Προς το περιεχόμενο

Bitdefender TOTAL SECURITY(5συσκευές 1 χρόνο) ~17.77ευρώ || FAMILY PACK(15συσκευές 2 χρόνια) ~ 29,99 ευρώ


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστω τον αρχηγο που ανεβασε για τη προσφορα.Αγορασα το family pack και το ενεργοποιησα(730 μερες).Eχω ομως 2 αποριες..Στο mail διαβαζω αυτο

(Note that you have 30-days from the date of placing your order before these links expire. If you added the Extended Download Insurance option to your order, you will have an additional two years to download your software and you can login to the software store from your web browser and will not need access to this email.).

Εχω ηδη ενεργοποιησει το πακετο σε μια συσκευη.Στις υπολοιπες συσκευες μου,εαν ενεργοποιηθει υστερα απο 6 μηνες,θα εχω καποιο προβλημα?

Ερωτηση ν.2.

Πως ακυρωνω το automatic renewal?

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 112
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 λεπτά πριν, nas91 είπε

Ευχαριστω τον αρχηγο που ανεβασε για τη προσφορα.Αγορασα το family pack και το ενεργοποιησα(730 μερες).Eχω ομως 2 αποριες..Στο mail διαβαζω αυτο

(Note that you have 30-days from the date of placing your order before these links expire. If you added the Extended Download Insurance option to your order, you will have an additional two years to download your software and you can login to the software store from your web browser and will not need access to this email.).

Εχω ηδη ενεργοποιησει το πακετο σε μια συσκευη.Στις υπολοιπες συσκευες μου,εαν ενεργοποιηθει υστερα απο 6 μηνες,θα εχω καποιο προβλημα?

Ερωτηση ν.2.

Πως ακυρωνω το automatic renewal?

Ευχαριστω.

1. Δεν λήγει τίποτα  από την στιγμή που την ξεκίνησες. Έχεις 2 χρόνια για να γεμίσεις τις 15 συσκευές :) Όποτε θες θα τις χρησιμοποιήσεις.

2. Πρέπει να μπεις από browser στο λογαριασμό σου της Bitdefender. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, nas91 είπε

Ευχαριστω τον αρχηγο που ανεβασε για τη προσφορα.Αγορασα το family pack και το ενεργοποιησα(730 μερες).Eχω ομως 2 αποριες..Στο mail διαβαζω αυτο

(Note that you have 30-days from the date of placing your order before these links expire. If you added the Extended Download Insurance option to your order, you will have an additional two years to download your software and you can login to the software store from your web browser and will not need access to this email.).

Εχω ηδη ενεργοποιησει το πακετο σε μια συσκευη.Στις υπολοιπες συσκευες μου,εαν ενεργοποιηθει υστερα απο 6 μηνες,θα εχω καποιο προβλημα?

Ερωτηση ν.2.

Πως ακυρωνω το automatic renewal?

Ευχαριστω.

Πας στο central bitdefender στον λογαριασμό σου και ...Οι συνδρομές μου,Οι πληρωμές μου,Προβολή λεπτομερειών. Εκεί θα βρεις το automatic renewal.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, achilles_g_ είπε

Τελικά επειδή έχω μπερδευτεί..Εμείς με το total  και απεριόριστες συσκευές μπορούμε να βάλουμε από τώρα το κλειδί ή όταν λήξει?

Ακομα δεν εχω βγαλει ακρη με το support,εστειλα αποδειξεις,mail klp και περιμενω.Απο το ελληνικο support παλι μου ειπαν πως αλλο το τοταλ για 5 και αλλο το οικογενειακο για 15 και γιαυτο δε γινεται συγχωνευση.Θα σε συμβουλευα να περιμενεις λιγο για να μη βρεθεις να τρεχεις και συ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑΝ ΜΕ PAYPAL

Αν το αγοράσατε με paypal έχει ενεργοποιηθεί η αυτόματη πληρωμή κάθε χρόνο, οπότε πρέπει να την απενεργοποιήσετε γιατί στις ανανεώσεις θα παίρνει τα χρήματα αυτόματα .

Για απενεργοποίηση πάτε στο paypal πατάτε το γρανάζι---> πληρωμές--->αυτόματες πληρωμές προβολή---> (ενεργές πληρωμές) avangate inc --> και πατάτε cancel.

1 ώρα πριν, teller είπε

Παίδες, έχω μια ερώτηση.

Όταν υπάρχει υπόλοιπο σε ημέρες και κάνετε renew, αυτές να υποθέσω ότι χάνονται;

Όχι αν είναι το ίδιο προιόν

 

Επεξ/σία από greekn1c
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα το Total. Είμαι κάτοχος του Total πολλά χρόνια. Απο το central πάτησα renew κι έβαλα τον κωδικό. Με ρώτησε αν θέλω επέκταση και τώρα έχω μέχρι τον Απρίλιο του 22. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, panmpa είπε

Απο το central πάτησα renew κι έβαλα τον κωδικό. Με ρώτησε αν θέλω επέκταση και τώρα έχω μέχρι τον Απρίλιο του 22. 

Δε θα έπρεπε να σε έχει πάει Νοέμβριο του 22; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα έχω το Total Security, το οποίο λήγει σε λίγες μέρες.

Είμαι σε δίλημμα ανάμεσα σε αυτό της προσφοράς και αυτό της Norton

https://store.pcpro.co.uk/p36223-norton_360_premium_2020_10-device_2-yr

Έχεις δοκιμάσει κάποιος πρόσφατα προϊόντα της Norton;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, generalb31 είπε

Ακομα δεν εχω βγαλει ακρη με το support,εστειλα αποδειξεις,mail klp και περιμενω.Απο το ελληνικο support παλι μου ειπαν πως αλλο το τοταλ για 5 και αλλο το οικογενειακο για 15 και γιαυτο δε γινεται συγχωνευση.Θα σε συμβουλευα να περιμενεις λιγο για να μη βρεθεις να τρεχεις και συ...

Τελικα ολα καλα,θα συγχωνευτουν κανονικα οι συνδρομες .Να ειναι καλα το ξενο support γιατι στο ελληνικο μαλλον βαριοντουσαν να ασχοληθουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω την free έκδοση και μου ήρθε mail για προσφορά total 5 devices στα 19.99 αλλά στη σελίδα δεν βλέπω να υπάρχει. Ξέρει κανείς γιατί;;
Το link από το mail όντως έχει τιμή στα 19.99

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, physics είπε

Εγώ έχω την free έκδοση και μου ήρθε mail για προσφορά total 5 devices στα 19.99 αλλά στη σελίδα δεν βλέπω να υπάρχει. Ξέρει κανείς γιατί;;
Το link από το mail όντως έχει τιμή στα 19.99

Είναι προσωπική προσφορά για εσένα. Το link που πατας έχει ενσωματωμένο κωδικό έκπτωσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, generalb31 είπε

Τελικα ολα καλα,θα συγχωνευτουν κανονικα οι συνδρομες .Να ειναι καλα το ξενο support γιατι στο ελληνικο μαλλον βαριοντουσαν να ασχοληθουν.

Πώς τα κατάφερες στο chat στο κεντρικό μου απαντήσαν ότι και σε εσένα στο ελληνικό (είχα μέχρι τον Απρίλιο και  ενεργοποιήθηκε το total από 27 Noe);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...