Προς το περιεχόμενο

[eBay] 20% off μόνο για σήμερα απο το app (ισχύει μέχρι 13:00, 28 Νοε.)


Kostasallinone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

24 λεπτά πριν, ZaxasK είπε

Εμένα το πήρε κανονικά σε ένα κινητό από Αγγλία

Καλησπερα, κι εγω για κινητο προσπαθω απο αγγλια αλλα δεν το δεχεται, απο ποιον πωλητη σου το εκανε δεκτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, caotonic είπε

Καλησπερα, κι εγω για κινητο προσπαθω απο αγγλια αλλα δεν το δεχεται, απο ποιον πωλητη σου το εκανε δεκτο?

mm-telecom-uk

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Chrisfm94 είπε

Μαγικη τιμη, δυστυχως εξανλτηθηκε το 64αρι, αλλιως θα το σκεφτομουν σοβαρα κι εγω.

Όντως πολύ καλή τιμή για το συγκεκριμένο, θεωρώ ότι είναι πραγματικά προσφορά blackfriday και όχι  δήθεν προσφορά, πρέπει να έγινε ψιλο χαμός,για να δούμε...θα παραλάβουμε?😀

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασα και απο τον παραπανω πωλητη , παλι δεν πιανει.

καποιο σκαλωμα τρωει με καποια accounts, σιγουρα κατι χαζο θα ειναι αλλα μεχρι να το βρεις πεταξε η προσφορα

2 ώρες πριν, ZaxasK είπε

Δεν έχει μόνο από Κίνα πωλητές,εγώ πήρα κάτι από Αγγλία

Να σε ρωτησω κατι? Εχεις κανει το ID verification και Address verification του Paypal?

Ακουστε ορο στο κουπονι :

To redeem the coupon with PayPal payment method user might be needed to complete the KYC verification for PayPal website: www.paypal.com/policy/hub/kyc

Το οποιο το εκανα ΜΗΠΩΣ και φταιει αυτο, και μου λεει θα με κανουν approve σε 2-4 μερες. ΟΚ!....αντε γεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tazio είπε

που ακριβώς γίνεται η εισαγωγή του κουπονιού; στο καλάθι δεν εμφανίζεται, πρέπει να κάνω chekout;

ναι στο check out ειναι κατω κατω

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Kostasallinone είπε

Μήπως έχεις βάλει στο καλάθι προϊόντα με διαφορετικό νόμισμα το κάθε ένα?

Άρα σε αυτή την περίπτωση το περνάμε για το κάθε νόμισμα ή το παίρνει μόνο για το 1ο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ZaxasK είπε

168 λίρες με revolut 188 ευρώ

Το Τσιμπισα και εγώ με PayPal βέβαια δεν έχω λογαριασμό revolut και μου βγήκε στα 197 ευρώ. Ωραία επιλογή ευχαριστώ για την ιδέα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Thrylos7 είπε

δοκιμασα και απο τον παραπανω πωλητη , παλι δεν πιανει.

καποιο σκαλωμα τρωει με καποια accounts, σιγουρα κατι χαζο θα ειναι αλλα μεχρι να το βρεις πεταξε η προσφορα

Να σε ρωτησω κατι? Εχεις κανει το ID verification και Address verification του Paypal?

Ακουστε ορο στο κουπονι :

To redeem the coupon with PayPal payment method user might be needed to complete the KYC verification for PayPal website: www.paypal.com/policy/hub/kyc

Το οποιο το εκανα ΜΗΠΩΣ και φταιει αυτο, και μου λεει θα με κανουν approve σε 2-4 μερες. ΟΚ!....αντε γεια

Δεν έχω κάνει τίποτα τέτοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Ηλίας_1988 είπε

Το Τσιμπισα και εγώ με PayPal βέβαια δεν έχω λογαριασμό revolut και μου βγήκε στα 197 ευρώ. Ωραία επιλογή ευχαριστώ για την ιδέα. 

Αυτή η revolut με έχει γλυτώσει πολλές φορές αυτά τα παραπάνω των ισοτιμιών,αλλά και στα 197 είναι πολύ καλή επιλογή

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...