Προς το περιεχόμενο

Insomnia v2021 - Αναφορά bugs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και ίσως έχει αναφερθεί.

Όταν τελειώνω το διάβασμα της σελίδας 1 και είμαι στο κάτω μέρος της, πατάω να με πάει στην σελίδα 2, και με πηγαίνει στην σελίδα δύο αλλά όχι στο πάνω μέρος της, αλλά στο κάτω. Και γίνεται και το αντίστροφο. Μερικές φορές, όχι πάντα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 645
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, cthulhucarbide είπε

Αν και ίσως έχει αναφερθεί.

Όταν τελειώνω το διάβασμα της σελίδας 1 και είμαι στο κάτω μέρος της, πατάω να με πάει στην σελίδα 2, και με πηγαίνει στην σελίδα δύο αλλά όχι στο πάνω μέρος της, αλλά στο κάτω. Και γίνεται και το αντίστροφο. Μερικές φορές, όχι πάντα

Οντως ισχυει αυτο αν και το εχω παρατηρησει μονο στο mobile και μονο οταν η επομενη σελιδα ειναι η τελευταια σελιδα του νηματος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις τελευταιες 1-2 μερες, νομιζω μετα την εισαγωγη διαφημισεων στις ροες αλλα και μεσα στα νηματα, παρατηρω αυξημενη χρονο εμφανισης των σελιδων του site σε κινητα. Τις πρωτες μερες της αναβαθμισης πηγαινε σφαιρα αλλα τωρα ανα περιπτωσεις αργει υπερβολικα πολυ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, panoc είπε

Τις τελευταιες 1-2 μερες, νομιζω μετα την εισαγωγη διαφημισεων στις ροες αλλα και μεσα στα νηματα, παρατηρω αυξημενη χρονο εμφανισης των σελιδων του site σε κινητα. Τις πρωτες μερες της αναβαθμισης πηγαινε σφαιρα αλλα τωρα ανα περιπτωσεις αργει υπερβολικα πολυ.

Και σε εμένα αργεί πολύ να φορτώσει, από εχτές το βράδυ το παρατήρησα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/12/2020 στις 3:20 ΠΜ, p4n0s86 είπε

Είχα πατήσει να παίξει ένα βίντεο από tweet που είχε ποσταριστεί στο νήμα του Cyberpunk 2077 και τώρα κάθε φορά που επισκέπτομαι ξανά το νήμα παίζει αυτόματα (ακούω τον ήχο) ακόμη κι αν βρίσκομαι σε άλλη σελίδα!! Έψαξα να το βρω πάλι μέσα στον χαμό, το έκανα pause αλλά δεν φαίνεται να λειτουργεί. Τι φάση, κατάφεραν τα bugs να ξεφύγουν και εκτός παιχνιδιού;; :P

Παίζει ακόμα κι αν έχω κάνει mute tab!! Θα τρελαθούμε τελείως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Παίζει ακόμα κι αν έχω κάνει mute tab!! Θα τρελαθούμε τελείως.

ναι εκεινο το καραμενο video... του εριξα κανονακι ( 😛 ) με το ublock 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, panoc είπε

ναι εκεινο το καραμενο video... του εριξα κανονακι ( 😛 ) με το ublock 😛

Δηλαδή τι ακριβώς έκανες; Αν και το θέμα είναι να διορθωθεί στο insomnia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Δηλαδή τι ακριβώς έκανες; Αν και το θέμα είναι να διορθωθεί στο insomnia.

Custom rule με το element picker του unlock, όταν πέρασαν οι σελίδες το αφαίρεσα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν ανήκει ακριβώς στα bugs αυτό που θα πω:

Έχει καταντήσει πολύ ενοχλητικό το γεγονός ότι το site σε αποσυνδέει μετά από λίγα λεπτά. Μπορεί πχ να διαβάζεις ένα μεγάλο κείμενο, να ετοιμάζεις την απάντησή σου από κάτω και με το που πατάς να σταλεί σου λέει ότι πρέπει να συνδεθείς!

Δώστε λίγο παραπάνω χρόνο βρε παιδιά πριν την αυτόματη αποσύνδεση, ούτε 10' δεν μας αφήνει συνδεδεμένους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
23 λεπτά πριν, *nenya* είπε

Δεν ξέρω αν ανήκει ακριβώς στα bugs αυτό που θα πω:

Έχει καταντήσει πολύ ενοχλητικό το γεγονός ότι το site σε αποσυνδέει μετά από λίγα λεπτά. Μπορεί πχ να διαβάζεις ένα μεγάλο κείμενο, να ετοιμάζεις την απάντησή σου από κάτω και με το που πατάς να σταλεί σου λέει ότι πρέπει να συνδεθείς!

Δώστε λίγο παραπάνω χρόνο βρε παιδιά πριν την αυτόματη αποσύνδεση, ούτε 10' δεν μας αφήνει συνδεδεμένους!

Ωπ περιεργο αυτο, για κανε διαγραφη cookies.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 minutes ago, stormrain said:

Ωπ περιεργο αυτο, για κανε διαγραφη cookies.

Ήταν το πρώτο που δοκίμασα να κάνω, αλλά δεν λύθηκε το θέμα, ακόμα με αποσυνδέει σε πολύ σύντομο διάστημα. Εσένα σε αφήνει συνδεδεμένο για ώρες; (ενώ είσαι inactive λέω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αναφέρει το θέμα με αποσυνδέσεις κάτι σελίδες πριν αλλά δεν έλαβα κάποια απάντηση. Εμένα το κάνει στα κινητά μόνο, το desktop είναι βράχος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...