Προς το περιεχόμενο

Gigabyte VGA RTX 3070 Gaming OC 8 GB 679€ άμεσα διαθέσιμη.


grevoil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

18 λεπτά πριν, Batadoum είπε

Φιλαρακι για ποσταρε κανα λινκ που βγαινει 400 απο ετοιμα πισι γιατι ψηνομαι για καμια αναβαθμιση ! . 

έχει κάποια γερμανικά καταστήματα πχ https://www.agando-shop.de/product_info.php/info/p108717 που φτιάχνουν πρεμπιλτ με rtx3070 και 3500x στα €1072 +μτφ αλλά και εκεί βλέπω για 3-4 εβδομάδες επειδή έχουν έλλειψη σε gpu, και επίσης δεν έχω κάτσει να δω αν στέλνουν Ελλάδα. 

Γενικά προσφορά και ζήτηση είναι, και €520 να τις βάλει το μαγαζί πάλι μποτάκια θα τις αγοράσουν σε δευτερόλεπτα για ebay 50% πάνω, εκτός αν όντως μπει κανείς σε λίστα 30-60μέρες. ετοιμοπαράδοτη και φτηνή Good Luck, θέλω και εγώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

με 1100 παιρνεις απο αγγλια με b550 + 3600 cpu + 16 gb ram + 3070 rtx

στην ελλαδα στα ιδια λεφτα παιρνεις το τριτο το μακρυτερο σε pre build

Επεξ/σία από Deathy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, th3rul3r είπε

Και στην Ελλάδα στα 1100 βγαίνουν αυτά που αναφέρεις ίσως και λιγότερο ανάλογα τις υλοποιήσεις 

Ισχύει στο περίπου μιας και είναι τα κομμάτια που αγοράζουν για prebuilt και οχι για το ράφι, πχ ryzen 5000/rtx30 και τα είχανε ετοιμοπαράδοτα σε msrp σε 2-3 μέρες παράδοση του συστήματος άσχετα αν τελείωσαν και αυτά :P. Εδώ η πιο φτηνή υλοποιήση έχει 30+ μέρες παραγγελία λέει, δεν είναι το ίδιο.

Επεξ/σία από zygorito
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εδω

rtx 3070 670E 

mobo 110E

cpu 220E

ram 100E

psu 80E

case 100E

ssd 80E

παστα 15Ε

παραδοση 30 μερες + κοντα 1300 ευρω ή 1150 και το παιρνεις ετοιμο σε 2 μερες απεξω

 

Επεξ/σία από Deathy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μιλούσα για αυτή την κάρτα το πρωί μαζί τους,

μου είπαν ότι θέλουν άκουσον προκαταβολή και παράδοση 1 με ενάμιση μήνα και πάλι στο φλου..

..και μετά απ'ολα αυτά και ακύρωση της παραγγελίας οι Απερίγραπτοι του Πλαίσιο την έβγαλαν άμεσα διαθέσιμη το απόγευμα..

Που είναι η Μπάλα ΟΕΟ ?  🤪

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσο αγοράζονται κάρτες με παράλογο κόστος, τόσο αυτοί θα ανεβάζουν τις τιμές, εφόσον θα φεύγουν από τα ράφια. Όχι μόνο Ελλάδα αλλά παντού.

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Vasilius είπε

όσο αγοράζονται κάρτες με παράλογο κόστος, τόσο αυτοί θα ανεβάζουν τις τιμές, εφόσον θα φεύγουν από τα ράφια. Όχι μόνο Ελλάδα αλλά παντού.

Πάντα το ίδιο συμβαίνει με τους early adopters και όταν ο άλλος την πληρώνει δεν μπορείς να πεις κάτι..

Στο επόμενο BF θα έχει καλές προσφορές για όσους δεν θέλουν να ακολουθήσουν και έχουν υπομονή..

Στην Ευρώπη ακόμα χειρότερα,εκεί πληρώνουν και το υποτιθέμενο golden chip..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μπήκε στο καλάθι και έβαλα αντικαταβολή. Και ήρθε email επιβεβαιωσης παραγγελίας. Δεν ξερω τι εχουν κανει οι τυποι εκει. Υπαρχει τελικα η καρτα? Θα την στείλουν σε κάποιους ή απλα δεν προλαβε να μπει το προιον στα κατοπιν παραγγελιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, geo4sar είπε

Εμένα μπήκε στο καλάθι και έβαλα αντικαταβολή. Και ήρθε email επιβεβαιωσης παραγγελίας. Δεν ξερω τι εχουν κανει οι τυποι εκει. Υπαρχει τελικα η καρτα? Θα την στείλουν σε κάποιους ή απλα δεν προλαβε να μπει το προιον στα κατοπιν παραγγελιας.

Την asus? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...