Προς το περιεχόμενο

Insomnia v2021 - Αναφορά bugs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν ξερω αν ειναι bug αλλα στο dark mode γράφεις σε λευκο πλαισιο τις απαντησεις σου. επισης το μαυρο-γκρι δεν ξεχωριζει. και τέλος στην πρωτη ειδηση δεν μπαινεις πατωντας στην εικονα

ins1.png

Επεξ/σία από basilis_k6
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 645
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειναι ευκολο να γινουν τα γραμματα λιγο μεγαλυτερα, παντου? Τωρα εινια δυσκολα στην αναγνωση. 
Επισης, τα "στατιστικα" στα δεξια σε θεματα που ειναι δημοφιλη, γινεται να απενεργοποιηθουν με καποιο τροπο γιατι πιανουν το 1/3 της σελιδας χωρις λογο?

2020-11-29-072447_1280x1024_scrot.png

--- --- ---

Επιπλεον, στο παλιο μου κινητο (android 4.3) το layout ειναι εντελως σπασμενο, λογω ελλειψης καποιου css, η γραμματοσειρα δεν εμφανιζει ολους τους χαρακτηρες και το σπαστικο το popup για τα cookies δεν φευγει με τιποτα!

Στο αλλο μου κινητο (android 9) το μονο προβλημα εινια το σπαστικο popup για τα cookies που δεν φευγει.

Screenshot_2020-11-29-07-35-00.png

Επεξ/σία από jim_p
  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολυ κουραστικο στα ματια το προηγουμενο ηταν καλυτερο επισης το avatar  μου ...αποκεφαλιστηκε!!!

Επεξ/σία από czarjuly
  • Like 6
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε για την αναβάθμιση!

Ένα bug: Είχα κάνει αγορά πριν την αλλαγή του design και δεν είχα αφήσει αξιολόγηση, μετά την αλλαγή χάθηκε η επιλογή αυτή. 😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, TheDay2012 είπε

Απο κινητο δεν υπαρχει πλεον μενου οι αγγελιες μου. Ηταν αρκετα χρησιμο.

ακριβως αυτο που λεει ο φιλος.στο pc ok αλλα στο κινητο ακομα δεν εμφανιζεται ακομα.επισης ουτε στο pc ουτε στο κινητο μπορω να βρω το σημειο ''μελη που ακολουθουμε'' και λοιπες επιλογες που υπηραν εκει....

Ωραιες οι αλλαγες αλλα να υπαρχει προοδος οχι πισωγυρισμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα στατιστικά στο δεξιά μέρος τρώνε χώρο με αποτέλεσμα η μισή σελίδα να δείχνει κενή και τα μηνύματα να εμφανίζονται στενά αριστερά. Είμαι σε tablet. Και γιατί αυτή η μανία με τα φλατ θέματα; Πολύ ασπρίλα. 

Το dark δεν με βολεύει γιατί δεν το κρατάει ανά συσκευή π. Χ. Θέλω λευκό στο pc και μαύρο στο tablet. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το να ψαχνεις που ειναι κατι που βρισκοταν μπροστα σου και το χρησιμοποιουσες, σιγουρα δε ικανοποιεί. Οπως το να πρεπει να διαβασω εδω που ειναι το dark mode.

Εχει βρει κανεις που ειναι το "τι αγγελιες παρακολουθω"? Ας το μοιραστει.

Συμφωνω με τα παραπανω bugs/αστοχιες. Ισως μια δοκιμαστικη περιοδος ,Η εστω επιλογη για να γυρισει οποιος θελει πισω να ηταν το καλυτερο feature για την ωρα.

Επεξ/σία από Dubstepforum.gr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην αναφέρουμε ότι με το παλιό θέμα στα τοπικ που παρακολουθούσαμε πατάγαμε πάνω στη τέλια και μας πήγαινε αμέσως στο 1 μη διαβασμένο ποστ κάτι που με το τωρινό θέμα δεν νομίζω να γίνεται.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το "expanded vide: show topics with a preview of the post" ειναι σωστα ρυθμισμενο? Για ποιο λογο ο χρηστης να βλεπει σε preview το αρχικο ποστ του θεματος και οχι το τελευταιο πχ, που ειναι και το πιο σημαντικο imho. Αν δεν γινεται να αλλαχτει, μιλαμε για το πιο αχρηστο feature που εφερε η αναβαθμηση.

 

2020-11-29-093359_1280x1024_scrot.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Dubstepforum.gr είπε

Εχει βρει κανεις που ειναι το "τι αγγελιες παρακολουθω"?

Αυτό εννοείτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας,

δεν θα μπορουσατε να στειλετε μια ειδοποιηση ή μηνυμα οτι θα γινουν αλλαγες στις αγγελιες ?

Δεν θα μπορουσατε να βαλετε ενα link για να μπορουμε να βρουμε καποα βοηθεια σχετικα με αυτο ?

Ξαφνικα βλεπω διαφορετικη εμφανιση ,  να μην φαινεται "ΖΗΤΗΣΗ -ΠΩΛΗΣΗ" , να  βλεπω μονο μεγαλες εικονες αγγελιων , να μην γινεται σε "detail mode " η αγγελια , και να ψαχνω εδω και ωρα να βρω πως θα αλλαξω τη νεα εμφανιση , χωρις αποτελεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το που μπαίνεις στις αγγελίες εμφανίζεται ένα μεγάλο θέμα και δεξια πληροφορίες για το profil. Για να δεις οποιαδήποτε αγγελία πρέπει να κάνεις scroll

δηλαδή ΚΑΦΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΝΕΙΣ SCROLL.....

Στο παλιό όταν έκανες κλικ πάνω σε μία κατηγορία σου έβγαζε τις τελευταίες αγγελίες. Ήταν χρήσιμο feature αν μπορείτε να το ξαναβάλετε

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...