Προς το περιεχόμενο

Το Νεο interface του insomnia


zvarthangalos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 hours ago, Τέρης Α. said:

Κι εγώ συμφωνώ μ' αυτό.

Όσον αναφορά τις εικόνες καταλάβατε από αυτά που επισήμανα τι περίπου ζητάμε;

ειναι κατανοητες πληρως οι εικονες

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, toRus είπε

Όσο πάει και πιο άσχημο γίνεται το site.

Ας κάνουμε λίγο υπομονή όλοι και μην είμαστε τόσο αυστηροί. 

Πιστεύω ότι τα παιδιά του forum ακούνε, κάνουνε μεγάλη προσπάθεια και είμαι σίγουρος ότι σύντομα θα είναι καλύτερο από πρώτα!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/12/2020 στις 8:50 ΜΜ, ana4732 είπε

Παλιότερα, και μόνο σκοράροντας την  λίστα αγγελιών είχαμε σχεδόν  «αρκετά καλή εικόνα» της , αλλά αντί αυτό να το εμπλουτίσετε με περισσότερη πληροφορία  , προφανώς  το θεωρήσατε περιττό και το αφαιρέσατε πχ. λειπουν

_Αγορα-πωληση

_Διαβασμένη – μη διαβασμένη

_Σε εκκρεμότητα -  μη διαθέσιμο πλέον

_Ώρα και μέρα που μπήκε η αγγελία

Και θα μπορούσαν να προτεθούν επίσης

_ έχω  επικοινωνία ή έχω στείλει μήνυμα/τηλέφωνο κλπ ,  περιμένω απάντηση

_τοποθεσία που βρίσκεται το αντικείμενο

_ να υπάρχει η επιλογή και στο πάνω μέρος της σελίδας να βλέπω σε ποια σελίδα βρίσκομαι (τώρα για να το δω κάνω scroll  κάτω ,επίσης όταν κάνω refresh και βρίσκομαι στο πάνω της σελίδας δεν βλέπω  τις νέες αγγελίες,  αν βρίσκομαι σε άλλη εκτός της 1ης σελίδας.

_ να προστεθεί ένα πεδίο που να δέχεται να γράψω ένα σχόλιο και ίσως κάποιο tag για αναζήτηση στη αγγελια.

Επικροτώ και επαυξάνω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, antnatal είπε

το χρώμα στις υπογραφές βγάζει μάτια. πιο λαμπερό από τη πανσέληνο.

εμφάνιση σε pc.

Η επιλογη του χρωματος της γραμματοσειρας στις υπογραφες (οπως και στα κειμενα) ειναι επιλογη των χρηστων που τις γραφουν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, panoc είπε

Η επιλογη του χρωματος της γραμματοσειρας στις υπογραφες (οπως και στα κειμενα) ειναι επιλογη των χρηστων που τις γραφουν....

είναι όλες έτσι.

λογικά πρέπει να αλλάξει η default επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά είδα ότι οι αλλαγές που ήθελα να γίνουν έγιναν. Είχε το καημένο το site λίγα growing pains, αλλά τελικά λύθηκαν τα προβλήματα, τουλάχιστον τα δικά μου. Κάτι που θα ήθελα να τονίσω: δεν ξέρω αν είμαι απλά εγώ, αλλά το site είναι πολύ πιο snappy από πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα καταλαβαίνω ότι σας έχουμε πρήξει αλλά προσπαθούμε  να βοηθήσουμε την κατάσταση , ερωτήσεις και όποιος mod θέλει ας απαντήσει , το search θα αλλάξει μορφή γιατί έχει γίνει μη χρηστικό πχ δεν θέλω να ψάξω όλο το site αλλά μόνο ένα forum υπάρχει η περίπτωση να γυρίσει όπως ήταν πριν την τελευταία αναβάθμιση ?  Επίσης η ροή περιεχομένου θα αλλάξει να μην έχουμε όλα τα ποστ  αλλά μόνο τα θέματα που ακολουθούμε ?  Παράκληση για λειτουργία mark as read όσων ακολουθούμε.  Ευχαριστούμε για τον κόπο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά η "ανώνυμη σύνδεση" θα επιστρέψει; Υπάρχει ως setting κάπου αλλού; (δεν το βρήκα)

Το cookie που έχω τώρα κρατάει για πάντα άραγε...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 λεπτό πριν, george1551 είπε

Καλησπέρα καταλαβαίνω ότι σας έχουμε πρήξει αλλά προσπαθούμε  να βοηθήσουμε την κατάσταση , ερωτήσεις και όποιος mod θέλει ας απαντήσει , το search θα αλλάξει μορφή γιατί έχει γίνει μη χρηστικό πχ δεν θέλω να ψάξω όλο το site αλλά μόνο ένα forum υπάρχει η περίπτωση να γυρίσει όπως ήταν πριν την τελευταία αναβάθμιση ?  Επίσης η ροή περιεχομένου θα αλλάξει να μην έχουμε όλα τα ποστ  αλλά μόνο τα θέματα που ακολουθούμε ?  Παράκληση για λειτουργία mark as read όσων ακολουθούμε.  Ευχαριστούμε για τον κόπο σας.

Για το πρωτο της αναζητησης, το βλεπω να υπαρχει κανονικα σε Pc version,  αλλα οντως οχι σε Mobile version. 
Στην Ροη υπαρχουν κανονικα τα φιλτρα οπως παλια. Οποτε μπορεις να θεσεις παραμετρο εκει που λεει Ακολουθω να σε ενημερωνει μοναχα για το περιεχομενο που εχεις συνδρομη.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...