Προς το περιεχόμενο

Insomnia v2021 - Αναφορά bugs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 13/2/2021 στις 1:22 ΜΜ, Doubt είπε

Μια και ο λόγος για εικόνες..

Όταν πατάω ειδοποίηση για νέο μήνυμα, σε σελίδα που έχει φωτογραφίες δημοσιευμένες σε προηγούμενα ποστ, ποτέ δεν με πηγαίνει στο νέο μήνυμα αλλά κάπου αλλού στη σελίδα και αναγκαστικά ψάχνω μετά τη γραμμή που χωρίζει τα παλιά από τα νέα μηνύματα.

(χαρακτηριστικό παράδειγμα το θέμα "..χάρισε το κλπ..")

Από την αρχή έτσι είναι στο νέο layout και είναι το πιο σοβαρό, πιστεύω, από τα bugs που έχουν απομείνει.

είναι κατά περίπτωση νομίζω; αυτό το έχω πετύχει και γω αλλά ακόμα δεν ξέρω πως δουλεύει. πχ τώρα πάτησα στην εφημερίδα. ποστ που έχω δημοσιεύσει και εγώ. είδα την ειδοποίηση για το δικό σου ποστ και πάτησα. με πήγε στο πρώτο ποστ της πρώτης σελίδας και έφτασα με το χέρι εδώ. σε κάποια άλλα, τυχαίνει να είμαι μέσα συνήθως απόγευμα - βράδυ και να κάνω κλικ στο καμπανάκι. με πηγαίνει απευθείας στην σελίδα αλλά στην κορυφή. καμιά φορά, δουλεύει και κανονικά από το καμπανάκι αλλά θέλει το χρόνο του. φορτώνει η σελίδα, σταματάει και μετά από μερικά δευτερόλεπτα την κάνει advance μόνο του πηγαίνοντας ακριβώς στο σημείο.... ποιος ξέρει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 645
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν γίνεται το μήνυμα κάτω δεξιά για τα cookies κάντε το να ΜΗΝ κάνει ανανέωση τη σελίδα όταν πατάς αποδοχή αλλά απλά να εξαφανίζεται και επίσης το σημαντικότερο αν δεν γίνεται να μην κάνει ανανέωση να μην σε πετάει στην κεντρική σελίδα από αυτή που ήσουν πριν αλλά να σε αφήνει σε αυτή που είσαι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα , εχω το εξής πρόβλημα κάποιος μου έκανε ερώτηση σε μια Αγγελία και από τότε έχουν μπλοκάρει οι ειδοποιήσεις αφενός και ενώ έσβησα την ερώτηση δεν μπορώ να δω καμία ειδοποίηση παλιότερη   εικόνα

Ευχαριιστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πως μπορώ να αλλάξω τον κωδικό πρόσβασης;

Έψαξα στο προφίλ και δεν το βρήκα.

 

Άκυρο: Ήταν στο dashboard

Επεξ/σία από red7genius
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, είμαι ο μόνος που είτε δεν του εμφανίζει όλες τις αγγελίες είτε κολλάει το σύστημα και λέει ότι να ναι για τον αριθμό τους; Πχ στο ψυκτρες-ups λέει ότι έχει 800+ και εμφανίζει 250 κοντά

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

να ρωτήσω αν στην αναζήτηση υπάρχει τρόπος να απορρίψεις περιεχόμενο;

ας πούμε για παράδειγμα, έψαχνα για switch 8 θέσεων και στις αγγελίες πνίγηκα στα nintendo switch.

έχουμε τρόπο να κάνουμε filter out πχ τους όρους nintendo & games???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σύμφωνοι δεν έχεις άδικο σε αυτό που λες, απλά προυποθέτει την καταχώρηση της αγγελίας εκεί.

αλλά αν κατά την συνήθη τακτική έχουν γραφτεί όλα σε μία αγγελία παρέα;

όταν για παράδειγμα (στην τύχη )  είναι γραμμένη στα διάφορα;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω θέμα με το dark theme σε ορισμένες καταχωρήσεις που αυτός που γράφει επιλέγει bold ή αλλαγή χρωμάτων. Φαντάζομαι έχει να κάνει με τα σκούρα font color. Παίζει να γίνεται inverted στα σκούρα ή να μην επιτρέπεται διαμόρφωση χρώματος γραμματοσειράς αν κάποιος θέλει να δει με dark theme?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, greekfragma είπε

έχω θέμα με το dark theme σε ορισμένες καταχωρήσεις που αυτός που γράφει επιλέγει bold ή αλλαγή χρωμάτων. Φαντάζομαι έχει να κάνει με τα σκούρα font color. Παίζει να γίνεται inverted στα σκούρα ή να μην επιτρέπεται διαμόρφωση χρώματος γραμματοσειράς αν κάποιος θέλει να δει με dark theme?

dark theme χρησιμοποιώ και εγώ παντού σχεδόν ακόμα και εδώ και μέχρι τώρα δεν εχει κάποιο θέμα.

νομίζω έχει να κάνει με το πώς έχει διαμορφωσει το κείμενο ο χρήστης. το κανονικό κείμενο βγαίνει μια χαρά.

στην αντιγραφή - επικόλληση πίνακα πχ ορισμένες φορές βγαίνει άσπρο φόντο με άσπρα  γραμματα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Trigger Happy είπε

dark theme χρησιμοποιώ και εγώ παντού σχεδόν ακόμα και εδώ και μέχρι τώρα δεν εχει κάποιο θέμα.

νομίζω έχει να κάνει με το πώς έχει διαμορφωσει το κείμενο ο χρήστης. το κανονικό κείμενο βγαίνει μια χαρά.

στην αντιγραφή - επικόλληση πίνακα πχ ορισμένες φορές βγαίνει άσπρο φόντο με άσπρα  γραμματα

ναι και γω δε το έχω εντοπίσει συγκεκριμένα. δε ξέρω με τί συνδυασμούς συμβαίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Trigger Happy είπε

αυτο μάλλον εννοείς. πρέπει να βλέπεις μαυρο φόντο και μαυρα γραμματα.

https://www.insomnia.gr/classifieds/item/1199864-parts/

ναι αλλά υπάρχουν και καταχωρήσεις σε παράθεση με γκρι-λευκό φόντο με ανοιχτόχρωμη γραμματοσειρά που επίσης δεν διαβάζονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά είναι λίγο μπάχαλο η κατάσταση με το dark theme.
Δείτε εδώ αλλά δείτε το με το κανονικό θέμα, το άσπρο. Συναντάω πολλά τέτοια κάθε μέρα.

Θα έπρεπε να βγαίνει μια προειδοποίηση σε όσους το χρησιμοποιούν ότι ενδέχεται να μην φαίνονται σωστά οι αναρτήσεις τους, γιατί δεν νομίζω ότι το ξέρουν και το κάνουν επίτηδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...