Προς το περιεχόμενο

Echo Dot 4η γενιά ~49€ και κάποιες από τις καλύτερες προσφορές του Black Friday (Amazon Devices)


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Donmitsos10 είπε

Εστω οτι απο αμερικη (apple.com) το iphone 12 στοιχιζει 693 ευρω. με αυτη την υπηρεσια δηλαδη συμφερει να το παρεις απο εκει και να σου ερθει εδω?

όχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μόλις τώρα, koystado είπε

όχι

το καταλαβαινεις οτι ειχα μια ερωτηση και με αυτη την απλη απαντηση μου δημιουργηθηκε κι αλλη ετσι? :P θελεις να μου εξηγησεις το γιατι? μαλλον κατι χανω με το τελωνειο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι έτοιμος να πάρω ενα echo show 5 από το γερμανικό αμαζον και να το στειλω στο mailboxde. Πόσο θα μου στοιχίσει πανω κατω; δεν το βιαζομαι κιόλας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Donmitsos10 είπε

το καταλαβαινεις οτι ειχα μια ερωτηση και με αυτη την απλη απαντηση μου δημιουργηθηκε κι αλλη ετσι? :P θελεις να μου εξηγησεις το γιατι? μαλλον κατι χανω με το τελωνειο...

ακριβώς θα πληρώσεις πολλά στο τελωνείο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, smyrali είπε

είμαι έτοιμος να πάρω ενα echo show 5 από το γερμανικό αμαζον και να το στειλω στο mailboxde. Πόσο θα μου στοιχίσει πανω κατω; δεν το βιαζομαι κιόλας....

Κι εγώ μια από τα ίδια! Υπάρχει εκτίμηση κόστους mailboxde;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, smyrali είπε

είμαι έτοιμος να πάρω ενα echo show 5 από το γερμανικό αμαζον και να το στειλω στο mailboxde. Πόσο θα μου στοιχίσει πανω κατω; δεν το βιαζομαι κιόλας....

Γύρω στο εικοσάρικο είναι ταρίφα. Στα στέλνουν με courier και είναι και το δικό τους κέρδος. Σε όλες τις αγορές μου, ~18€ DHL, ~22€ UPS.

Μόλις τώρα, gidi είπε

Κι εγώ μια από τα ίδια! Υπάρχει εκτίμηση κόστους mailboxde;

Τόσο να περιμένεις κι εσύ. 18€-22€ θα παίξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα αν ειναι να δωσω 20 ευρω για μεταφορικά ενώ κάνει 45 αυτό που θελω να παρω δεν έχει νόημα...σε 2 μήνες θα κανει τόσο χωρις black friday και θα στέλνει και Ελλάδα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, smyrali είπε

καλα αν ειναι να δωσω 20 ευρω για μεταφορικά ενώ κάνει 45 αυτό που θελω να παρω δεν έχει νόημα...σε 2 μήνες θα κανει τόσο χωρις black friday και θα στέλνει και Ελλάδα...

Η Amazon; Μακάρι να δικαιωθείς αλλά βασικά μας έχει παραπεταμένους. Ενα μοντέλο echo dot της προηγούμενης γενιάς και ένα μοντέλο kindle στέλνει και Prime Video χωρίς ελληνικούς υποτίτλους αν όχι πουθενά, σχεδόν πουθενά. Ελληνική γλώσσα στην Alexa εννοείται όχι.

Αυτό είμαστε για την Amazon.

edit: και αναφέρθηκαν και πιο φτηνές υπηρεσίες από την mailboxde προηγουμένως. Μπορείς να δοκιμάσεις αυτές.

Επεξ/σία από imvrios
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, imvrios είπε

βασικά μας έχει παραπεταμένους. Ενα μοντέλο echo dot της προηγούμενης γενιάς και ένα μοντέλο kindle στέλνει και Prime Video χωρίς ελληνικούς υποτίτλους αν όχι πουθενά, σχεδόν πουθενά. Ελληνική γλώσσα στην Alexa εννοείται όχι.

Αυτό είμαστε για την Amazon.

Σνιφ κλάψ λυγμ 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, k33theod είπε

Παραγγελνεις στην Ελληνική διεύθυνση και πληρώνεις 10€ μεταφορικά και τέλος. Το πρόβλημα είναι με τις επιστροφές

Δε στέλνει σε ελληνική διεύθυνση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, k33theod είπε

Παραγγελνεις στην Ελληνική διεύθυνση και πληρώνεις 10€ μεταφορικά και τέλος. Το πρόβλημα είναι με τις επιστροφές

Μιλάμε για προϊοντα που δεν ερχονται Ελλάδα βλ. Amazon dot.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, acidsonicer είπε

Μιλάμε για προϊοντα που δεν ερχονται Ελλάδα βλ. Amazon dot.

ναι το είδα. Εγώ παρήγγειλα για δώρο την μεγάλη μπάλα η οποία έχει πολύ καλύτερο ήχο από τη μικρή έχει ενσωματωμένο ,hub και κοστίζει φυσικά περισσότερα. Είναι στα 68€ με μια philips hue δώρο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...