Προς το περιεχόμενο

Insomnia v2021 - Αναφορά bugs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μερικές φορές σε mobile αλλά και σε desktop το site σέρνεται λόγο διαφήμισης. 

Το τελευταίο 24ωρο περίπου, πχ, όσες φορές έβγαλε διαφήμιση της anytime η κατάσταση ήταν τραγική... 

Παγωματα και σκάλωματα, ακόμα και αφού εμφανιζόταν μετά από αρκετά δευτερόλεπτα φορτώματος η διαφήμιση... Και στην στατική και στην κινούμενη. 

Μόλις έκανα ανανέωση και άλλαζε η εμφανιζόμενη διαφήμιση - > όλα καλα

Απο WiFi / ethernet στο σπίτι αντίστοιχα για τις ως άνω συσκευές. 

Σύνδεση 50αρα με ελάχιστο 48

Και το κινητό δεν είναι παλιό ή "φορτωμένο", μιλάμε για το xiaomi redmi note 8 Pro 64/128

 

Όπως είπα, κατά καιρούς συμβαίνει και με άλλες διαφημίσεις..... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 645
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πολυ συχνα,οταν ακομα φορτωνει τη σελιδα,εαν πατησω στις ειδοποιησεις δε μου βγαζει tray για να δω τις τελευταιες,αλλα με παει στο μενου προβολης ολων των ειδοποιησεων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, skiabox είπε

Σε macOS Big Sur και safari η σελίδα του insomnia βγάζει μύνημα ότι χρησιμοποιεί πολύ μνήμη!!!

Μην τα γράφεις έτσι απότομα αυτά, θα κάνει κανένας χαρακίρι από τη ντροπή του.

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Android-firefox

Δεν βρίσκω τρόπο να διαγραψω με τίποτα αναφορά σε προηγούμενο ποστ. Με backspace διαγράφεται το κείμενο, οχι όμως η αναφορά. Αν επιλέξω τον πίνακα (πάνω αριστερά, έξω από τον πίνακα) μου δίνει επιλογές για λινκ(άνοιγμα σε νεα σελίδα κτλ)

Το ότι κάθε φορά που έκανα αποθήκευση και ξανα έστελνε την ίδια δημοσίευση (μετά απο refresh σελίδας) ίσως είναι και αυτό bug(;)

Επεξ/σία από nickol-us
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν το είδατε αλλά ΞΑΦΝΙΚΑ και χωρίς προειδοποιηση άλλαξε το dashboard τελείως. Δεν μπορώ να βγάλω άκρη. Π.χ. που είναι οι αγγελίες που παρακολουθεί κανείς; θεωρώ ότι είναι θέμα σεβασμού στο χρήστη τέτοιες αλλαγές να γνωστοποιούνται και να δίνονται διευκρινήσεις.

Λυπάμαι για την προχειρότητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kalmik είπε

Δεν ξέρω αν το είδατε αλλά ΞΑΦΝΙΚΑ και χωρίς προειδοποιηση άλλαξε το dashboard τελείως. Δεν μπορώ να βγάλω άκρη. Π.χ. που είναι οι αγγελίες που παρακολουθεί κανείς; θεωρώ ότι είναι θέμα σεβασμού στο χρήστη τέτοιες αλλαγές να γνωστοποιούνται και να δίνονται διευκρινήσεις.

Λυπάμαι για την προχειρότητα

και σε μενα το ιδιο κάνει απο χτες. πανω που ημουν ετοιμος να γραψω για το προβλημα. λογικα καποιο bug θα προέκυψε ... αναμενουμε να διορθωθει.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Thresh είπε

Desktop/laptop ή κινητό/tablet?

Μου φαίνεται ίδιο στα πρώτα. Μήπως επηρεάζει τις αγγελίες κάποιος adblocker?

Εγω παντως δοκίμασα με mozilla καθαρό, χωρίς plugins, και κάνει τα ίδια. Δεν μου εμφανίζει τις αγγελίες που παρακολουθώ και οι αγγελίες μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Έτσι το θυμάμαι τους προηγούμενους μήνες. :(

Κάτω δεξιά οι αγγελιες μου κι αυτές που έχω κάνει follow. Πως είναι σε σας?

Capture.PNG.ae272d0102527aaf3ee8af4ede8fc2b7.PNG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...