Προς το περιεχόμενο

Huawei Nova 5t 220 €, αμαζον.ντε [ΤΕΛΟΣ]


iaiwannis2005

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τσίμπησα ένα Xiaomi Mi 9 από το γαλλικό Amazon Warehouse.

Σε Like New κατάσταση στα 178€ παραδομένο.

Είναι καλύτερο από όλα αυτά που αναφέρθηκαν εδώ ή μαλακία έκανα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, AGGANIS13 είπε

Εδω το βαζει οριακα καλυτερο το Xiaomi

https://www.kimovil.com/el/sygkrish/huawei-nova-5t,xiaomi-redmi-note-9-pro-128gb-global

Καλυτερη καμερα το Huawei αλλα αρκετα καλυτερη μπαταρια το Xiaomi

Αυτός είναι ένας λογιστικός υπολογισμός. Και το κάθε κομμάτι εχει διαφορετική βαρύτητα στον καθένα. Πχ σε εμένα έχει κυρίαρχη θέση η ισχύς του επεξεργαστή γιατί μου δίνει περισσότερα χρόνια απροβληματιστης λειτουργίας.

Ή βαθμολογία σχεδιασμού και οθόνης δεν είναι υποκειμενική για τον σχεδιασμό?

Στην βαθμολογία κάμερας η διαφορά είναι μεγάλη.

Ανάποδα είναι η βαθμολογία για την μπαταρία.

Λογικό και στα δύο αλλά είναι κάτι που αναφέρθηκε ξεκάθαρα και εδώ.

Να μείνω στις απόψεις χρηστών όπου ειναι και αποτέλεσμα της τελικης καθημερινής εντύπωσης?

Nova 5T: 9.1

Note 9 Pro: 8.6

Κανένα από τα δύο δεν είναι φυσικά κακή επιλογή. Απλά το Nova 5t είναι ένα κλικ καλύτερο και σε επεξεργαστή και σε ποιότητα κατασκευής και σε κάμερα και σε λειτουργικό μένοντας μόνο πίσω σε μπαταρία. Με fast charge δεν ενδιαφέρει και πολύ αλλά ούτως ή άλλως βγάζει μια ημέρα πολύ άνετα. Κινητό με 2 ημέρες full χρήση δεν ξέρω. Οπότε και παλι όλα θα τα φορτίσετε το βράδυ. Εάν πάλι είστε από αυτούς που κάνουν ελάχιστη χρήση και το Nova 5t θα βγάλει την 2η ημέρα.

Γνώμη μου παντα

4 λεπτά πριν, kkatzos είπε

Τσίμπησα ένα Xiaomi Mi 9 από το γαλλικό Amazon Warehouse.

Σε Like New κατάσταση στα 178€ παραδομένο.

Είναι καλύτερο από όλα αυτά που αναφέρθηκαν εδώ ή μαλακία έκανα;

Εννοειται ότι είναι εξαιρετική συσκευή. Πρώην ναυαρχίδα ήταν. Μην σε ανησυχεί. Το μόνο θέμα της ήταν η σχετικά μικρή μπαταρία. Θέλει και προσοχή γιατί νομίζω φθείρονταν και σχετικά εύκολα. Αλλά μπαταρίες αλλάζεις οπότε θέλεις. Για εμένα καλά έκανες.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το τσιμπησα κι εγω για τη κοπελα μου που ειναι με το xiaomi 4 η ταλαιπωρη εδω και ποσα χρονια. Λογικα θα δει μια διαφορα 😛 

Στο κουτι του μεσα τι περιλαμβανει? Εχει μεσα ανταπτορα απο usb σε 3.5 jack για ακουστικα?  Πηρα απαντηση στο αμαζον, εχει κανονικα και ανταπτορα. 

Ευχαριστω τον TS και φυσικα ολους οσους βοηθησαν να ξεκαθαρισουμε λιγο το τοπιο με το ποιο κινητο να αγορασουμε, πονοκεφαλος. 

Επεξ/σία από zer_raiden
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Nova 5t ειναι λιγο ιδιαιτερη περιπτωση οι ελλειψεις του γνωστες κ για πολλους επουσιωδεις αλλα τα πλεονεκτηματα του τρανταχτα καλα για την τιμη του που συνολικα το κανουν ενα ουσιαστικο ,γρηγορο κ απροβληματιστο τηλεφωνο που χαιρεσαι να το δουλευεις κ σε κερδιζει στην καθημερινοτητα

 

Το αναλυτικο review μου στο skroutz 

 

ΑΡΝΗΤΙΚΑ

- Η ενταση του ηχειου ειναι απλα επαρκης, οχι οτι θα εχεις προβλημα αλλα συχνα θα χρειαστει να το μαξαρεις ,εξω νομιζω οριακα σε θορυβωδη περιβαλλοντα
edit
επανερχομαι στο θεμα της εντασης γιατι παρατηρησα οτι σε πολλες εφαρμογες η ενταση ειναι πολυ δυνατη ενω στο music app που χρησιμοποιω η στο youtube πχ οχι οποτε ισως δεν εχει θεμα το ηχειο ,επισης νομιζω οτι η ενταση δεν αυξανεται αναλογικα αλλα γεωμετρικα ,ισως ειναι εξυπναδα της Huawei ,μην παρετε λοιπον τα οσα γραφω για την ενταση της μετρητοις

- Η ποιοτητα του μονου ηχειου καλη αλλα οχι κατι φοβερο

- Πολυ bloatware (πολλα apps απεγκαθιστανται ,αρκετα αλλα ομως θελουν adb shell)
https://www.xda-developers.com/uninstall-carrier-oem-bloatware-without-root-access/
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1nJgBPOqg2vdTKGGsoHW3faU_Cr8oyGq4/edit#gid=1000128573

- H συσκευασια δεν περιεχει θηκη εστω απλα εισαγωγικη μεχρι να παρεις καποια

- Δεν εχει gorilla glass αν και πρεπει να εχει καποιου ειδους ειδικο προστατευτικο γυαλι εμπρος πισω γιατι δεν χαραζει παρολο που το ειχα αρκετες φορες μαζι με κλειδια

- Δεν θα μπορεσεις να βρεις ευκολα gcam και αν βρεις πιθανοτατα δεν θα δουλευει τελεια αν και το δικο του app ειναι πολυ καλο

- Δεν θα μπορεσεις να βαλεις custom rom ,η huawei δεν επιτρεπει το ξεκλειδωμα του bootloader οποτε η μονη σου επιλογη ειναι τα official andoid

- το led ειδοποιησεων ειναι λιγο δυσδιακριτο αν εχεις το τηλεφωνο ξαπλωτο (ειναι μεσα στο χωνευτο ακουστικο κλησεων) ,εχει ομως κανονικα χρωματα ,δεν ειναι μονο λευκο οπως διαβασα αλλου και ειναι εμφανες αν κοιτας το τηλεφωνο φατσα

- Πληροφοριακα: δεν εχει θυρα ακουστικων (δινουν μαζι ανταπτορα usb type-c), δεν παιρνει micro sd (τα 128gb rom νομιζω ειναι υπεραρκετα ) ,δεν εχει ir blaster (πολλοι τον μπερδευουν με τον αισθητηρα εγγυτητας που εχουν ολα τα smartphones για να σβηνουν την οθονη οταν μιλας, επισης με την ευκαιρια να ξεκαθαρισω οτι ο αισθητηρας δεν εχει κανενα προβλημα λογω της τοποθετησης του οπως διαβασα καπου ,θελει απλα προσοχη να μην τον καλυπτει η θηκη που ισως αγορασετε), δεν εχει ασυρματη φορτιση ,δεν εχει αδιαβροχοποιηση

ΘΕΤΙΚΑ

- ΕΧΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ GOOGLE SERVICES KAI PLAY STORE, εχει πιστοποιηθει απο την google πριν το περιβοητο ban της Huawei οποτε ολα μια χαρα ,εχει επισης και το εναλλακτικο Αpps Gallery (Play store της Huawei το οποιο ειναι πολυ πληρες απο οτι βλεπω)

- Πανεμορφο ,λιτο ,καλογουστο και ειδικα στα μπλε και μωβ χρωματα που κανει και καποια παιχνιδισματα με το φως χαιρεσαι να το βλεπεις

- Ποιοτικοτατη κατασκευη που την αντιλαμβανεσαι με το που το πιασεις στα χερια σου (γυαλι εμπρος πισω με αλουμινενια κασα)

- Πολυ γρηγορο και σε συνδιασμο με τα 6gb ram δεν θα κολλησει πουθενα και θα τρεξει οποιο app και να του ζητησεις ταχυτατα ,στα παιχνιδια δε κανενα προβλημα ,στο asphalt 9 legends που παιζω σε high settings το ενιωσα λιγο να ζεσταθηκε αλλα οχι ανησυχητικα ,εκανα και ταυτοχρονα προβολη σε τηλεοραση βεβαια

- Πολυ καλες καμερες και software (θα ηθελα zoom αντι για macro)

- Πολυ βολικος και ταχυτατος αισθητηρας δακτυλικων αποτυπωματων στο πλαι πανω στο πληκτρο power ,πραγματικα ολα τα λεφτα ,πιανει για πλακα και ακαριαια ενω βολευει και απιστευτα

- Πολυ βολικο στο πιασιμο και στο χερι

- Σταθερο και πλουσιο λειτουργικο χωρις bug και lags με πολλες και χρησιμες λειτουργιες μαζι με καποια ai χαρακτηριστικα ,εχει παρει android 10 emui 10 και ακουγεται οτι θα παρει και το 11

- Ανελπιστα καλη ips lcd οθονη με ελαχιστα περιθωρια, καλη φωτεινοτητα και ζωηρα χρωματα σε βαθμο που να μην το μετανιωνεις που δεν αγορασες καποιο με amoled, punch hole μπροστινη καμερα επανω αριστερα στην γωνια που δεν ενοχλει οταν βλεπεις βιντεο η παιζεις ,γενικοτερα πολυ καλη υλοποιηση ,πρακτικη και ομορφη

- Μπαταρια 3750 mAh ,ακομα και με βαρια χρηση βγαζει την ημερα ανετα ,με πιο ηπια χρηση 2 ημερες

- Πολυ καλη υποστηριξη απο την ελληνικη αντιπροσωπεια αν το κινητο ειναι για την ευρωπαικη αγορα (αναγραφεται στο κουτι του)

- Ταχυφορτιστης 22,5w στο κουτι (μαζι με καλωδιο usb type-c, πινακι για την sim, ανταπτορα usb type-c σε 3,5 κλασσικο καρφακι ακουστικων ,ενσυρματα ακουστικα usb type-c καλης ποιοτητας της Huawei με πληκτρα αυξομειωσης της εντασης και pause play η ελεγχου της συνομιλιας, επισης εχει προτοποθετημενη ζελατινα προστασιας για την οθονη)

- Πολυ δυνατα radio οποτε πολυ καλη ποιοτητα κλησεων και ληψη τοσο σε wifi οσο και δεδομενα και bluetooth

- Wifi calling (παιζει κανονικα σε cosmote)

- Εχει NFC για ανεπαφες πληρωμες

Συμπερασματικα θα ελεγα οτι ειναι εξαιρετικο vfm και μια συσκευη απροβληματιστη ,ποιοτικη με πολυ καλη επισημη υποστηριξη, στα λεφτα που ζηταει τωρα (γυρω στα 250€) και αρκετα παραπανω δεν υπαρχει καλυτερο κινητο συνολικα, το παιρνεις το χαιρεσαι και ξενοιαζεις χρονια με το θεμα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Neural_handshake είπε

To Nova 5t ειναι λιγο ιδιαιτερη περιπτωση οι ελλειψεις του γνωστες κ για πολλους επουσιωδεις αλλα τα πλεονεκτηματα του τρανταχτα καλα για την τιμη του που συνολικα το κανουν ενα ουσιαστικο ,γρηγορο κ απροβληματιστο τηλεφωνο που χαιρεσαι να το δουλευεις κ σε κερδιζει στην καθημερινοτητα

Το αναλυτικο review μου στο skroutz 

ΑΡΝΗΤΙΚΑ

- Η ενταση του ηχειου ειναι απλα επαρκης, οχι οτι θα εχεις προβλημα αλλα συχνα θα χρειαστει να το μαξαρεις ,εξω νομιζω οριακα σε θορυβωδη περιβαλλοντα
edit
επανερχομαι στο θεμα της εντασης γιατι παρατηρησα οτι σε πολλες εφαρμογες η ενταση ειναι πολυ δυνατη ενω στο music app που χρησιμοποιω η στο youtube πχ οχι οποτε ισως δεν εχει θεμα το ηχειο ,επισης νομιζω οτι η ενταση δεν αυξανεται αναλογικα αλλα γεωμετρικα ,ισως ειναι εξυπναδα της Huawei ,μην παρετε λοιπον τα οσα γραφω για την ενταση της μετρητοις

- Η ποιοτητα του μονου ηχειου καλη αλλα οχι κατι φοβερο

- Πολυ bloatware (πολλα apps απεγκαθιστανται ,αρκετα αλλα ομως θελουν adb shell)
https://www.xda-developers.com/uninstall-carrier-oem-bloatware-without-root-access/
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1nJgBPOqg2vdTKGGsoHW3faU_Cr8oyGq4/edit#gid=1000128573

- H συσκευασια δεν περιεχει θηκη εστω απλα εισαγωγικη μεχρι να παρεις καποια

- Δεν εχει gorilla glass αν και πρεπει να εχει καποιου ειδους ειδικο προστατευτικο γυαλι εμπρος πισω γιατι δεν χαραζει παρολο που το ειχα αρκετες φορες μαζι με κλειδια

- Δεν θα μπορεσεις να βρεις ευκολα gcam και αν βρεις πιθανοτατα δεν θα δουλευει τελεια αν και το δικο του app ειναι πολυ καλο

- Δεν θα μπορεσεις να βαλεις custom rom ,η huawei δεν επιτρεπει το ξεκλειδωμα του bootloader οποτε η μονη σου επιλογη ειναι τα official andoid

- το led ειδοποιησεων ειναι λιγο δυσδιακριτο αν εχεις το τηλεφωνο ξαπλωτο (ειναι μεσα στο χωνευτο ακουστικο κλησεων) ,εχει ομως κανονικα χρωματα ,δεν ειναι μονο λευκο οπως διαβασα αλλου και ειναι εμφανες αν κοιτας το τηλεφωνο φατσα

- Πληροφοριακα: δεν εχει θυρα ακουστικων (δινουν μαζι ανταπτορα usb type-c), δεν παιρνει micro sd (τα 128gb rom νομιζω ειναι υπεραρκετα ) ,δεν εχει ir blaster (πολλοι τον μπερδευουν με τον αισθητηρα εγγυτητας που εχουν ολα τα smartphones για να σβηνουν την οθονη οταν μιλας, επισης με την ευκαιρια να ξεκαθαρισω οτι ο αισθητηρας δεν εχει κανενα προβλημα λογω της τοποθετησης του οπως διαβασα καπου ,θελει απλα προσοχη να μην τον καλυπτει η θηκη που ισως αγορασετε), δεν εχει ασυρματη φορτιση ,δεν εχει αδιαβροχοποιηση

ΘΕΤΙΚΑ

- ΕΧΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ GOOGLE SERVICES KAI PLAY STORE, εχει πιστοποιηθει απο την google πριν το περιβοητο ban της Huawei οποτε ολα μια χαρα ,εχει επισης και το εναλλακτικο Αpps Gallery (Play store της Huawei το οποιο ειναι πολυ πληρες απο οτι βλεπω)

- Πανεμορφο ,λιτο ,καλογουστο και ειδικα στα μπλε και μωβ χρωματα που κανει και καποια παιχνιδισματα με το φως χαιρεσαι να το βλεπεις

- Ποιοτικοτατη κατασκευη που την αντιλαμβανεσαι με το που το πιασεις στα χερια σου (γυαλι εμπρος πισω με αλουμινενια κασα)

- Πολυ γρηγορο και σε συνδιασμο με τα 6gb ram δεν θα κολλησει πουθενα και θα τρεξει οποιο app και να του ζητησεις ταχυτατα ,στα παιχνιδια δε κανενα προβλημα ,στο asphalt 9 legends που παιζω σε high settings το ενιωσα λιγο να ζεσταθηκε αλλα οχι ανησυχητικα ,εκανα και ταυτοχρονα προβολη σε τηλεοραση βεβαια

- Πολυ καλες καμερες και software (θα ηθελα zoom αντι για macro)

- Πολυ βολικος και ταχυτατος αισθητηρας δακτυλικων αποτυπωματων στο πλαι πανω στο πληκτρο power ,πραγματικα ολα τα λεφτα ,πιανει για πλακα και ακαριαια ενω βολευει και απιστευτα

- Πολυ βολικο στο πιασιμο και στο χερι

- Σταθερο και πλουσιο λειτουργικο χωρις bug και lags με πολλες και χρησιμες λειτουργιες μαζι με καποια ai χαρακτηριστικα ,εχει παρει android 10 emui 10 και ακουγεται οτι θα παρει και το 11

- Ανελπιστα καλη ips lcd οθονη με ελαχιστα περιθωρια, καλη φωτεινοτητα και ζωηρα χρωματα σε βαθμο που να μην το μετανιωνεις που δεν αγορασες καποιο με amoled, punch hole μπροστινη καμερα επανω αριστερα στην γωνια που δεν ενοχλει οταν βλεπεις βιντεο η παιζεις ,γενικοτερα πολυ καλη υλοποιηση ,πρακτικη και ομορφη

- Μπαταρια 3750 mAh ,ακομα και με βαρια χρηση βγαζει την ημερα ανετα ,με πιο ηπια χρηση 2 ημερες

- Πολυ καλη υποστηριξη απο την ελληνικη αντιπροσωπεια αν το κινητο ειναι για την ευρωπαικη αγορα (αναγραφεται στο κουτι του)

- Ταχυφορτιστης 22,5w στο κουτι (μαζι με καλωδιο usb type-c, πινακι για την sim, ανταπτορα usb type-c σε 3,5 κλασσικο καρφακι ακουστικων ,ενσυρματα ακουστικα usb type-c καλης ποιοτητας της Huawei με πληκτρα αυξομειωσης της εντασης και pause play η ελεγχου της συνομιλιας, επισης εχει προτοποθετημενη ζελατινα προστασιας για την οθονη)

- Πολυ δυνατα radio οποτε πολυ καλη ποιοτητα κλησεων και ληψη τοσο σε wifi οσο και δεδομενα και bluetooth

- Wifi calling (παιζει κανονικα σε cosmote)

- Εχει NFC για ανεπαφες πληρωμες

Συμπερασματικα θα ελεγα οτι ειναι εξαιρετικο vfm και μια συσκευη απροβληματιστη ,ποιοτικη με πολυ καλη επισημη υποστηριξη, στα λεφτα που ζηταει τωρα (γυρω στα 250€) και αρκετα παραπανω δεν υπαρχει καλυτερο κινητο συνολικα, το παιρνεις το χαιρεσαι και ξενοιαζεις χρονια με το θεμα

Ετσι ειναι.

Οντως το ηχειο δεν ειναι ιδιαιτερα δυνατο. Ειδικα για εξωτερικους χωρους. Θα κανεις συνομιλια αλλα οχι ανετα. Βεβαια εγω μιλαω για περιβαλλον εργοταξιου. Οποτε ολοι οι υπολοιποι θα ειστε σε μετρια κατασταση. Το Mi A1 που ειχε παλιοτερα η γυναικα μου ηταν πολυ πιο δυνατο. Δεν ειναι το δυνατο του σημειο σαφεστατα.

Θηκη συνιστω ανεπιφύλακτα την original Huawei. Ομορφη ποιοτικη κατασκευη και φθηνη.

20200107125401_huawei_back_cover_mple_hu

Δεν χρειαζεστε την GCam. Μην παιδευεστε.

Ο πλαϊνος αισθητηρας δακτυλικου αποτυπωματος ειναι και καλος και γρηγορος και απιστευτα βολικος. Απορω που παιδευονται ολοι με λυσεις κατω απο την οθονη ή πισω στην πλατη.

Την τρυπα στην οθονη για την μπροστινη καμερα δεν την προσεχεις καν. Εξαιρετικη η θεση και ελαχιστο το μεγεθος.

Εχει ηδη τοποθετημενο ενα προστατευτικο οθονης μαμα. Οχι κατι ιδιαιτερο. Θα προστατεψει αλλα εγω το αλλαξα και στις δυο συσκευες σε πρωτη ευκαιρια.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα!
Υπάρχει κανένα update για κάποιον που το παρήγγειλε;
Εγώ το έχω παραγγείλει από τις 27, μου λέει ότι θα έχει έρθει μέχρι 15/12 αλλά στο site του Amazon μου λέει ότι δεν είναι καν dispatched ακόμα...
image.png.d4851e9afc78b72540c31d6af339be04.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν εισαι ο μονος, ολοι φανταζομαι λιγο πολυ ετσι ειναι απο αμαζον.

30-11 δικη μου με αλλα προιοντα απο de, λεει οτι θα παραλαβω 10(σημερα) -17 Δεκεμβρη και ακομα δεν εχει φυγει.

Και αλλη απο us, 27-11, παλι "παγωμενη" ειναι. Υπομονη... Τα εχουν παιξει και αυτοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Δεν εισαι ο μονος, ολοι φανταζομαι λιγο πολυ ετσι ειναι απο αμαζον.

30-11 δικη μου με αλλα προιοντα, λεει οτι θα παραλαβω 10(σημερα) -17 Δεκεμβρη και ακομα δεν εχει φυγει.

Μην κρίνεις εσύ (ή εγώ) εξ ιδίων τα αλλότρια.

Προσωπικά δεν έχω κανένα τέτοιο πρόβλημα σε 3 παραγγελίες. Έχουν όλα φύγει από τις αποθήκες τους εδώ και μέρες και σχετικά γρήγορα για BF.

Το θέμα είναι πότε θα παραλάβω από τα εδώ κούριερ/ταχυδρομεία. 😉

1.jpg2.jpg

3.jpg

Επεξ/σία από kkatzos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, matrixxx είπε

Δεν εισαι ο μονος, ολοι φανταζομαι λιγο πολυ ετσι ειναι απο αμαζον.

30-11 δικη μου με αλλα προιοντα απο de, λεει οτι θα παραλαβω 10(σημερα) -17 Δεκεμβρη και ακομα δεν εχει φυγει.

Και αλλη απο us, 27-11, παλι "παγωμενη" ειναι. Υπομονη... Τα εχουν παιξει και αυτοι.

Οκ εκτιμώ το feedback, γιατί νόμιζα ότι απλά θα φάω άκυρο.
Είναι πολύ λογική η καθυστέρηση, και εγώ ότι παραγγέλνω από έξω τουλάχιστον, φροντίζω να μην είναι αντικείμενο που το βιάζομαι.
Θα κάνω update αν αλλάξει κάτι με το κινητό ώστε να το δουν όσοι ενδεχομένως έχουν ίδια απορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, kkatzos είπε

Μην κρίνεις εσύ (ή εγώ) εξ ιδίων τα αλλότρια.

Προσωπικά δεν έχω κανένα τέτοιο πρόβλημα σε 3 παραγγελίες. Έχουν όλα φύγει από τις αποθήκες τους εδώ και μέρες και σχετικά γρήγορα για BF.

 

Γιατι κρινεις εξ ιδιων; Πρωτα απο ολα μιλας για 25 Νοεμβρη, λογικο να εχουν φυγει.  Πιο μετα εγινε ο χαμος, μιλαμε για 27 28 29 30. Οποτε δεν λεει και πολλα η δικη σου περιπτωση νομιζω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...