Προς το περιεχόμενο

Bitdefender TOTAL SECURITY(5συσκευές 1 χρόνο) ~17.77ευρώ || FAMILY PACK(15συσκευές 2 χρόνια) ~ 29,99 ευρώ


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, generalb31 είπε

Εμενα μου ηρθε κανονικα ο κωδικος στο mail( σε μια ωρα απο τη συναλλαγη),ενεργοποιειται στο site της bitdefender αλλα δε μου προστειθεται στην ηδη ενεργη συνδρομη μου total secyrity.Εχει καταφερει κανεις να την προσθεσει?

Εμένα με άφησε κανονικά ( αλλά είχα ήδη το family pack ) χωρίς πρόβλημα .. Αν εξακολουθεί να σου δημιουργεί θέμα , μπορείς πάντα να περιμένεις να λήξει η υπάρχουσα συνδρομή σου και μετά να ενεργοποιήσεις αυτήν..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 112
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, lostregre είπε

Εμένα με άφησε κανονικά ( αλλά είχα ήδη το family pack ) χωρίς πρόβλημα .. Αν εξακολουθεί να σου δημιουργεί θέμα , μπορείς πάντα να περιμένεις να λήξει η υπάρχουσα συνδρομή σου και μετά να ενεργοποιήσεις αυτήν..

Την εβαλα γιατι λεω θα μου τα ενοποιησει αλλα μου δημιουργησαι 2 ξεχωριστα .Μιλαω με support να δουμε τι θα κανουμε.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, generalb31 said:

Την εβαλα γιατι λεω θα μου τα ενοποιησει αλλα μου δημιουργησαι 2 ξεχωριστα .Μιλαω με support να δουμε τι θα κανουμε.

Κρατα μας ενήμερους σε παρακαλω.

Εχω και εγω το total βλεπεις ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, iakoboss7 είπε

Κρατα μας ενήμερους σε παρακαλω.

Εχω και εγω το total βλεπεις ;)

Κανονικα η family εμπεριεχει την total απλα σου δινει περισσοτερες συσκευες.Ελπιζω να μη μου κανουν τιποτα περιεργο.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, lostregre είπε

Ναι φίλε κανονικά ... Είχα ακόμη 20 μέρες αλλά έβαλα το κλειδί και έκανα επέκταση μέχρι τέλος 2022 πλέον :-) 

Ευχαριστώ το παρήγγειλα και ήρθε άμεσα ο κωδικός ενεργοποίησα ηδη μέχρι 2022!

15 λεπτά πριν, generalb31 είπε

Κανονικα η family εμπεριεχει την total απλα σου δινει περισσοτερες συσκευες.Ελπιζω να μη μου κανουν τιποτα περιεργο.....

Εμένα μου έκανε δύο subscriptions ένα total που έληγε 1/21 και ένα family που λήγει 27/11/22.Απλα πρέπει να περάσω το family σε όλες τις συσκευές δεν το ενσωμάτωσε μόνο του.

  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Rattlehead είπε

Ευχαριστώ το παρήγγειλα και ήρθε άμεσα ο κωδικός ενεργοποίησα ηδη μέχρι 2022!

Εμένα μου έκανε δύο subscriptions ένα total που έληγε 1/21 και ένα family που λήγει 27/11/22.Απλα πρέπει να περάσω το family σε όλες τις συσκευές δεν το ενσωμάτωσε μόνο του.

Εμενα το τοταλ εχει ενα χρονο ακομα και θελω να το ενοποιησω με το family..... ειδωμεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, snips είπε

Τι σχέση έχει αυτό το site με το thread?

Το είπα γιατί ο διαχειριστής για την αγορά είναι η cleverbridge. Αφού γράφουν τα παιδιά ότι δουλεύει κανονικά , οπότε πάμε. Παραγγειλα και εγώ , περιμένω κωδικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή προσφορά σκέφτομαι να το αγοράσω σαν Family pack αλλα θελω να σας ενημερώσω και για μια συζήτηση που ειχα στο chat της ελληνικής αντιπροσωπίας της Bitdefender με έναν Βασίλη! Το ελληνικο επίσημο κατάστημα εχει ακριβός την ιδια προσφορά για 1 χρονο και οχι για 2 χρονια οπως την εχει το site απο  Αγγλια. Ενω του στέλνω το link απο την προσφορά, κατευθείαν μου απαντα οτι ο κωδικός είναι fake οτι θα το βάλεις και μετα απο 3 μήνες θα μπλοκάρει, οτι δεν δουλεύει σε Ελλάδα και αλλα τέτοια (φυσικά μίλησα στο chat και μου ειπαν οι Άγγλοι οτι φυσικά και δουλεύει εφόσον η Ελλάδα είναι εντός EU). Tου το στέλνω και φυσικά σταματάει και μου λέει ΄''κανε οτι θες εγώ στα είπα!'' Του λεω εχουν αγοράσει και αλλά άτομα και καταρχάς εχει Paypal οπότε οτι και να γινει είσαι καλυμμένος. Και στο τέλος πετάει το θεικο! ''Πήγαινε υποστήριξε τους Άγγλους και παρτο απο αυτούς!''  Τα σχολια δικα σας! (βγήκα απο την συνομιλία γιατί δεν ήθελα να το συνεχισω και φυσικά του άφησα χάλια αξιολογιση)

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

image.png.6cd3c5b7cedf3a3fae53b30c32084395.png

 

το τσίμπησα κι εγώ για 2 χρόνια.. βέβαια με χάλασε λίγο ότι έχασα τις απεριόριστες συσκευές κι έπεσα στις 15 μόνο, αλλά κομμάτια να γίνει, έκανα ένα ξεκαθάρισμα και από εδώ και πέρα, θα προσέχω πού το δίνω... 

Spoiler

το bitdefender βρε πονηροί :P

πολλά ευχαριστώ σε @Billator και @lostregre

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια προσοχη απο το site της bitdefender μην το παρετε ,παρολο που παιρνει το κουπονι στο τελος σε χρεωνει ολοκληρη την τιμη 29,99 για 1 χρονο και 5 συσκευες ,παθων και μαθων,αντε να ξεμπλεξω με την μπιτντιφεντερ τωρα.Προσπαθησα να το παρω με τιμολογιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lephleg είπε

Παιζει κανα offer μονο για το Internet Security? Δε χρειαζομαι device optimizer που δινει το Total...

Υπάρχει στα 12€ νομίζω δυστυχώς δεν είμαι σπίτι για να το δω αυτή την στιγμή.

41 λεπτά πριν, Chemaira είπε

Το είπα γιατί ο διαχειριστής για την αγορά είναι η cleverbridge. Αφού γράφουν τα παιδιά ότι δουλεύει κανονικά , οπότε πάμε. Παραγγειλα και εγώ , περιμένω κωδικό.

Η εταιρεία είναι legit, και ο κωδικός έρχεται σε δευτερόλεπτα. Αν κάνεις chat κ με το Bitdefender.com σου λέει ότι είναι επίσημος πωλητής.

24 λεπτά πριν, Delijohn είπε

image.png.6cd3c5b7cedf3a3fae53b30c32084395.png

το τσίμπησα κι εγώ για 2 χρόνια.. βέβαια με χάλασε λίγο ότι έχασα τις απεριόριστες συσκευές κι έπεσα στις 15 μόνο, αλλά κομμάτια να γίνει, έκανα ένα ξεκαθάρισμα και από εδώ και πέρα, θα προσέχω πού το δίνω... 

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

το bitdefender βρε πονηροί :P

πολλά ευχαριστώ σε @Billator και @lostregre

Από ότι είδα αλλαξε η πολιτική χρήσης τους (τουλάχιστον για Ευρώπη) λόγω GTPR.

Τώρα unlimited ίσως μόνο από κανένα κατάστημα που έχει στοκ από παλιούς κωδικούς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, GaV είπε

Πολύ καλή προσφορά σκέφτομαι να το αγοράσω σαν Family pack αλλα θελω να σας ενημερώσω και για μια συζήτηση που ειχα στο chat της ελληνικής αντιπροσωπίας της Bitdefender με έναν Βασίλη! Το ελληνικο επίσημο κατάστημα εχει ακριβός την ιδια προσφορά για 1 χρονο και οχι για 2 χρονια οπως την εχει το site απο  Αγγλια. Ενω του στέλνω το link απο την προσφορά, κατευθείαν μου απαντα οτι ο κωδικός είναι fake οτι θα το βάλεις και μετα απο 3 μήνες θα μπλοκάρει, οτι δεν δουλεύει σε Ελλάδα και αλλα τέτοια (φυσικά μίλησα στο chat και μου ειπαν οι Άγγλοι οτι φυσικά και δουλεύει εφόσον η Ελλάδα είναι εντός EU). Tου το στέλνω και φυσικά σταματάει και μου λέει ΄''κανε οτι θες εγώ στα είπα!'' Του λεω εχουν αγοράσει και αλλά άτομα και καταρχάς εχει Paypal οπότε οτι και να γινει είσαι καλυμμένος. Και στο τέλος πετάει το θεικο! ''Πήγαινε υποστήριξε τους Άγγλους και παρτο απο αυτούς!''  Τα σχολια δικα σας! (βγήκα απο την συνομιλία γιατί δεν ήθελα να το συνεχισω και φυσικά του άφησα χάλια αξιολογιση)

Εντάξει κλάμα....

Σου κρατάει μούτρα ο Μπιλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GaV είπε

Πολύ καλή προσφορά σκέφτομαι να το αγοράσω σαν Family pack αλλα θελω να σας ενημερώσω και για μια συζήτηση που ειχα στο chat της ελληνικής αντιπροσωπίας της Bitdefender με έναν Βασίλη! Το ελληνικο επίσημο κατάστημα εχει ακριβός την ιδια προσφορά για 1 χρονο και οχι για 2 χρονια οπως την εχει το site απο  Αγγλια. Ενω του στέλνω το link απο την προσφορά, κατευθείαν μου απαντα οτι ο κωδικός είναι fake οτι θα το βάλεις και μετα απο 3 μήνες θα μπλοκάρει, οτι δεν δουλεύει σε Ελλάδα και αλλα τέτοια (φυσικά μίλησα στο chat και μου ειπαν οι Άγγλοι οτι φυσικά και δουλεύει εφόσον η Ελλάδα είναι εντός EU). Tου το στέλνω και φυσικά σταματάει και μου λέει ΄''κανε οτι θες εγώ στα είπα!'' Του λεω εχουν αγοράσει και αλλά άτομα και καταρχάς εχει Paypal οπότε οτι και να γινει είσαι καλυμμένος. Και στο τέλος πετάει το θεικο! ''Πήγαινε υποστήριξε τους Άγγλους και παρτο απο αυτούς!''  Τα σχολια δικα σας! (βγήκα απο την συνομιλία γιατί δεν ήθελα να το συνεχισω και φυσικά του άφησα χάλια αξιολογιση)

Είμαστε τριτοκοσμική χώρα, τέλος.Χτες είχα 10 λεπτά να μου πουν από το Γερμανό αν το iphone se έχει φορτιστή ή μόνο το lightning καλωδιο. Ανεπαιδευτοι που τους κάνουν σεμινάρια να μας λένε "δίκιο έχετε".

Δυο μέρες παραγγελία στα media λέει παραδόθηκε αλλά δεν έχει ερθει τίποτα.Περιμενω τρεις μέρες ακόμα με συνδέουν από τον έναν στον άλλον.

Ο καθένας έχει και μια ιστορία τέτοια να διηγηθεί.Μπραβο πάντως στον ts εγώ το χρησιμοποιώ 5 χρόνια τώρα και είμαι υπέρ ευχαριστημένος.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία. Μόλις έκανα κι εγώ επέκταση της συνδρομής. Αν αλλάξετε το νόμισμα σε αμερικάνικο δολλάριο δε γίνεται μετατροπή,  μένει το ίδιο ποσό και έρχεται ακόμα φθηνότερα!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...