Προς το περιεχόμενο

Bitdefender TOTAL SECURITY(5συσκευές 1 χρόνο) ~17.77ευρώ || FAMILY PACK(15συσκευές 2 χρόνια) ~ 29,99 ευρώ


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τους τονισα πως ειναι οι ιδιες παροχες απλα με παραπαμω συσκευες,πως δε γινεται να χανω 30 ευρο τζαμπα και πως πουθενα δεν αναφερεται πως δε γινεται να αγορασουμε διαφορετικο πακετο απο αυτο που ηδη εχουμε ενεργοποιημενο.Και πως οι ιδιοι μου στελνουν προμο για οικογενειακα πακετα με εκπτωση και τοταλ κλπ. Μπορει να Μετραει πως το δικο μου τοταλ ειχε ακομα ενα χρονο συνδρομη και εκανα ανανεωση με το οικογενειακο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 112
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, gamer73 είπε

Ευχαριστώ το σάιτ πήρα την προσφορά για 2 χρόνια για τα έξτρα κλειδιά χρεωνόμαστε? Πχ μπορώ να τα δώσω σε φίλους ?

Παλιότερα είχε επιλογή να στείλεις link σε φίλο και να το κατεβάσει στην συσκευή του χωρίς καν να μοιραστείς τους κωδικούς σου. Δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, panmpa είπε

Παλιότερα είχε επιλογή να στείλεις link σε φίλο και να το κατεβάσει στην συσκευή του χωρίς καν να μοιραστείς τους κωδικούς σου. Δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα

Τα 15 κλειδιά που τα βάζουμε τότε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gamer73 είπε

Τα 15 κλειδιά που τα βάζουμε τότε 

Απο το central θα πας στο MyDevices, εκεί επιλέγεις Install Bitdefender products on your devices, επιλέγεις τι θέλεις να εγκαταστήσεις και σου βγάζει επιλογή This Device ή Other Device. Πατώντας Other device σου δημιουργεί ένα link. Το δίνεις όπου θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panmpa είπε

Απο το central θα πας στο MyDevices, εκεί επιλέγεις Install Bitdefender products on your devices, επιλέγεις τι θέλεις να εγκαταστήσεις και σου βγάζει επιλογή This Device ή Other Device. Πατώντας Other device σου δημιουργεί ένα link. Το δίνεις όπου θέλεις.

Δηλαδή μπορώ να καταχωρήσω τον σειριακό σε ένα λαπτοπ ενός φίλου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω ο κωδικος εληξε μηπως υπαρχει καποιος αλλος;;

Νομιζω ο κωδικος εληξε μηπως υπαρχει καποιος αλλος;;

Νομιζω ο κωδικος εληξε μηπως υπαρχει καποιος αλλος;;

Νομιζω ο κωδικος εληξε μηπως υπαρχει καποιος αλλος;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μου έγινε επιστροφή 15€ περίπου για το πακέτο που χα χρεωθεί για 5 συσκευές 1 χρονο τοταλ (30€) , ολα καλά άψογο το Σαπόρτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα , πηρα και γω το family pack. Με το auto renewal τι γινεται ρε παιδια? πως μπορουμε να ειμαστε σιγουροι οτι ειναι απενεργοποιημενο? Στο BitDefender Central , στο My subscriptions δεν βλεπω το το tab που λεει my payments για να  απενεργοποιησω το auto renewal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Kosnis είπε

Καλημερα , πηρα και γω το family pack. Με το auto renewal τι γινεται ρε παιδια? πως μπορουμε να ειμαστε σιγουροι οτι ειναι απενεργοποιημενο? Στο BitDefender Central , στο My subscriptions δεν βλεπω το το tab που λεει my payments για να  απενεργοποιησω το auto renewal

Τσέκαρε στο paypal ποιες αυτόματες πληρωμές είναι ενεργές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, achilles_g_ είπε

Τσέκαρε στο paypal ποιες αυτόματες πληρωμές είναι ενεργές!

Στο Paypal δεν βλεπω καμια αυτοματη πληρωμη ενεργη. Οποτε μαλλον ειμαι οκ να υποθεσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/12/2020 στις 8:15 ΠΜ, Kosnis είπε

Καλημερα , πηρα και γω το family pack. Με το auto renewal τι γινεται ρε παιδια? πως μπορουμε να ειμαστε σιγουροι οτι ειναι απενεργοποιημενο? Στο BitDefender Central , στο My subscriptions δεν βλεπω το το tab που λεει my payments για να  απενεργοποιησω το auto renewal

My Subscriptions -> My Payments -> Επιλέγεις το service που έχεις και βλέπεις αν είναι ενεργοποιημένο το Auto-Renewal, αλλιώς το κάνεις disable

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/11/2020 στις 12:54 ΠΜ, gamer73 είπε

Δηλαδή μπορώ να καταχωρήσω τον σειριακό σε ένα λαπτοπ ενός φίλου?

Δεν βάζεις σειριακό στο λάπτοπ. Με το λινκ που σου είπαν και οι υπόλοιποι και με το email του λογαριασμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...