Προς το περιεχόμενο

Δεν μου διαβάζουν τα Windows10 τους HDD


Element™

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας έχω ένα πρόβλημα με τα Win10 δεν μου εμφανίζει του δίσκους (HDD) στον Υπολογιστή... δεν τα ξέρω πολύ καλά τα Win10 και γ'αυτο θα ήθελα αν μπορείτε να με βοηθήσετε να τους εμφανίσω.

Θα σας έχω κάτι φωτογραφίες.Οι δίσκοι είναι 3 ο ένας είναι στα 320GB (HDD) είναι παρτίσιον στα δύο, έχει φωτογραφίες μου και προγράμματα ,ο άλλος είναι στο 1ΤΒ (HDD) και ο τρίτος είναι ο κυριότερος στα 300GB (HDD) που έχει μέσα MP3 κοντά γεμάτος.Στην φωτογραφία που είναι στην Διαχείριση Συσκευών από ότι βλέπετε του δείχνει... Θα ήθελα να με βοηθήσετε....

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

1.jpg

2.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πως τους έχεις συνδεδεμένους πάνω στο σύστημα ?

Με usb ? "μεσολαβεί" usb hub ?  έχεις φορτώσει το σύστημα με πολλές περιφεριακές συσκευές usb ?

Δοκίμασε έναν έναν δίσκο, μόνο ένα καλώδιο usb από το δίσκο στο pc και τίποτα άλλο (+ τροφοδοσία αν έχει).  

Επεξ/σία από htaccess
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι τους έχω τους δίσκους,αλλά να σας πω την αλήθεια στην αρχή το 320GB το διάβαζε δλδ τον έδειχνε στον Υπολογιστή μετά όταν πήρα τον 1ΤΒ να τον κάνω παρισιον στα δύο και να βάλω τα mp3 και τις φωτογραφίες μου γιατι ο 300αρις που έχει τα mp3 είναι παλιός από το 2006 και είπα να τα πάρω από αυτόν τον δίσκο... Και τώρα δεν μου δείχνει κανέναν δίσκο....

1.jpg

5.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

6.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Element™ είπε

Έτσι τους έχω τους δίσκους,αλλά να σας πω την αλήθεια στην αρχή το 320GB το διάβαζε δλδ τον έδειχνε στον Υπολογιστή μετά όταν πήρα τον 1ΤΒ να τον κάνω παρισιον στα δύο και να βάλω τα mp3 και τις φωτογραφίες μου γιατι ο 300αρις που έχει τα mp3 είναι παλιός από το 2006 και είπα να τα πάρω από αυτόν τον δίσκο... Και τώρα δεν μου δείχνει κανέναν δίσκο....

 

Διαχείριση δίσκων, γράμμα δίσκου. Δώσε τους γράμματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όχι δεν έχω NVMe

12 λεπτά πριν, snbblp είπε

Μήπως έχεις πάνω και κάποιον NVME;

Όχι δεν έχω NVMe

Επεξ/σία από Element™
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...