Προς το περιεχόμενο

GSA Sport Black Friday Offer -50% σε όλα


tikei

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 75
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

49 λεπτά πριν, Dinos_12345 είπε

Εγώ μόλις παρέλαβα, είχα πάρει εσώρουχα σε XL (το θυμάμαι και το λέει στην επιβεβαίωση κιόλας) και μου ήρθαν XXL όλα... Wtf 

Πες μου οτι ειναι μαυρα..... Γιατι εγω που ειχα αγορασει μαυρα XXL εφαγα ακυρο 🤣 και μου στελνουν τα 3colore. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Jorvik είπε

Πες μου οτι ειναι μαυρα..... Γιατι εγω που ειχα αγορασει μαυρα XXL εφαγα ακυρο 🤣 και μου στελνουν τα 3colore. 

Μαύρα είναι. Δεν έχω θέμα να τα κρατήσω όμως από τον Μάιο έχω χάσει 13 κιλά και συνεχίζω να κατεβαίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2πλη ντροπη σου. Και επειδη χανεις κιλα και επειδη μου πηρες τα μαυρα XXL. 😋 Μπραβο για το κουραγιο σου μες στην καραντινα να κανεις και διατροφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τις χειρότερες εξυπηρετήσεις που έχω συναντήσει σε eshop. Δεν απαντάνε στα email, τους ζήτησα κωδικό αποστολής από 2 παραγγελίες για το αν στάλθηκαν και η απάντηση ήταν έχουν σταλεί με ACS, ούτε κωδικούς αποστολής ούτε τίποτα. Από τότε ούτε φωνή ούτε ακρόαση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Phoenix7 είπε

Από τις χειρότερες εξυπηρετήσεις που έχω συναντήσει σε eshop. Δεν απαντάνε στα email, τους ζήτησα κωδικό αποστολής από 2 παραγγελίες για το αν στάλθηκαν και η απάντηση ήταν έχουν σταλεί με ACS, ούτε κωδικούς αποστολής ούτε τίποτα. Από τότε ούτε φωνή ούτε ακρόαση 

Εγώ παντως τους κάλεσα και ηταν πολύ εξηπηρετικοί.. και εγώ είχα 2 παραγγελίες.. μου είπαν πότε έφυγαν από αυτούς αφού μου έδωσαν τα trackings της ACS

τους κάλεσα εχθές και παρέλαβα εχθές το μεσημέρι τυχαία, αφού ήταν ήδη με το courier τα πακέτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Στις 27/11/2020 στις 1:29 ΜΜ, vargas είπε

Υποτίθεται ότι υπάρχει από το 1974 . Την ήξερε κανείς ;; Από το 2018 κ μετα έχει κάνει το μπαμ

Και για 44 χρονια καθοταν κατω απο εναν βραχο για να βγουν μπροστα με τον Γιαννη...

 

Εχουν καλα πραγματα. Μου ειχε δωθει φουτερ και μπορω να πω οτι ηταν σχετικα ζεστο αλλα μετα απο κανενα χρονο (οπως και Lonsdale που ειχα) ειχε ξεφτυσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
7 ώρες πριν, Nick44tnt είπε

Έχουν ξανα-ανοίξει οι εκπτώσεις αν και από ότι είδα δεν υπάρχουν πολλά νούμερα. Εγώ πάντως πρόλαβα :)

50% σε ολα οπως λεει ο τιτλος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλη Νοέμβρη παρήγγειλα 3-4 πραγματάκια και έστειλαν λίγες μέρες μετά email ότι ένα από αυτά δεν ήταν διαθέσιμο. Λέω ΟΚ, έτυχε, ζήτησα να στείλουν τα υπόλοιπα και πήρα refund αυτό που δεν είχαν.

Τώρα έκανα πάλι παραγγελία 3 πράγματα και πάλι το ίδιο, ένα από αυτά δεν είναι πλέον διαθέσιμο (ευτυχως τωρα απάντησαν την ίδια μέρα). Εντάξει 2 στις 2 το ίδιο έτυχε; βάζουν κράχτες; τι γίνεται; Παρεπιπτόντως και τις 2 φορες αυτό που δεν ήταν διαθέσιμο ήταν αυτό με την καλύτερη τιμή.

Ζήτησα να ακυρωθεί συνολικά η παραγγελία και δε ξαναψωνίζω από εκεί.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...