Προς το περιεχόμενο

Το Νεο interface του insomnia


zvarthangalos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ζητω συγνωμη προκαταβολικα αν εχει το ζητημα ξανατεθει. 

Στην κατηγορια αγγελιες που φαινεται αν ειναι αγγελια ζητησης η πωλησης? 

Ευχαριστώ.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 411
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μια παρατήρηση για τα αδιάβαστα και διαβασμένα. στο light ειναι αρκετά πιο έυκολο να διακρίνεις το θέμα που εχεις διαβάσει ενω στο dark οχι. πρεπει πιστευω να γινει πιο αχνο. το θέμα "laptop" ειναι το παράδειγμα στις φωτο

 

ins1.png

ins2.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, δεν ξερω αν το αναφερατε πιο πριν...εμενα δεν μου αρεσει καθολου το οτι βλεπεις μια αγγελια και δεν ξερεις αν ο αλλος πουλαει η αγοραζει. ακομα και στην αναζητηση δεν μπορεις να βαλεις να βλεπεις μονο τις πωλησεις η τις αγορες. το θεωρω πολυ βασικο,συγνωμη αν υπαρχει καποιος τροπος και δεν τον γνωριζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το insomnia ανέκαθεν πρωτοπορούσε και στο ζήτημα των τακτικών αλλαγών στην εμφάνιση.

Όταν πρωτοκυκλοφόρησε η λευκή εμφάνιση (η ακριβώς προηγούμενη) μου είχε κακοφανεί αλλά τη συνήθισα. Εικάζω ότι πάλι το ίδιο θα γίνει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

 

 

 

 

7 λεπτά πριν, GIANNHS81 είπε

Καλησπέρα σας παιδιά 

Σας αρέσει το νέο ινσομνια;.

Η  αγγελίες ζήτησης κατά την γνώμη μου πρέπει να ξεχωρίζουν .

 

Επεξ/σία από GIANNHS81
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το προηγούμενο Theme ήταν ότι καλύτερο σε IPB forums, ελπίζω να προστεθεί ως εναλλακτικό, γιατί αυτή τη στιγμή πέρα απο το Light/Dark Mode δε βλέπω κάτι περι επιλογής Theme.

Επεξ/σία από nikos032
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, _BASSstarlet_ είπε

Εντάξει όλα αυτά, αλλά τι ειδοποίηση (και γιατί) να υπάρχει για την αλλαγή του φόρουμ;

 

γιατι οπως φαινεται και απο τα σχολια των μελων , ψαχνουμε "χαμενες πληροφοριες που ηδη υπηρχαν πριν" και κανανε την ζωη μας ευκολοτερη και γι' αυτα που δεν δουλευουν ή δειχνουν λαθος πληροφορια.   

7 ώρες πριν, poulinos είπε

τα παραπονα ειναι δεκτα το κραξιμο ,κλαψουρισμα δεν ειναι.το να λεει καποιος καντε roll back η δεν μου αρεσει χωρις να λεει τι τον ενοχλει δεν προσφερει κατι.αλλο τοσο να μην κανει υπομονη.χτες ανεβηκε.υπομονη

νομιζω οτι τοσα μελη αναφερουν τι δεν υπαρχει ή τι λειπει απο πριν , τι δεν λειτουργει , και τι θα προτιμουσανε.

Αρκετοι επισης δεν ζητανε roll back αλλα να μπορουν να δουλευουν στο παλιο αν θελουν.  Ειμαι περιεργος να δω τις επομενες μερες αν θα εφαρμοστει κατι απο ολα αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητω συγνωμη προκαταβολικα αν εχουν ξανατεθει... αλλα πετανε ενα theme, και γινονται σμπαραλια πολλα πραγματα, και παλι απο την αρχη να ψαχνουμε να βρουμε τη σειρα μας...

 

 

- Πως γινεται να μην βλεπω στα 'θεματα που ακολουθω/παρακολουθω', στην εν λογω λιστα, το καθε θεμα να εμφανιζεται απο 10 και βαλε, φορες; Αναλογα με το ποσες νεες απαντησεις υπηρξαν; Μια φορα, μου φτανει...

- Πως γινεται να μην βλεπω στα δεξια, το νεο panel, που ηρθε και 'κατσικωθηκε' χωρις εγω να το θελω; Θελω να εχω ολο το πλατος της οθονης για τα θεματα, οχι στηλες με χαζομαρες...

- Πως γινεται, οταν πατω σε ενα θεμα που παρακολουθω, να με πηγαινει στην τελευταια του σελιδα; Γιατι τωρα με τις αλλαγες, με παει στην πρωτη σελιδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, ChownTuen είπε

Δεν έχει χαρακτήρα αυτό theme. 

Λες και αγοράστηκε κάποιο theme και απλώς εγκαταστάθηκε. 

Δεν είναι δικό τους.

Template του Invision Community είναι που -δυστυχώς- υιοθετούν τα περισσότερα Forums που το χρησιμοποιούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φέρτε πίσω τον ξενύχτι με το σκουφάκι.

Το παλιό σύμβολο του φόρουμ για τους λίγο ποιο παλιούς.

Εγώ δεν είμαι και τόσο παλιός αλλά μου έχει μείνει στην μνήμη

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εφτασα εδώ αφου πρωτα μετα απο 1-2 φορες που μπηκα, αρχισα να σκεφτομαι ότι ο γιος μου πειραξε τις ρυθμισεις.

Εψαχνα μαλιστα να βρω που ειναι, για να το κανω οπως πριν. Τελικα δεν...

Εγω κυριως βλεπω τις αγγελιες και λιγο φορουμ και δυστυχως η εμφανιση τους πλεον ειναι λες και εχεις βαλει καποιον να σου σχεδιασει ιντερφεις ενω δεν εχει ξανακατσει σε υπολογιστη. Μεγαλα κενα, μικρα γραμματα, εικονες που δεν προσφερουν τιποτα. Γενικοτερα η σελιδα αγγελιων θυμιζει ιστοσελιδα του 1995 που κατεβαζαμε με το us robotics 33.6 kbps. βελτιστοποιημενη για προτζεκτορα με 65 ιντσες πανελ. 

Και αφου διαβασα τουλαχιστον 9/10 ποστ να έχουν αρνητικη αποψη και μερικες απαντησεις απο mods, δεν ειδα πουθενα καποιον να εξηγεί τον λογο που εγιναν οι αλλαγες. Τι ακριβως προσφερουν σε αντιδιαστολη ολων των αρνητικων που εμφανισαν?

Βεβαια ο καθενας κανει οτι θελει. Δεν μπαινω στο σαιτ απο σεβασμο και δεν περιμενω τους διαχειριστες να δίνουν αναφορα ή εξηγησεις. Μπορω να γκρινιαζω οσο χρησιμοποω το σαιτ και αυτο ειναι όλο.Οσο προσφερει κατι καλυτερο απο αλλες σελιδες θα το επιλεγω και αν βρεθει κατι καλυτερο σαφως θα παω αλλου. 

Επεξ/σία από johnniek13
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, poulinos είπε

γιατι απλα η αλλαγη εγινε και σιγα σιγα με καλη θεληση μπορουν να φτιαχτουν πραγματα

Ασε θα τα φτιάξει ο φιλος γιατι ακομα περιμενουμε απο την προηγουμενη φορα να φτιαχτουν τα πραγματα

Insomnia.gr Blue and Night Theme 1 2 3 4 30

Από τον panoc, 4 Ιανουαρίου 2018
Μακαρι αυτη την φορα να ακουστουμε..................
Παντος ειλικρινά αυτη η τακτικη του δηθεν δεν καταλαβαίνω τι ζητατε η οτι οσοι διαμαρτυρόνται  ειναι εκ το πονηρου ειναι παραλογή.........για να το πω ευγενικα.
 
 
Επεξ/σία από agiannesg59
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδιότροπο πολύ πάντως το νέο Template.

Υποτίθεται πως έχει προστεθεί η πλαινή μπάρα π.χ. με τις επιπλέον πληροφορίες, αλλά τελικώς κουράζει και είναι ανούσια.

Έχω σταματήσει να μπαίνω και σε άλλα Forum του εξωτερικού, που έχουν υιοθετήσει το ίδιο, ακριβώς γι' αυτό το λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...