Προς το περιεχόμενο

Insomnia v2021 - Αναφορά bugs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τις τελευταίες 2-3 μερες από chrome mobile (τελευταία version) μετα από 1-2 κλικ κολλάει εντελώς και δεν μπορείς να κάνεις τίποτα. Όλα τα αλλα site παίζουν μια χαρά. Επίσης στην ιδια συσκευη με samsung browser το insomnia παιζει χωρις πρόβλημα.

Το κανει σε κανέναν άλλο αυτό?

Εχω καθαρίσει cookies, εχω κανει sign out, κτλ....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 645
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

IMG_20210609_113347.jpg.39beb8a8fb55933f5c354938d5dde065.jpg

 

 Είδα ένα σχόλιο σε είδηση, από 20 Μαίου και θέλω να το κάνω report γιατί περιέχει άσχετο λινκ σε διαφημιστική καταχώρηση. Έλα όμως που λείπουν οι τελίτσες πάνω δεξιά και δεν μπορώ να κάνω τίποτα.

Γιατί έτσι; Ισχύει ως κάποιες μέρες μετά;

Επεξ/σία από Doubt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από τα URL βλέπω ότι βρίσκονται (ή εμφανίζονται;) σε διαφορετικές ενότητες:

https://www.insomnia.gr/articles/google/android/google-phone-app-anakoinonei-poios-kalei-caller-id/

https://www.insomnia.gr/forums/topic/770863-η-εφαρμογή-τηλεφώνου-της-google-θα-ανακοινώνει-ποιος-σε-καλεί/

Επίσης, εκτός ότι δεν έχει την επιλογή για αναφορά, δεν υπάρχει και η δυνατότητα για παράθεση στο κείμενο του αρθρογράφου.

Επεξ/σία από Τέρης Α.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
4 minutes ago, Predatorkill said:

@Thresh τα γραμματα-ψειρες ειναι intentional ή ειναι bug? Δεν διαβαζεται το site εδω και δυο μερες. 

Καλό ερώτημα, σε android με chrome ου φαίνονται πάνω κάτω ίδια. Δεν είμαι όμως και το καταλληλότερο άτομο γιατί δεν πολυχρησιμοποιώ το κινητό, οπότε δεν θυμάμαι ακριβώς. :(

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Thresh είπε

Καλό ερώτημα, σε android με chrome ου φαίνονται πάνω κάτω ίδια. Δεν είμαι όμως και το καταλληλότερο άτομο γιατί δεν πολυχρησιμοποιώ το κινητό, οπότε δεν θυμάμαι ακριβώς. :(

Ανοιξα chrome στο iphone και το μεγεθος ειναι κομπλε. Με τον safari εχει θεμα απο οτι φενεται (αν και τρεχουν το ιδιο engine απο πισω). 

@Thresh ακυρο, για καποιο λογο ο safari ειχε 75% font size μονο στο insomnia. Wtf… 🤦‍♂️

Επεξ/σία από Predatorkill
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αφού ποστάρεις ένα post δεν υπάρχει κανένας λόγος να υπάρχει το "quote" κάτω από το δικό σου μήνυμα (μιας και δεν πρόκειται ποτέ να κάνεις quote τον εαυτό σου) και έπρεπε να υπήρχε το edit που χρησιμοποιείται είτε για να διορθώσεις κάτι (πχ. typo) είτε για να προσθέσεις κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...