για το support τους δε θα συμφωνήσω με βάση δική μου πρόσφατη εμπειρία. Χωρίς να λέω ότι εσύ λες ψέμματα για τη δική σου. Υπάρχει και το σενάριο να είμαστε στο μεταίχμιο μιας αλλαγή και τα πράγματα ακόμα να είναι συγκεχυμένα και ανάλογα που θα πέσεις.

Για τα άλλα (hardware κομμάτια, software) δε θα διαφωνήσω ότι ίσως παίζει θέμα πλέον.

Πάντως εγώ ακόμα παραμένω πιστός με τα μέχρι τώρα δεδομένα. Αν αλλάξει κάτι θα δείξει φυσικά. Ανοιχτοί σε όλα είμαστε. Μακριά τα fan boys από εμάς. Το συμφέρον μας σαν καταναλωτές πρέπει να κοιτάμε.

Συμφωνώ απόλυτα. Και προφανώς δεν έχουμε μετοχές στην Razer ή στην Corsair... 😄 (Corsair ένα πληκτρολόγιο έχω εδώ και κάτι μήνες, so far so good, Razer δεν έχω πάρει ποτέ κάτι, Logitech έχω πάρει πάρα πολλά πράγματα εδώ και χρόνια). Σίγουρα παίζει ρόλο που θα πέσεις στο support και διαβάζω πως γενικά η υποβάθμιση αφορά το web support τους και πως από το τηλέφωνο παραμένουν καλοί. Ίσως έχω πέσει και στην περίπτωση, τι να πω... Έπρεπε να τους κράξω και να επιμείνω αρκετά για να δεχθούν τελικά να μπούμε σε RMA για ένα mouse που έχει πρόβλημα από κατασκευής, είτε hardware είτε software (μάλλον κάποια μαγεία έχουν κάνει με τον driver του και ένα ακόμα μελανό σημείο στη Logitech είναι πως είναι λίγο κοινό μυστικό πως δεν ασχολούνται ιδιαίτερα με fixes, θα πω μόνο πως υπάρχουν αναφορές για το συγκεκριμένο πρόβλημα εδώ και 4 χρόνια και δεν το έχουν φτιάξει...), και μετά από ένα μήνα, τώρα μόνο τελικά δέχθηκαν να προχωρήσουμε αλλά μου προσφέρουν είτε το ίδιο (που 99.9% θα έχει το ίδιο πρόβλημα...), είτε ένα άλλο που αν και ακριβότερο (που τους τιμάει, για να λέμε και τα θετικά, να είμαστε δίκαιοι) δεν με εξυπηρετεί καθόλου επειδή έχει πολύ λιγότερα programmable buttons από αυτό που αγόρασα, οπότε αδιέξοδος...
Έχει γράψει και ο φίλος ο 1.3power από πάνω για το G600 και ξύνει πληγές γιατί ιδανικά, θα ήθελα να μου το αλλάξουν με αυτό που έχει τόσα programmable butttons και γενικά διαβάζω πως είναι αρκετά ανθεκτικό (double click μετά από 5 χρόνια είναι ok νομίζω, για τα νέα μοντέλα υπάρχουν αναφορές πως το κάνουν μέσα σε λίγους μήνες....) αφού προέρχεται από άλλη γενιά που φαίνεται πως οι διακόπτες ήταν πιο ποιοτικοί. Αλλά το συγκεκριμένο όσο και κάποια άλλα φαίνεται πως δεν τα διαθέτουν πια Ευρώπη, στην Αμερική υπάρχει κανονικά αλλά είναι ανένδοτοι στο να μου το στείλουν. Btw τόσο το ποντίκι που είχα αγοράσει όσο και ένα από αυτά που μου προσφέρουν είναι ίσης/ακριβότερης τιμής από το G600 που θα εξυπηρετούσε, δεν είναι δηλαδή πως θέλω να τους εκμεταλλευτώ για δωρεάν αναβάθμιση.

Επεξ/σία από flick
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...