Προς το περιεχόμενο

Intel CPU Core i5 10600K @229.90€ plaisio.gr


newsilk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι φετινές προσφορές είναι της τάξης "μιας και δεν υπάρχει στοκ πουθενά, ας πουλήσουμε σε retail prices".

Ο 3100 στα 99 ευρώ (+10 από νορμάλ τιμή) εξαντλήθηκε άμεσα.

Έλεος!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, CaMp3on είπε

Καλύτερος από ryzen  3600?

Άσε που το παραπάνω δεν είναι προσφορά άσε που .... ΟΧΙ ! Είναι αρκετά καλύτερος ο 3600

42 λεπτά πριν, Vasilis 07 είπε

Αν είναι να βλέπουμε σήμερα προσφορές του 10αρικου καλύτερα να το κλείσουμε το PC

Είπα και εγώ να κάνω νέο build σήμερα. Αλλά το σκέφτομαι. Μόνο η ASUS 3700 στο πλαίσιο , η οποία δεν αξίζει αλλά στην καιρό που δεν υπάρχουν κάρτες γραφικών ....

 

Επεξ/σία από manolis940
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, manolis940 είπε

Άσε που το παραπάνω δεν είναι προσφορά άσε που .... ΟΧΙ ! Είναι αρκετά καλύτερος ο 3600

Είπα και εγώ να κάνω νέο build σήμερα. Αλλά το σκέφτομαι. Μόνο η ASUS 3700 στο πλαίσιο , η οποία δεν αξίζει αλλά στην καιρό που δεν υπάρχουν κάρτες γραφικών ....

Ω ναι.. Τσιμπήσανε CPU/GPU/PSU και RAM όλα προς τα επάνω.. Μου βγαίνει καμία 50-100eu πιο ακριβό να το κάνω σήμερα από ότι πριν από 2 εβδομάδες..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, CaMp3on είπε

Καλύτερος από ryzen  3600?

Σε gaming 1080p-1440p ειδικά με untuned 3600-3600x-3600xt σαφέστατα καλύτερος. Αν θες κάτι ακόμα καλύτερο 5600x όταν πάει εκεί που πρέπει στα 280-300. Ίσως του χρόνου στη bf :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...