Προς το περιεχόμενο

Insomnia v2021 - Αναφορά bugs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 645
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε light mode δε φαινονται η ενδειξη "ζητηση" ,και το αν μια αγγελια ειναι κλειδωμενη ( στις δικες μου  προφανως ).

Σε dark mode φαινονται μονο τα πλαισια .

bug.jpeg.994cdb7be86044b0f5fe66cd21ed7d62.jpeg

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κινητό Android δεν εμφανίζονται φωτογραφίες αντί για λινκ από το ibb.

Παράδειγμα εδώ

λινκ

https://i.ibb.co/TLDCr6H/IMG-20210327-221458.jpg

Tι φαίνεται στο κινητό (το ίδιο περίπου σε firefox και chrome). Η φωτογραφία δεν εμφανίζεται ούτε όταν πατήσεις το λινκ.

 

 

Screenshot_2021-03-28-21-03-45-230_org.mozilla.firefox.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Καλησπέρα σε όλους με υγεία,

Έχει άλλος θέμα να ανεβάσει αγγελία με την έννοια ότι ενώ "ημερομηνιακα" είναι μόνο με μια αγγελία εντός επτά ημερών (η αμέσως προηγούμενη συμπλήρωσε επτά ημέρες προ μισής ώρας...), το σύστημα βγάζει μήνυμα 2 ενεργών αγγελιών λανθασμένα πιθανότατα;

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Είναι οκ πλέον,ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/3/2021 στις 8:57 ΜΜ, StamTheMan είπε

Σε light mode δε φαινονται η ενδειξη "ζητηση" ,και το αν μια αγγελια ειναι κλειδωμενη ( στις δικες μου  προφανως ).

Σε dark mode φαινονται μονο τα πλαισια .

 

 

Το ανεφερα και εγω στην προηγουμενη σελιδα. Γενικα φαινεται οτι σε dark mode δεν εχει δωθει καθολου προσοχη, πχ και στην αναζητηση υπαρχει θεμα. Αν κλεισεις το παραθυρο με τα φιλτρα, το γραμμενο κειμενο φαινεται καπως ετσι.

image.png.2f8925c57f1e5991dfa08e8bf6e70e48.png

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πατώντας να δω τα ριάξιονς σε ένα ποστ, δεν εμφανίζεται το εικονίδιο με το ριάξιον κάτω από το κάθε όνομα, αλλά άμα πάω στην 2η σελίδα τότε φτιάχνει.

Επίσης είτε πατάω στο "Όλα" είτε πατάω μόνο στα "Like" εμφανίζει τα ίδια πράγματα

riax.png.e8584b58be33a7b4816281ed366bd865.png

Τέλος, θεωρώ πως όταν σε ένα ποστ δεν έχει γίνει κάποιο συγκεκριμένο ριάξιον, τότε δεν θα έπρεπε να φαίνεται καν, και όχι να εμφανίζεται με μηδέν count. Δεν υπάρχει λόγος, και απλά μπερδεύει το μάτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/3/2021 στις 10:52 ΜΜ, ccchristopoulosccc είπε

Καλησπέρα σε όλους με υγεία,

Έχει άλλος θέμα να ανεβάσει αγγελία με την έννοια ότι ενώ "ημερομηνιακα" είναι μόνο με μια αγγελία εντός επτά ημερών (η αμέσως προηγούμενη συμπλήρωσε επτά ημέρες προ μισής ώρας...), το σύστημα βγάζει μήνυμα 2 ενεργών αγγελιών λανθασμένα πιθανότατα;

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Είναι οκ πλέον,ευχαριστώ πολύ!

Τα ίδια και εδώ. Δεν βγάζει επιλογή για νέα υποβολή.

* Δεν έχω καν 2η αγγελία ενεργή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nikosgnr είπε

Τα ίδια και εδώ. Δεν βγάζει επιλογή για νέα υποβολή.

* Δεν έχω καν 2η αγγελία ενεργή.

Κάνε λίγο υπομονή εμένα έφτιαξε σε κανένα μισάωρο ξαφνικά,αμέσως μετά πήρα και ετεροχρονισμένο μήνυμα από admin ότι είχα ήδη δύο ενεργές ( η έτσι τουλάχιστον φαινόταν )...Σε κάθε περίπτωση σε κάποια φάση , παρότι χρονικά ήμουν σωστά , αποφάσισε να δουλέψει ;-))))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και πάλι,

Το ζήτημα με το time count των αγγελιών συνεχίζεται,αυτή τη στιγμή έχω δύο, η μία εντός επταημέρου αλλά η δεύτερη ενώ έκλεισε επταήμερο δεν εμφανίζει την επιλογή νέα υποβολή...

Αναμένω λίγα λεπτά μήπως διορθωθεί και επανέρχομαι,ευχαριστώ πολύ!

1 λεπτό πριν, ccchristopoulosccc είπε

Καλησπέρα και πάλι,

Το ζήτημα με το time count των αγγελιών συνεχίζεται,αυτή τη στιγμή έχω δύο, η μία εντός επταημέρου αλλά η δεύτερη ενώ έκλεισε επταήμερο δεν εμφανίζει την επιλογή νέα υποβολή...

Αναμένω λίγα λεπτά μήπως διορθωθεί και επανέρχομαι,ευχαριστώ πολύ!

 

Screen Shot 2021-04-03 at 12.17.04.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν μπορώ να ανεβάσω images. Τι φταίει;

Μου βγάζει:

Υπήρξε ένα σφάλμα κατά την επεξεργασία του αρχείου που ανεβάσατε. img2.jpg δεν μπορεί να αποθηκευθεί.
(Error code: img2.jpg δεν μπορεί να αποθηκευθεί.)
Επεξ/σία από HappyMerchant
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, HappyMerchant είπε

Δεν μπορώ να ανεβάσω images. Τι φταίει;

Μου βγάζει:

Υπήρξε ένα σφάλμα κατά την επεξεργασία του αρχείου που ανεβάσατε. img2.jpg δεν μπορεί να αποθηκευθεί.
(Error code: img2.jpg δεν μπορεί να αποθηκευθεί.)

Και σε εμένα το ίδιο. Πριν λίγο καιρό υπήρχε πάλι θέμα με ανέβασμα εικόνων αν δεν κάνω λάθος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι bug αλλά είναι εντελώς αντικανονικό που βάλατε πάνω δεξιά στα τρία κουμπιά τα μηνύματα στο τέλος. Πρώτα έπρεπε να είναι τα μηνύματα και μετά οι ειδοποιήσεις κατά τη γνώμη μου. Περίπου όπως ήταν και παλαιότερα δηλαδή και όπως είναι στην πλειοψηφία των φόρουμ, δικτύων κλπ, τα άμεσα μηνύματα είναι πιο σημαντικά...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εμπειρία χρήσης από κινητό συνεχίζει να είναι προβληματική αφού το site κολλάει συνέχεια και δεν ανταποκρίνεται ανεξαρτήτως browser. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...