Προς το περιεχόμενο

GSA Sport Black Friday Offer -50% σε όλα


tikei

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μίλησα εχθές μαζί τους, μου είπαν ότι λόγω μεγάλου όγκου και πρόβλημα στο πρόγραμμα της ACS αργησαν της παραγγελίες. Πριν λίγο που ήρθε αυτοματοποιημένο email ότι είναι completed η παραγγελία και παραδόθηκε στην ACS. Την έκανα την παραγγελία 30/11.

Επεξ/σία από kabalaris83
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου είχαν πει ότι θα μου στείλουν tracking number τη Δευτέρα αλλά τελικά σήμερα ήρθε το courier. Γενικά αν έχετε παρακολουθήσει το θέμα με τα κούριερ υπάρχει τεράστιο πρόβλημα. Δικό μας δεν θα έπρεπε να είναι και θα έπρεπε να αναλάβουν τις ευθύνες τους. Αλλά μιας και είμαστε στην Ελλάδα θα την πληρώσουμε εμείς με καθυστερήσεις σε παραγγελίες και τα καταστήματα με επιστροφές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες παρέλαβα σήμερα με ΑCS επαρχία μια φόρμα που είχα παραγγείλει 186 110 κιλά το 2xl μου κανει μια χαρα χωρις σακούλιασμα πήρα αυτή με στενά μπαντζάκια Jogging το feeling δεν είναι φόρμας βαμβακερής είναι ποιο 'γυαλιστερή' αλλα ευχαριστημένος τωρα θα δούμε στο τρέξιμο αν σε κάνει να ιδρώνεις περισσότερο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, diplo είπε

Επειδή είσαι κοντά στα κυβικά μου, σε Adidas φόρμες τι νούμερο φοράς;

Γιατί το 2XL μου φαίνεται πολύ μεγάλο.

adidas δεν εχω champion 2xl

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελάει ο κόσμος πήγα στην ACS Πειραιά στα κεντρικά που είναι στη δευτέρας Μεραρχίας όποιος ξέρει.. η απάντησή τους... Ναι κοιτάχτε έγινε ένα λάθος και οι φόρμες βρίσκονται στην ACS της Καλλιθέας. Μπερδέψαμε  τον Πειραιά με την Καλλιθέα . Και το καλύτερο.. θα χρειαστούμε 7 με 10 μέρες να τα φέρουν από την Καλλιθέα και θα σας τα παραδώσουμε.χαχαχα. παρόλα αυτά δεν την ακυρώσω την παραγγελία γιατί ήταν καλές τιμές. Έτσι για το σπασιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...